Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Emil Nolde Statystyki popularności i odwiedzin

      1867 – 1956

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Emil Nolde w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Emil Nolde w liczbach

      Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie) to dzieło Emil Nolde, które czytelnicy otwierają najczęściej: 9 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń. Następnie Naśmiewanie się z Chrystusa i Masks. Wśród wszystkich 50 000 wizyt: 8 700 na stronie artysty, 41 300 na obrazach. Liczba odwiedzin rośnie: o 56% więcej w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026: 26 300 wizyt. Języki czytelników: angielski (34%), polski (10%) i włoski (9%). Kraje czytelników: Stany Zjednoczone Ameryki (20%), Polska (13%) i Włochy (9%). Urządzenia czytelników: urządzenia (66%), telefony (29%) i tablety (4%). Preferencja pokazuje: Radosny (Wydźwięk emocjonalny) generuje 38% wizyt w 0% katalogu.

      Emil Nolde: 10 płócien najczęściej otwieranych przez czytelników

      Lista ta jest uszeregowana według liczby rzeczywistych wizyt w TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Pierwsze miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane płótno artysty Emil Nolde.

      1. Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie) 1 Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie), 1908 9 600 wizyt · 21,5%
      2. Naśmiewanie się z Chrystusa 2 Naśmiewanie się z Chrystusa, 1909 5 800 wizyt · 13,0%
      3. Masks 3 Masks, 1911 1 600 wizyt · 3,6%
      4. Crucifixion, 4 Crucifixion,, 1912 1 400 wizyt · 3,1%
      5. Dance around the Golden Calf 5 Dance around the Golden Calf, 1910 1 100 wizyt · 2,5%
      6. Mask Still Life III, 6 Mask Still Life III,, 1911 1 000 wizyt · 2,2%
      7. Anna Wieds Garden 7 Anna Wieds Garden 700 wizyt · 1,6%
      8. Christ among the Children 8 Christ among the Children 700 wizyt · 1,6%
      9. Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 9 Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 700 wizyt · 1,6%
      10. Landscape in Red Light 10 Landscape in Red Light 500 wizyt · 1,1%

      Jak zmienia się liczba czytelników Emil Nolde z miesiąca na miesiąc?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 2026100600
      Lip 20262 30024 000
      Sie 20267008 300
      Wrz 20265 6008 400

      Jak często w ciągu roku oglądane są płótna artysty Emil Nolde?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Jak zmieniała się popularność ulubionych płócien Emil Nolde w ciągu roku?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Pokaż dane liczbowe
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Sunset000000000000
      Sea with Red Sky0000000000100100
      Couple on the beach000000000000
      Masks00000000100500100600
      Christ among the Children000000000100100500
      The Great Gardener00000000020000
      Light-flooded Sea (Green)0000000001000100
      Marshy Landscape under the…0000000001001000
      Animal and Figures000000000000
      Anna Wieds Garden000000000200100300

      Telefony, tablety czy komputery: jak czytany jest Emil Nolde?

      Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
      urządzenia33 20066,4%
      telefony14 70029,4%
      tablety2 1004,2%

      W jakich językach posługują się czytelnicy Emil Nolde?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Pokaż dane liczbowe
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      angielski3 00034,1%
      polski90010,2%
      włoski8009,1%
      Norwegian7008,0%
      francuski5005,7%
      niemiecki4004,5%
      gruziński3003,4%
      koreański3003,4%
      holenderski3003,4%
      czeski2002,3%

      Jak wyglądają codzienne wizyty u Emil Nolde i co przyniesie jutro?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Pokaż dane liczbowe
      DzieńOdwiedziny
      Pon 5 Paź1 000
      Wt 6 Paź2 500
      Śr 7 Paź1 600
      Czw 8 Paź900
      Pt 9 Paź1 200
      So 10 Paź900
      Nd 11 Paź1 300
      Pon 12 Paź900
      Wt 13 Paź2 300
      Śr 14 Paź1 600
      Czw 15 Paź700
      Pt 16 Paź700
      So 17 Paź400
      Nd 18 Paź500
      Pon 19 Paź1 400
      Wt 20 Paź1 500
      Śr 21 Paź1 000
      Czw 22 Paź1 400
      Pt 23 Paź1 000
      So 24 Paź1 500
      Nd 25 Paź2 500
      Pon 26 Paź (prognoza)1 300
      Wt 27 Paź (prognoza)2 500
      Śr 28 Paź (prognoza)1 700
      Czw 29 Paź (prognoza)1 200
      Pt 30 Paź (prognoza)1 200
      So 31 Paź (prognoza)1 100
      Nd 1 Lis (prognoza)1 700
      Pon 2 Lis (prognoza)1 400
      Wt 3 Lis (prognoza)2 600
      Śr 4 Lis (prognoza)1 700
      Czw 5 Lis (prognoza)1 200
      Pt 6 Lis (prognoza)1 200
      So 7 Lis (prognoza)1 200
      Nd 8 Lis (prognoza)1 800
      Pon 9 Lis (prognoza)1 400
      Wt 10 Lis (prognoza)2 700
      Śr 11 Lis (prognoza)1 800
      Czw 12 Lis (prognoza)1 300
      Pt 13 Lis (prognoza)1 200
      So 14 Lis (prognoza)1 200
      Nd 15 Lis (prognoza)1 800

      Emil Nolde: krótkie odpowiedzi

      Które płótno Emil Nolde cieszy się największą oglądalnością?

      Ogród Kwiatowy (Dziewczynka i Mycie): 9 600 odwiedzin, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń artysty Emil Nolde. Lista obejmuje miejsca aż do 10. rankingu.

      Ile wizyt otrzymuje Emil Nolde?

      50 000 w ciągu dwunastu miesięcy (8 700 na stronie artysty, 41 300 na obrazach).

      Czy czytelnicy otwierają Emil Nolde na telefonie czy na komputerze?

      Na obu: urządzenia (66%), telefony (29%) i tablety (4%); urządzenia prowadzi z wynikiem 66%.

      Czy Emil Nolde jest dostępny w kilku językach?

      Tak: angielski (34%), polski (10%) i włoski (9%). Liderem jest angielski z wynikiem 34%.

      Czy czytelnicy preferują rodzaj płótna autorstwa Emil Nolde?

      Tak, Radosny (Wydźwięk emocjonalny): 38% odwiedzin dla 0% katalogu.