Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Jan Henryk Twachtman Statystyki popularności i odwiedzin

      1853 – 1902

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Jan Henryk Twachtman w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Jan Henryk Twachtman w liczbach

      Krajobraz 3 to dzieło Jan Henryk Twachtman, które czytelnicy otwierają najczęściej: 900 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 3% wszystkich wyświetleń. Następnie Kaszuba i Tree by a Road. Wśród wszystkich 33 100 wizyt: 1 700 na stronie artysty, 31 400 na obrazach. Liczba odwiedzin rośnie: o 50% więcej w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026: 28 900 wizyt. Urządzenia czytelników: urządzenia (95%), telefony (5%) i tablety (0%). Preferencja pokazuje: Sielski (Wydźwięk emocjonalny) generuje 68% wizyt w 36% katalogu.

      Jan Henryk Twachtman: 10 płócien najczęściej otwieranych przez czytelników

      Lista ta jest uszeregowana według liczby rzeczywistych wizyt w TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Pierwsze miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane płótno artysty Jan Henryk Twachtman.

      1. Krajobraz 3 1 Krajobraz 3, 1902 900 wizyt · 2,7%
      2. Kaszuba 2 Kaszuba, 1900 600 wizyt · 1,8%
      3. Tree by a Road 3 Tree by a Road, 1889 600 wizyt · 1,8%
      4. Waterfall 4 Waterfall, 1898 500 wizyt · 1,5%
      5. The Waterfall 5 The Waterfall, 1895 500 wizyt · 1,5%
      6. Waterfall, Yellowstone 6 Waterfall, Yellowstone, 1895 500 wizyt · 1,5%
      7. Widok z Holley House 7 Widok z Holley House, 1901 500 wizyt · 1,5%
      8. Connecticut Landscape 8 Connecticut Landscape, 1891 500 wizyt · 1,5%
      9. Horseneck Falls 9 Horseneck Falls, 1889 500 wizyt · 1,5%
      10. Yellowstone Park 10 Yellowstone Park, 1895 500 wizyt · 1,5%

      Jak zmienia się liczba czytelników Jan Henryk Twachtman z miesiąca na miesiąc?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 202601 200
      Lip 20261 00027 900
      Sie 2026400800
      Wrz 20263001 500

      Jak często w ciągu roku oglądane są płótna artysty Jan Henryk Twachtman?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Jak zmieniała się popularność ulubionych płócien Jan Henryk Twachtman w ciągu roku?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Pokaż dane liczbowe
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Krajobraz 3000000000500200200
      Landscape00000000000100
      The Waterfall00000000050000
      My Summer Studio00000000010000
      Horseneck Falls0000000020030000
      Arques-la-Bataille00000000020000
      The Rapids, Yellowstone00000000030000
      Waterfall00000000050000
      Meadow Flowers (also known…000000001002000100
      Kaszuba0000000005000100

      Telefony, tablety czy komputery: jak czytany jest Jan Henryk Twachtman?

      Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
      urządzenia31 30094,6%
      telefony1 7005,1%
      tablety1000,3%

      W jakich językach posługują się czytelnicy Jan Henryk Twachtman?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Pokaż dane liczbowe
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      niemiecki10050,0%
      angielski10050,0%

      Jak wyglądają codzienne wizyty u Jan Henryk Twachtman i co przyniesie jutro?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Pokaż dane liczbowe
      DzieńOdwiedziny
      Śr 23 Wrz0
      Czw 24 Wrz0
      Pt 25 Wrz0
      So 26 Wrz100
      Nd 27 Wrz0
      Pon 28 Wrz0
      Wt 29 Wrz100
      Śr 30 Wrz100
      Czw 1 Paź0
      Pt 2 Paź0
      So 3 Paź0
      Nd 4 Paź100
      Pon 5 Paź300
      Wt 6 Paź0
      Śr 7 Paź0
      Czw 8 Paź300
      Pt 9 Paź0
      So 10 Paź0
      Nd 11 Paź100
      Pon 12 Paź200
      Wt 13 Paź100
      Śr 14 Paź (prognoza)100
      Czw 15 Paź (prognoza)200
      Pt 16 Paź (prognoza)0
      So 17 Paź (prognoza)100
      Nd 18 Paź (prognoza)100
      Pon 19 Paź (prognoza)300
      Wt 20 Paź (prognoza)100
      Śr 21 Paź (prognoza)100
      Czw 22 Paź (prognoza)200
      Pt 23 Paź (prognoza)0
      So 24 Paź (prognoza)100
      Nd 25 Paź (prognoza)200
      Pon 26 Paź (prognoza)400
      Wt 27 Paź (prognoza)200
      Śr 28 Paź (prognoza)100
      Czw 29 Paź (prognoza)300
      Pt 30 Paź (prognoza)0
      So 31 Paź (prognoza)100
      Nd 1 Lis (prognoza)200
      Pon 2 Lis (prognoza)400
      Wt 3 Lis (prognoza)200

      Jan Henryk Twachtman: krótkie odpowiedzi

      Które płótno Jan Henryk Twachtman cieszy się największą oglądalnością?

      Krajobraz 3: 900 odwiedzin, co stanowi 3% wszystkich wyświetleń artysty Jan Henryk Twachtman. Lista obejmuje miejsca aż do 10. rankingu.

      Ile wizyt otrzymuje Jan Henryk Twachtman?

      33 100 w ciągu dwunastu miesięcy (1 700 na stronie artysty, 31 400 na obrazach).

      Czy czytelnicy otwierają Jan Henryk Twachtman na telefonie czy na komputerze?

      Na obu: urządzenia (95%), telefony (5%) i tablety (0%); urządzenia prowadzi z wynikiem 95%.

      Czy czytelnicy preferują rodzaj płótna autorstwa Jan Henryk Twachtman?

      Tak, Sielski (Wydźwięk emocjonalny): 68% odwiedzin dla 36% katalogu.