Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Hannah Höch w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Najczęściej oglądane dzieło to Indian Dancer: From an Ethnographic Museum: 1 100 wizyt w roku, co stanowi 30% wszystkich treści dotyczących Hannah Höch. Następują po nim Made for a Party i Untitled (From an Ethnographic Museum). Strona artysty: 4 000 odwiedzin. Obrazy: 1 200. Razem: 5 200. Liczba czytelników rośnie: o 1700% więcej wizyt od Wrz 2026 do Paź 2026. Najlepszy miesiąc: Paź 2026, 3 600 wizyt. Czytelnicy mówią w językach: angielski (35%), włoski (14%) i hiszpański (12%) Czytelnicy mieszkają w Włochy (14%), Brazylia (10%) i Szwecja (10%). Czytelnicy przeglądają treści na urządzenia (52%), telefony (44%) i tablety (4%). Wybierają Delikatna luminancja (Jasność luminancji częściej, niż sugeruje katalog: 59% wizyt, 44% płócien).
9 płócien Hannah Höch, które najczęściej otwierali czytelnicy TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, zestawionych według liczby odwiedzin.
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 500 | 800 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 100 | 100 |
| Paź 2026 | 3 400 | 200 |
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 38,9% | 18,9% |
| Delikatna luminancja | 44,4% | 59,5% |
| Jasna luminancja | 5,6% | 13,5% |
| Rozświetlony | 11,1% | 8,1% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 27,8% | 40,5% |
| Subtelna kolorystyka | 50,0% | 43,2% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 5,6% | 2,7% |
| Wyraźne nasycenie barw | 11,1% | 13,5% |
| Żywy kolor | 5,6% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 58,8% | 62,2% |
| Barwy neutralne | 23,5% | 24,3% |
| Ciemne tony | 17,6% | 13,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 11,1% | 0,0% |
| Zrównoważony | 72,2% | 86,5% |
| Żywy i nasycony | 16,7% | 13,5% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 11,1% | 13,5% |
| Delikatny | 27,8% | 37,8% |
| Zrównoważony kontrast | 5,6% | 8,1% |
| Wyrazisty kontrast | 33,3% | 35,1% |
| Oświadczenie | 22,2% | 5,4% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 16,7% | 5,4% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 11,1% | 24,3% |
| Zrównoważona harmonia | 22,2% | 2,7% |
| Silna spójność kolorystyczna | 27,8% | 32,4% |
| Spójna paleta barw | 22,2% | 35,1% |
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Von oben | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (From an Ethnograp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Creatures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Man and Machine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man and Machine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Resignation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Dancer: From an Ethn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Made for a Party | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Little Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 2 700 | 51,9% |
| telefony | 2 300 | 44,2% |
| tablety | 200 | 3,8% |
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 1 800 | 35,3% |
| włoski | 700 | 13,7% |
| hiszpański | 600 | 11,8% |
| portugalski | 600 | 11,8% |
| francuski | 400 | 7,8% |
| szwedzki | 400 | 7,8% |
| Chinese | 200 | 3,9% |
| niemiecki | 100 | 2,0% |
| japoński | 100 | 2,0% |
| rosyjski | 100 | 2,0% |
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 200 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 400 |
| So 24 Paź | 100 |
| Nd 25 Paź | 100 |
| Pon 26 Paź | 100 |
| Wt 27 Paź | 400 |
| Śr 28 Paź | 100 |
| Czw 29 Paź | 300 |
| Pt 30 Paź | 200 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 200 |
| Pon 2 Lis | 400 |
| Wt 3 Lis | 400 |
| Śr 4 Lis | 600 |
| Czw 5 Lis | 1 200 |
| Pt 6 Lis | 500 |
| So 7 Lis | 300 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 400 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 400 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 700 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 600 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 1 300 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 1 000 |
| So 14 Lis (prognoza) | 400 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 500 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 500 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 900 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 700 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 1 600 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 1 200 |
| So 21 Lis (prognoza) | 400 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 600 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 600 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 1 000 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 900 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 1 800 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 1 400 |
| So 28 Lis (prognoza) | 500 |