Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Carl Spitzweg Statystyki popularności i odwiedzin

      1808 – 1885

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Carl Spitzweg w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Carl Spitzweg w liczbach

      Śmiertelny Poeta to dzieło Carl Spitzweg, które czytelnicy otwierają najczęściej: 2 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 21% wszystkich wyświetleń. Następnie Młody Poeta i The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg. Wśród wszystkich 9 600 wizyt: 1 100 na stronie artysty, 8 500 na obrazach. Liczba odwiedzin rośnie: o 185% więcej w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026: 4 400 wizyt. Urządzenia czytelników: urządzenia (68%), telefony (26%) i tablety (6%). Preferencja pokazuje: Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów) generuje 92% wizyt w 34% katalogu.

      Carl Spitzweg: 10 płócien najczęściej otwieranych przez czytelników

      Lista ta jest uszeregowana według liczby rzeczywistych wizyt w TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Pierwsze miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane płótno artysty Carl Spitzweg.

      1. Śmiertelny Poeta 1 Śmiertelny Poeta, 1839 2 000 wizyt · 20,6%
      2. Młody Poeta 2 Młody Poeta, 1839 2 000 wizyt · 20,6%
      3. The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg 3 The Everlasting Bridegroom - Carl Spitzweg, 2026 1 700 wizyt · 17,5%
      4. The Poor Poet 4 The Poor Poet, 1837 700 wizyt · 7,2%
      5. The bookworm 5 The bookworm, 1850 600 wizyt · 6,2%
      6. Zakochany w kaktusach 6 Zakochany w kaktusach, 1855 600 wizyt · 6,2%
      7. Pokój II 7 Pokój II, 1855 400 wizyt · 4,1%
      8. Serenade (Midnight Violin on the Ladder) 8 Serenade (Midnight Violin on the Ladder), 1850 300 wizyt · 3,1%
      9. The Alchemist 9 The Alchemist, 1860 200 wizyt · 2,1%
      10. Study for The Poor Poet 10 Study for The Poor Poet, 1837 200 wizyt · 2,1%

      Jak zmienia się liczba czytelników Carl Spitzweg z miesiąca na miesiąc?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 2026100100
      Lip 20266003 800
      Sie 202601 300
      Wrz 20264003 300

      Jak często w ciągu roku oglądane są płótna artysty Carl Spitzweg?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Jak zmieniała się popularność ulubionych płócien Carl Spitzweg w ciągu roku?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Pokaż dane liczbowe
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Śmiertelny Poeta0000000001 100500400
      The Poor Poet00000000100300100200
      The Poor Poet000000000000
      The Alchemist00000000020000
      Pokój II0000000003000100
      Młody Poeta000000000300400600
      The Angler00000000000100
      Zakochany w kaktusach0000000003000200
      The bookworm000000000200200100
      In the Alpine High Valley (…000000000000

      Telefony, tablety czy komputery: jak czytany jest Carl Spitzweg?

      Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
      urządzenia6 50067,7%
      telefony2 50026,0%
      tablety6006,2%

      W jakich językach posługują się czytelnicy Carl Spitzweg?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Pokaż dane liczbowe
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      japoński60033,3%
      francuski20011,1%
      włoski20011,1%
      rosyjski20011,1%
      bułgarski1005,6%
      duński1005,6%
      koreański1005,6%
      litewski1005,6%
      szwedzki1005,6%
      ukraiński1005,6%

      Jak wyglądają codzienne wizyty u Carl Spitzweg i co przyniesie jutro?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Pokaż dane liczbowe
      DzieńOdwiedziny
      Czw 1 Paź0
      Pt 2 Paź500
      So 3 Paź300
      Nd 4 Paź100
      Pon 5 Paź300
      Wt 6 Paź500
      Śr 7 Paź400
      Czw 8 Paź200
      Pt 9 Paź100
      So 10 Paź100
      Nd 11 Paź200
      Pon 12 Paź0
      Wt 13 Paź0
      Śr 14 Paź300
      Czw 15 Paź100
      Pt 16 Paź400
      So 17 Paź200
      Nd 18 Paź1 700
      Pon 19 Paź400
      Wt 20 Paź600
      Śr 21 Paź900
      Czw 22 Paź (prognoza)200
      Pt 23 Paź (prognoza)700
      So 24 Paź (prognoza)400
      Nd 25 Paź (prognoza)1 400
      Pon 26 Paź (prognoza)500
      Wt 27 Paź (prognoza)800
      Śr 28 Paź (prognoza)1 100
      Czw 29 Paź (prognoza)200
      Pt 30 Paź (prognoza)800
      So 31 Paź (prognoza)500
      Nd 1 Lis (prognoza)1 700
      Pon 2 Lis (prognoza)600
      Wt 3 Lis (prognoza)900
      Śr 4 Lis (prognoza)1 300
      Czw 5 Lis (prognoza)300
      Pt 6 Lis (prognoza)900
      So 7 Lis (prognoza)600
      Nd 8 Lis (prognoza)1 800
      Pon 9 Lis (prognoza)600
      Wt 10 Lis (prognoza)1 000
      Śr 11 Lis (prognoza)1 500

      Carl Spitzweg: krótkie odpowiedzi

      Które płótno Carl Spitzweg cieszy się największą oglądalnością?

      Śmiertelny Poeta: 2 000 odwiedzin, co stanowi 21% wszystkich wyświetleń artysty Carl Spitzweg. Lista obejmuje miejsca aż do 10. rankingu.

      Ile wizyt otrzymuje Carl Spitzweg?

      9 600 w ciągu dwunastu miesięcy (1 100 na stronie artysty, 8 500 na obrazach).

      Czy czytelnicy otwierają Carl Spitzweg na telefonie czy na komputerze?

      Na obu: urządzenia (68%), telefony (26%) i tablety (6%); urządzenia prowadzi z wynikiem 68%.

      Czy czytelnicy preferują rodzaj płótna autorstwa Carl Spitzweg?

      Tak, Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 92% odwiedzin dla 34% katalogu.