Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Jean-Antoine Watteau Czytelnicy i najczęściej oglądane płótna

      1684 – 1721

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Jean-Antoine Watteau w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Jean-Antoine Watteau i czytelnicy

      W ciągu dwunastu miesięcy najbardziej oglądanym dziełem Jean-Antoine Watteau w serwisie TopImpressionists.com był obraz Żałobny Żyd: 49 500 wyświetleń, co stanowi 32% wszystkich odsłon tego malarza. Następni są Pierrot, formerly known as Gilles i Wyprawa na Cytherę. Jean-Antoine Watteau przyciągnął łącznie 169 500 wizyt: 23 000 na stronie artysty i 146 500 na pojedynczych płótnach. Uwaga spadła o 45% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 94 100 wizyt. Czytelnicy przychodzą w językach: angielski (35%), koreański (12%) i bułgarski (8%). Czytelnicy przeglądają treści na urządzenia (55%), telefony (38%) i tablety (7%). Czytelnicy przyciąga Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 61% odwiedzin, przy 26% katalogu malarza.

      10 płócien Jean-Antoine Watteau, które przyciągają najwięcej uwagi

      Liczba odwiedzin w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w serwisie TopImpressionists.com: 10 płócien Jean-Antoine Watteau najczęściej otwieranych przez czytelników, od miejsca pierwszego.

      1. Żałobny Żyd 1 Żałobny Żyd, 1719 49 500 wizyt · 32,1%
      2. Pierrot, formerly known as Gilles 2 Pierrot, formerly known as Gilles 15 000 wizyt · 9,7%
      3. Wyprawa na Cytherę 3 Wyprawa na Cytherę, 1717 9 500 wizyt · 6,2%
      4. Embarkation for Cythera 4 Embarkation for Cythera, 1719 2 900 wizyt · 1,9%
      5. Partia Pięciu 5 Partia Pięciu, 1713 1 900 wizyt · 1,2%
      6. The Judgment of Paris 6 The Judgment of Paris, 1718 1 800 wizyt · 1,2%
      7. "Embarkation for Cythera" - Wyjazd na Cytwerę 7 "Embarkation for Cythera" - Wyjazd na Cytwerę, 1717 1 400 wizyt · 0,9%
      8. Fêtes Vénitiennes 8 Fêtes Vénitiennes, 1718 1 300 wizyt · 0,8%
      9. Portret z Żołnierzy 9 Portret z Żołnierzy, 1710 1 300 wizyt · 0,8%
      10. The Music Lesson 10 The Music Lesson, 1719 1 300 wizyt · 0,8%

      Ilu czytelników odwiedza stronę Jean-Antoine Watteau każdego miesiąca?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Zobacz statystyki
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 20261002 600
      Lip 20267 90086 200
      Sie 20265 30041 500
      Wrz 20269 70016 200

      Jak często udostępniane są płótna artysty Jean-Antoine Watteau?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Które płótna Jean-Antoine Watteau przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Zobacz statystyki
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Żałobny Żyd0000000010017 20026 8004 700
      Wyprawa na Cytherę0000000004 1002 3001 900
      Pielgrzymowanie na Cythernę000000000700100200
      Tytuł w języku szwedzkim: K…000000000200500100
      Wiejski taniec000000000500100300
      Meeting in the Open Air000000001005000300
      Komedia italijczyków0000000003001000
      Pilgrimage to Cythera000000001006002000
      Fêtes Vénitiennes0000000000100600
      Pierrot Content000000000400300400

      Z jakich urządzeń korzystają czytelnicy, aby śledzić Jean-Antoine Watteau?

      Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

      Zobacz statystyki
      UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
      urządzenia93 10054,9%
      telefony64 00037,8%
      tablety12 4007,3%

      W jakich językach czytany jest Jean-Antoine Watteau?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Zobacz statystyki
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      angielski4 20034,7%
      koreański1 40011,6%
      bułgarski1 0008,3%
      rosyjski8006,6%
      włoski6005,0%
      portugalski6005,0%
      słowacki5004,1%
      arabski4003,3%
      hiszpański4003,3%
      fiński4003,3%

      Ile dziennie odwiedzin ma Jean-Antoine Watteau i jaka jest prognoza?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Zobacz statystyki
      DzieńOdwiedziny
      Wt 22 Wrz700
      Śr 23 Wrz500
      Czw 24 Wrz700
      Pt 25 Wrz600
      So 26 Wrz1 100
      Nd 27 Wrz1 900
      Pon 28 Wrz2 000
      Wt 29 Wrz1 500
      Śr 30 Wrz1 400
      Czw 1 Paź2 800
      Pt 2 Paź1 100
      So 3 Paź1 500
      Nd 4 Paź1 500
      Pon 5 Paź1 400
      Wt 6 Paź1 100
      Śr 7 Paź1 000
      Czw 8 Paź1 600
      Pt 9 Paź2 100
      So 10 Paź1 200
      Nd 11 Paź1 500
      Pon 12 Paź1 600
      Wt 13 Paź (prognoza)1 300
      Śr 14 Paź (prognoza)1 100
      Czw 15 Paź (prognoza)2 000
      Pt 16 Paź (prognoza)1 500
      So 17 Paź (prognoza)1 500
      Nd 18 Paź (prognoza)1 900
      Pon 19 Paź (prognoza)1 900
      Wt 20 Paź (prognoza)1 400
      Śr 21 Paź (prognoza)1 200
      Czw 22 Paź (prognoza)2 200
      Pt 23 Paź (prognoza)1 600
      So 24 Paź (prognoza)1 600
      Nd 25 Paź (prognoza)2 100
      Pon 26 Paź (prognoza)2 100
      Wt 27 Paź (prognoza)1 500
      Śr 28 Paź (prognoza)1 300
      Czw 29 Paź (prognoza)2 300
      Pt 30 Paź (prognoza)1 700
      So 31 Paź (prognoza)1 700
      Nd 1 Lis (prognoza)2 200
      Pon 2 Lis (prognoza)2 200

      Pytania o Jean-Antoine Watteau

      Które płótna Jean-Antoine Watteau są najpopularniejsze?

      Na pierwszym miejscu znajduje się Żałobny Żyd z wynikiem 49 500 odwiedzin (32% wszystkich wyświetleń Jean-Antoine Watteau). Powyższa lista przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

      Ilu użytkowników przeczytało o Jean-Antoine Watteau w serwisie TopImpressionists.com?

      169 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, 23 000 na stronie artysty i 146 500 na pojedynczych płótnach.

      Na jakich urządzeniach czytelnicy śledzą Jean-Antoine Watteau?

      Czytelnicy śledzą Jean-Antoine Watteau na urządzenia (55%), telefony (38%) i tablety (7%); urządzenia stanowią 55% wszystkich wizyt.

      W jakich językach czytelnicy śledzą Jean-Antoine Watteau?

      W językach: angielski (35%), koreański (12%) i bułgarski (8%). Liderem jest angielski z wynikiem 35%.

      Jakie płótna preferują czytelnicy w Jean-Antoine Watteau?

      Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 61% odwiedzin, przy 26% w katalogu.