Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Frederic Leighton Czytelnicy i płótna

      1830 – 1896

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Frederic Leighton w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Frederic Leighton: co mówi o roku wizyt

      Najczęściej oglądane dzieło to Flaming June: 1 100 wizyt w roku, co stanowi 6% wszystkich treści dotyczących Frederic Leighton. Następują po nim Angielski płomienny czerwiec Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún i A Florentine Student. Strona artysty: 3 100 odwiedzin. Obrazy: 17 500. Razem: 20 600. Spadek czytelnictwa: o 16% mniej wizyt w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026, 15 500 wizyt. Czytelnicy przeglądają treści na urządzenia (81%), telefony (14%) i tablety (5%). Wybierają Najciemniejszy (Jasność luminancji częściej, niż sugeruje katalog: 28% wizyt, 8% płócien).

      10 najczęściej oglądanych płócien artysty Frederic Leighton

      10 płócien Frederic Leighton, które najczęściej otwierali czytelnicy TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, zestawionych według liczby odwiedzin.

      1. Flaming June 1 Flaming June 1 100 wizyt · 5,9%
      2. Angielski płomienny czerwiec Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún 2 Angielski płomienny czerwiec Español Junio flameante Français June flamboyante Italiano Avvampante giugno 日本語 フレイミング・ジューン. Português Sol ardente de junho Slovenčina Žeravý jún, 1895 700 wizyt · 3,7%
      3. A Florentine Student 3 A Florentine Student 600 wizyt · 3,2%
      4. Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain 4 Ruined Moorish Arch at Ronda, Spain, 1866 500 wizyt · 2,7%
      5. The Garden of the Hesperides 5 The Garden of the Hesperides 500 wizyt · 2,7%
      6. Mrs Ellinor Guthrie 6 Mrs Ellinor Guthrie, 1865 500 wizyt · 2,7%
      7. The Daphnephoria (Detail Right) 7 The Daphnephoria (Detail Right) 500 wizyt · 2,7%
      8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1891 400 wizyt · 2,1%
      9. Jezebel and Ahab 9 Jezebel and Ahab, 1863 400 wizyt · 2,1%
      10. Antigone 10 Antigone, 1882 400 wizyt · 2,1%

      Kiedy czytelnicy odwiedzają stronę Frederic Leighton?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Dane w tabeli
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 20260500
      Lip 20261 70013 800
      Sie 20265002 000
      Wrz 20269001 200

      Kiedy czytelnicy otwierają płótna Frederic Leighton?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Jakie płótna Frederic Leighton lubi najbardziej miesiąc po miesiącu?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Dane w tabeli
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Angielski płomienny czerwie…0000000005002000
      Flaming June00000000000200
      The Garden of the Hesperides0000000001002000
      Mrs Ellinor Guthrie00000000050000
      Flaming June00000000020000
      Flaming June0000000008003000
      Perseus and Andromeda0000000002002000
      English Flaming June‎00000000020000
      The Isle of Chios00000000010000
      The Painter's Honeymoon00000000000200

      Z jakich urządzeń korzystają czytelnicy Frederic Leighton?

      Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

      Dane w tabeli
      UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
      urządzenia16 70081,1%
      telefony2 90014,1%
      tablety1 0004,9%

      W jakich językach czytany jest Frederic Leighton?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Dane w tabeli
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      włoski20028,6%
      szwedzki20028,6%
      grecki10014,3%
      angielski10014,3%
      litewski10014,3%

      Ile dziennie odwiedzin ma Frederic Leighton i co dalej?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Dane w tabeli
      DzieńOdwiedziny
      Wt 6 Paź100
      Śr 7 Paź300
      Czw 8 Paź0
      Pt 9 Paź200
      So 10 Paź200
      Nd 11 Paź100
      Pon 12 Paź0
      Wt 13 Paź200
      Śr 14 Paź300
      Czw 15 Paź200
      Pt 16 Paź100
      So 17 Paź100
      Nd 18 Paź400
      Pon 19 Paź200
      Wt 20 Paź400
      Śr 21 Paź300
      Czw 22 Paź100
      Pt 23 Paź500
      So 24 Paź500
      Nd 25 Paź400
      Pon 26 Paź0
      Wt 27 Paź (prognoza)400
      Śr 28 Paź (prognoza)500
      Czw 29 Paź (prognoza)200
      Pt 30 Paź (prognoza)500
      So 31 Paź (prognoza)500
      Nd 1 Lis (prognoza)500
      Pon 2 Lis (prognoza)100
      Wt 3 Lis (prognoza)500
      Śr 4 Lis (prognoza)600
      Czw 5 Lis (prognoza)200
      Pt 6 Lis (prognoza)600
      So 7 Lis (prognoza)600
      Nd 8 Lis (prognoza)600
      Pon 9 Lis (prognoza)100
      Wt 10 Lis (prognoza)600
      Śr 11 Lis (prognoza)700
      Czw 12 Lis (prognoza)200
      Pt 13 Lis (prognoza)600
      So 14 Lis (prognoza)600
      Nd 15 Lis (prognoza)700
      Pon 16 Lis (prognoza)200

      O co czytelnicy pytają o Frederic Leighton

      Które płótna Frederic Leighton są najczęściej otwierane?

      Flaming June zajmuje pierwsze miejsce: 1 100 odwiedzin, co stanowi 6% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 płócien.

      Jak dużą grupę czytelników ma Frederic Leighton na TopImpressionists.com?

      20 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 3 100 na stronie artysty, 17 500 na obrazach.

      Z jakich urządzeń korzystają czytelnicy Frederic Leighton?

      Użytkownicy korzystają z urządzenia (81%), telefony (14%) i tablety (5%); urządzenia generuje 81% wizyt.

      Które płótna Frederic Leighton odpowiadają gustom czytelników?

      Płótna o charakterystyce Najciemniejszy (Jasność luminancji) generują 28% odwiedzin dla 8% katalogu.