Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Gretchen Andrew Statystyki popularności i odwiedzin

      1988

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Gretchen Andrew w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Gretchen Andrew w liczbach

      Map of the EU to dzieło Gretchen Andrew, które czytelnicy otwierają najczęściej: 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń. Następnie Cover of Artforum i Mapa UE. Wśród wszystkich 400 wizyt: 200 na stronie artysty, 200 na obrazach. Szczyt przypadł na Lip 2026: 400 wizyt. Preferencja pokazuje: Rozświetlony (Jasność luminancji) generuje 100% wizyt w 14% katalogu.

      Gretchen Andrew: 3 płócien najczęściej otwieranych przez czytelników

      Lista ta jest uszeregowana według liczby rzeczywistych wizyt w TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Pierwsze miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane płótno artysty Gretchen Andrew.

      1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 wizyt · 33,3%
      2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 wizyt · 33,3%
      3. Mapa UE 3 Mapa UE, 2021 100 wizyt · 33,3%

      Jak zmienia się liczba czytelników Gretchen Andrew z miesiąca na miesiąc?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 202600
      Lip 2026200200
      Sie 202600
      Wrz 202600

      Jak często w ciągu roku oglądane są płótna artysty Gretchen Andrew?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Jak zmieniała się popularność ulubionych płócien Gretchen Andrew w ciągu roku?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Pokaż dane liczbowe
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Mapa UE00000000010000
      Map of the EU000000000000
      What is Ubuntu 09000000000000
      What is Ubuntu 11000000000000
      Bow New Hampshire 10000000000000
      What is Ubuntu 12000000000000
      Art Basel NFT000000000000
      What is Ubuntu 04000000000000
      What is Ubuntu 02000000000000
      Perfect Female Body 15000000000000

      W jakich językach posługują się czytelnicy Gretchen Andrew?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Jak wyglądają codzienne wizyty u Gretchen Andrew i co przyniesie jutro?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Pokaż dane liczbowe
      DzieńOdwiedziny
      Pt 2 Paź0
      So 3 Paź0
      Nd 4 Paź0
      Pon 5 Paź0
      Wt 6 Paź0
      Śr 7 Paź0
      Czw 8 Paź0
      Pt 9 Paź0
      So 10 Paź0
      Nd 11 Paź0
      Pon 12 Paź0
      Wt 13 Paź0
      Śr 14 Paź0
      Czw 15 Paź0
      Pt 16 Paź0
      So 17 Paź0
      Nd 18 Paź0
      Pon 19 Paź0
      Wt 20 Paź0
      Śr 21 Paź0
      Czw 22 Paź0
      Pt 23 Paź (prognoza)0
      So 24 Paź (prognoza)0
      Nd 25 Paź (prognoza)0
      Pon 26 Paź (prognoza)0
      Wt 27 Paź (prognoza)0
      Śr 28 Paź (prognoza)0
      Czw 29 Paź (prognoza)0
      Pt 30 Paź (prognoza)0
      So 31 Paź (prognoza)0
      Nd 1 Lis (prognoza)0
      Pon 2 Lis (prognoza)0
      Wt 3 Lis (prognoza)0
      Śr 4 Lis (prognoza)0
      Czw 5 Lis (prognoza)0
      Pt 6 Lis (prognoza)0
      So 7 Lis (prognoza)0
      Nd 8 Lis (prognoza)0
      Pon 9 Lis (prognoza)0
      Wt 10 Lis (prognoza)0
      Śr 11 Lis (prognoza)0
      Czw 12 Lis (prognoza)0

      Gretchen Andrew: krótkie odpowiedzi

      Które płótno Gretchen Andrew cieszy się największą oglądalnością?

      Map of the EU: 100 odwiedzin, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń artysty Gretchen Andrew. Lista obejmuje miejsca aż do 3. rankingu.

      Ile wizyt otrzymuje Gretchen Andrew?

      400 w ciągu dwunastu miesięcy (200 na stronie artysty, 200 na obrazach).

      Czy czytelnicy preferują rodzaj płótna autorstwa Gretchen Andrew?

      Tak, Rozświetlony (Jasność luminancji): 100% odwiedzin dla 14% katalogu.