Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Izaak Lewitan Czytelnicy i płótna

      1860 – 1900

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Izaak Lewitan w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Izaak Lewitan: co mówi o roku wizyt

      Najczęściej oglądane dzieło to Lake. Rus.: 800 wizyt w roku, co stanowi 2% wszystkich treści dotyczących Izaak Lewitan. Następują po nim Lake. Spring. i A river. Strona artysty: 4 000 odwiedzin. Obrazy: 29 100. Razem: 33 100. Liczba czytelników rośnie: o 30% więcej wizyt od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026, 26 900 wizyt. Czytelnicy przeglądają treści na urządzenia (95%), telefony (3%) i tablety (1%). Wybierają Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny częściej, niż sugeruje katalog: 56% wizyt, 38% płócien).

      10 najczęściej oglądanych płócien artysty Izaak Lewitan

      10 płócien Izaak Lewitan, które najczęściej otwierali czytelnicy TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, zestawionych według liczby odwiedzin.

      1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 wizyt · 2,5%
      2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 wizyt · 2,2%
      3. A river 3 A river, 1888 700 wizyt · 2,2%
      4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 wizyt · 1,9%
      5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 wizyt · 1,6%
      6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 wizyt · 1,6%
      7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 wizyt · 1,2%
      8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 wizyt · 1,2%
      9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 wizyt · 1,2%
      10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 wizyt · 0,9%

      Kiedy czytelnicy odwiedzają stronę Izaak Lewitan?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Dane w tabeli
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 20261001 500
      Lip 20262 50024 400
      Sie 20264001 600
      Wrz 20261 0001 600

      Kiedy czytelnicy otwierają płótna Izaak Lewitan?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Jakie płótna Izaak Lewitan lubi najbardziej miesiąc po miesiącu?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Dane w tabeli
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Evening on the Volga00000000002000
      Haystacking00000000001000
      Golden autumn000000000000
      Lake. Rus.000000000500100100
      The Last Rays of the Sun0000000003001000
      Stormy day000000002003001000
      Springtime in Italy00000000020000
      Moonlit Night00000000000100
      The lake, Russian soil000000000000
      Golden Autumn00000000010000

      Z jakich urządzeń korzystają czytelnicy Izaak Lewitan?

      Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

      Dane w tabeli
      UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
      urządzenia31 60095,5%
      telefony1 1003,3%
      tablety4001,2%

      W jakich językach czytany jest Izaak Lewitan?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Dane w tabeli
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      angielski40036,4%
      francuski20018,2%
      węgierski20018,2%
      hiszpański1009,1%
      włoski1009,1%
      Chinese1009,1%

      Ile dziennie odwiedzin ma Izaak Lewitan i co dalej?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Dane w tabeli
      DzieńOdwiedziny
      So 26 Wrz100
      Nd 27 Wrz400
      Pon 28 Wrz100
      Wt 29 Wrz400
      Śr 30 Wrz0
      Czw 1 Paź400
      Pt 2 Paź0
      So 3 Paź100
      Nd 4 Paź200
      Pon 5 Paź100
      Wt 6 Paź0
      Śr 7 Paź100
      Czw 8 Paź200
      Pt 9 Paź200
      So 10 Paź200
      Nd 11 Paź0
      Pon 12 Paź100
      Wt 13 Paź500
      Śr 14 Paź100
      Czw 15 Paź0
      Pt 16 Paź0
      So 17 Paź (prognoza)100
      Nd 18 Paź (prognoza)100
      Pon 19 Paź (prognoza)100
      Wt 20 Paź (prognoza)200
      Śr 21 Paź (prognoza)0
      Czw 22 Paź (prognoza)100
      Pt 23 Paź (prognoza)0
      So 24 Paź (prognoza)100
      Nd 25 Paź (prognoza)100
      Pon 26 Paź (prognoza)0
      Wt 27 Paź (prognoza)100
      Śr 28 Paź (prognoza)0
      Czw 29 Paź (prognoza)100
      Pt 30 Paź (prognoza)0
      So 31 Paź (prognoza)0
      Nd 1 Lis (prognoza)100
      Pon 2 Lis (prognoza)0
      Wt 3 Lis (prognoza)100
      Śr 4 Lis (prognoza)0
      Czw 5 Lis (prognoza)100
      Pt 6 Lis (prognoza)0

      O co czytelnicy pytają o Izaak Lewitan

      Które płótna Izaak Lewitan są najczęściej otwierane?

      Lake. Rus. zajmuje pierwsze miejsce: 800 odwiedzin, co stanowi 2% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 płócien.

      Jak dużą grupę czytelników ma Izaak Lewitan na TopImpressionists.com?

      33 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 4 000 na stronie artysty, 29 100 na obrazach.

      Z jakich urządzeń korzystają czytelnicy Izaak Lewitan?

      Użytkownicy korzystają z urządzenia (95%), telefony (3%) i tablety (1%); urządzenia generuje 95% wizyt.

      Które płótna Izaak Lewitan odpowiadają gustom czytelników?

      Płótna o charakterystyce Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny) generują 56% odwiedzin dla 38% katalogu.