Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Jean Michel Basquiat Statystyki popularności i odwiedzin

      1960 – 1988

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Jean Michel Basquiat w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Jean Michel Basquiat w liczbach

      Bez tytułu - Czaszka (Broad Collection, Los Angeles) to dzieło Jean Michel Basquiat, które czytelnicy otwierają najczęściej: 28 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 55% wszystkich wyświetleń. Następnie Bird on Money i Philistines. Wśród wszystkich 44 200 wizyt: 13 200 na stronie artysty, 31 000 na obrazach. Światło nieco przygasa: o 44% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Sie 2026: 18 700 wizyt. Języki czytelników: hiszpański (23%), włoski (22%) i portugalski (14%). Kraje czytelników: Brazylia (24%), Hiszpania (15%) i Włochy (9%). Urządzenia czytelników: urządzenia (50%), telefony (47%) i tablety (3%). Preferencja pokazuje: Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny) generuje 79% wizyt w 17% katalogu.

      Jean Michel Basquiat: 10 płócien najczęściej otwieranych przez czytelników

      Lista ta jest uszeregowana według liczby rzeczywistych wizyt w TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Pierwsze miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane płótno artysty Jean Michel Basquiat.

      1. Bez tytułu - Czaszka (Broad Collection, Los Angeles) 1 Bez tytułu - Czaszka (Broad Collection, Los Angeles), 1981 28 700 wizyt · 55,4%
      2. Bird on Money 2 Bird on Money, 1981 2 500 wizyt · 4,8%
      3. Philistines 3 Philistines, 1982 2 000 wizyt · 3,9%
      4. Riding with Death 4 Riding with Death, 1988 1 700 wizyt · 3,3%
      5. Fishing Fish 5 Fishing Fish, 1981 1 600 wizyt · 3,1%
      6. Man from Naples 6 Man from Naples, 1982 1 000 wizyt · 1,9%
      7. Now's The Time 7 Now's The Time, 1985 1 000 wizyt · 1,9%
      8. Pegasus 8 Pegasus, 1987 800 wizyt · 1,5%
      9. Untitled (ernok) 9 Untitled (ernok) 700 wizyt · 1,4%
      10. Melting Point of Ice 10 Melting Point of Ice, 1984 600 wizyt · 1,2%

      Jak zmienia się liczba czytelników Jean Michel Basquiat z miesiąca na miesiąc?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 2026200100
      Lip 20262 30012 500
      Sie 20262 00016 700
      Wrz 20268 7001 700

      Jak często w ciągu roku oglądane są płótna artysty Jean Michel Basquiat?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Jak zmieniała się popularność ulubionych płócien Jean Michel Basquiat w ciągu roku?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Pokaż dane liczbowe
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Bez tytułu - Czaszka (Broad…0000000006 8009 000200
      Untitled (ernok)0000000002002000
      Melting Point of Ice00000000000100
      Obnoxious Liberals00000000001000
      Tuxedo0000000001002000
      Man from Naples00000000090000
      Eyes and Eggs00000000001000
      Red man, Annina Nosei Galle00000000003000
      Fishing Fish000000000100800100
      Sugar Ray Robinson0000000001001000

      Telefony, tablety czy komputery: jak czytany jest Jean Michel Basquiat?

      Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
      urządzenia22 20050,2%
      telefony20 70046,8%
      tablety1 3002,9%

      W jakich językach posługują się czytelnicy Jean Michel Basquiat?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Pokaż dane liczbowe
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      hiszpański2 80023,3%
      włoski2 70022,5%
      portugalski1 70014,2%
      niemiecki1 30010,8%
      angielski9007,5%
      czeski8006,7%
      francuski4003,3%
      polski3002,5%
      holenderski2001,7%
      rosyjski2001,7%

      Jak wyglądają codzienne wizyty u Jean Michel Basquiat i co przyniesie jutro?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Pokaż dane liczbowe
      DzieńOdwiedziny
      Pon 21 Wrz1 700
      Wt 22 Wrz1 900
      Śr 23 Wrz600
      Czw 24 Wrz1 400
      Pt 25 Wrz1 000
      So 26 Wrz300
      Nd 27 Wrz300
      Pon 28 Wrz800
      Wt 29 Wrz1 200
      Śr 30 Wrz1 000
      Czw 1 Paź1 000
      Pt 2 Paź1 100
      So 3 Paź700
      Nd 4 Paź1 900
      Pon 5 Paź800
      Wt 6 Paź3 400
      Śr 7 Paź1 500
      Czw 8 Paź2 600
      Pt 9 Paź1 400
      So 10 Paź2 200
      Nd 11 Paź3 000
      Pon 12 Paź (prognoza)2 000
      Wt 13 Paź (prognoza)4 000
      Śr 14 Paź (prognoza)1 900
      Czw 15 Paź (prognoza)3 000
      Pt 16 Paź (prognoza)2 100
      So 17 Paź (prognoza)2 000
      Nd 18 Paź (prognoza)3 200
      Pon 19 Paź (prognoza)2 300
      Wt 20 Paź (prognoza)4 600
      Śr 21 Paź (prognoza)2 200
      Czw 22 Paź (prognoza)3 500
      Pt 23 Paź (prognoza)2 500
      So 24 Paź (prognoza)2 300
      Nd 25 Paź (prognoza)3 700
      Pon 26 Paź (prognoza)2 600
      Wt 27 Paź (prognoza)5 100
      Śr 28 Paź (prognoza)2 400
      Czw 29 Paź (prognoza)3 900
      Pt 30 Paź (prognoza)2 700
      So 31 Paź (prognoza)2 500
      Nd 1 Lis (prognoza)4 100

      Jean Michel Basquiat: krótkie odpowiedzi

      Które płótno Jean Michel Basquiat cieszy się największą oglądalnością?

      Bez tytułu - Czaszka (Broad Collection, Los Angeles): 28 700 odwiedzin, co stanowi 55% wszystkich wyświetleń artysty Jean Michel Basquiat. Lista obejmuje miejsca aż do 10. rankingu.

      Ile wizyt otrzymuje Jean Michel Basquiat?

      44 200 w ciągu dwunastu miesięcy (13 200 na stronie artysty, 31 000 na obrazach).

      Czy czytelnicy otwierają Jean Michel Basquiat na telefonie czy na komputerze?

      Na obu: urządzenia (50%), telefony (47%) i tablety (3%); urządzenia prowadzi z wynikiem 50%.

      Czy Jean Michel Basquiat jest dostępny w kilku językach?

      Tak: hiszpański (23%), włoski (22%) i portugalski (14%). Liderem jest hiszpański z wynikiem 23%.

      Czy czytelnicy preferują rodzaj płótna autorstwa Jean Michel Basquiat?

      Tak, Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 79% odwiedzin dla 17% katalogu.