Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Childe Hassam Czytelnicy i najczęściej oglądane płótna

      1859 – 1935

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Childe Hassam w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Childe Hassam i czytelnicy

      W ciągu dwunastu miesięcy najbardziej oglądanym dziełem Childe Hassam w serwisie TopImpressionists.com był obraz Couch on the Porch, Cos Cob: 2 100 wyświetleń, co stanowi 3% wszystkich odsłon tego malarza. Następni są Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine i Mrs. Hassam in the Garden. Childe Hassam przyciągnął łącznie 66 800 wizyt: 3 500 na stronie artysty i 63 300 na pojedynczych płótnach. Uwaga spadła o 45% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 53 600 wizyt. Czytelnicy przeglądają treści na urządzenia (97%), telefony (3%) i tablety (0%). Czytelnicy przyciąga Ciemne tony (Paleta kolorów): 19% odwiedzin, przy 2% katalogu malarza.

      10 płócien Childe Hassam, które przyciągają najwięcej uwagi

      Liczba odwiedzin w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w serwisie TopImpressionists.com: 10 płócien Childe Hassam najczęściej otwieranych przez czytelników, od miejsca pierwszego.

      1. Couch on the Porch, Cos Cob 1 Couch on the Porch, Cos Cob, 1914 2 100 wizyt · 3,1%
      2. Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine 2 Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine, 1890 1 500 wizyt · 2,2%
      3. Mrs. Hassam in the Garden 3 Mrs. Hassam in the Garden, 1896 1 500 wizyt · 2,2%
      4. Zalanie w Szczęciach 4 Zalanie w Szczęciach, 1911 1 400 wizyt · 2,0%
      5. Mount Vernon Street, Boston 5 Mount Vernon Street, Boston, 1890 1 400 wizyt · 2,0%
      6. Ogrodek wodny 6 Ogrodek wodny, 1909 900 wizyt · 1,3%
      7. Lady in the Park (also known as In the Garden) 7 Lady in the Park (also known as In the Garden), 1897 600 wizyt · 0,9%
      8. Street in Pont Aven - Evening 8 Street in Pont Aven - Evening, 1897 600 wizyt · 0,9%
      9. Reflections (Kitty Hughes) 9 Reflections (Kitty Hughes), 1917 500 wizyt · 0,7%
      10. Tuileries Gardens 10 Tuileries Gardens, 1897 500 wizyt · 0,7%

      Ilu czytelników odwiedza stronę Childe Hassam każdego miesiąca?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Zobacz statystyki
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 20263001 300
      Lip 20261 90051 700
      Sie 20266006 900
      Wrz 20267003 400

      Jak często udostępniane są płótna artysty Childe Hassam?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Które płótna Childe Hassam przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Zobacz statystyki
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Zalanie w Szczęciach0000000005000500
      Celia thaxter's Garden, Isl…000000000800300200
      end of the trolley line, oa…00000000001000
      Mount Vernon Street, Boston00000000000800
      Outskirts of East Gloucester00000000001000
      Woman Sellillng Flowers0000000001001000
      Gloucester Harbor00000000010000
      Winter Nightfall in the City00000000003000
      The Quai St. Michel00000000020000
      Street Scene, Montmartre000000000000

      Z jakich urządzeń korzystają czytelnicy, aby śledzić Childe Hassam?

      Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

      Zobacz statystyki
      UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
      urządzenia64 70096,9%
      telefony1 9002,8%
      tablety2000,3%

      W jakich językach czytany jest Childe Hassam?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Zobacz statystyki
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      angielski40036,4%
      niemiecki30027,3%
      hiszpański20018,2%
      francuski1009,1%
      rosyjski1009,1%

      Ile dziennie odwiedzin ma Childe Hassam i jaka jest prognoza?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Zobacz statystyki
      DzieńOdwiedziny
      Wt 6 Paź0
      Śr 7 Paź200
      Czw 8 Paź200
      Pt 9 Paź300
      So 10 Paź100
      Nd 11 Paź700
      Pon 12 Paź200
      Wt 13 Paź200
      Śr 14 Paź300
      Czw 15 Paź300
      Pt 16 Paź600
      So 17 Paź1 000
      Nd 18 Paź100
      Pon 19 Paź600
      Wt 20 Paź500
      Śr 21 Paź700
      Czw 22 Paź400
      Pt 23 Paź800
      So 24 Paź400
      Nd 25 Paź500
      Pon 26 Paź1 200
      Wt 27 Paź (prognoza)400
      Śr 28 Paź (prognoza)700
      Czw 29 Paź (prognoza)600
      Pt 30 Paź (prognoza)1 000
      So 31 Paź (prognoza)900
      Nd 1 Lis (prognoza)800
      Pon 2 Lis (prognoza)1 200
      Wt 3 Lis (prognoza)500
      Śr 4 Lis (prognoza)900
      Czw 5 Lis (prognoza)600
      Pt 6 Lis (prognoza)1 200
      So 7 Lis (prognoza)1 100
      Nd 8 Lis (prognoza)900
      Pon 9 Lis (prognoza)1 400
      Wt 10 Lis (prognoza)600
      Śr 11 Lis (prognoza)1 000
      Czw 12 Lis (prognoza)700
      Pt 13 Lis (prognoza)1 400
      So 14 Lis (prognoza)1 200
      Nd 15 Lis (prognoza)1 100
      Pon 16 Lis (prognoza)1 600

      Pytania o Childe Hassam

      Które płótna Childe Hassam są najpopularniejsze?

      Na pierwszym miejscu znajduje się Couch on the Porch, Cos Cob z wynikiem 2 100 odwiedzin (3% wszystkich wyświetleń Childe Hassam). Powyższa lista przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

      Ilu użytkowników przeczytało o Childe Hassam w serwisie TopImpressionists.com?

      66 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, 3 500 na stronie artysty i 63 300 na pojedynczych płótnach.

      Na jakich urządzeniach czytelnicy śledzą Childe Hassam?

      Czytelnicy śledzą Childe Hassam na urządzenia (97%), telefony (3%) i tablety (0%); urządzenia stanowią 97% wszystkich wizyt.

      Jakie płótna preferują czytelnicy w Childe Hassam?

      Ciemne tony (Paleta kolorów): 19% odwiedzin, przy 2% w katalogu.