Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Justus Z Gandawy w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
!
Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.
Justus Z Gandawy: co mówi o roku wizyt
Najczęściej oglądane dzieło to Pio II Pont Max: 600 wizyt w roku, co stanowi 22% wszystkich treści dotyczących Justus Z Gandawy. Następują po nim Cardinal Bessarione i Solon. Strona artysty: 200 odwiedzin. Obrazy: 2 000. Razem: 2 200. Najlepszy miesiąc: Lip 2026, 1 500 wizyt. Wybierają Najciemniejszy (Jasność luminancji częściej, niż sugeruje katalog: 59% wizyt, 28% płócien).
10 najczęściej oglądanych płócien artysty Justus Z Gandawy
10 płócien Justus Z Gandawy, które najczęściej otwierali czytelnicy TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, zestawionych według liczby odwiedzin.
Kiedy czytelnicy odwiedzają stronę Justus Z Gandawy?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
Miesiąc
Strona artysty
Strony dzieł sztuki
Lis 2025
0
0
Gru 2025
0
0
Sty 2026
0
0
Lut 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Kwi 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Cze 2026
0
200
Lip 2026
100
1 400
Sie 2026
0
0
Wrz 2026
0
0
Paź 2026
100
400
Kiedy czytelnicy otwierają płótna Justus Z Gandawy?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają czytelnicy Justus Z Gandawy w porównaniu z tym, co stworzył malarz?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Dane w tabeli
Klimat
Klimat
Dzieła artysty
Odwiedziny
Klasyka
65,0%
81,8%
Dramatyczny
30,0%
18,2%
Elegancja
5,0%
0,0%
Wydźwięk emocjonalny
Wydźwięk emocjonalny
Dzieła artysty
Odwiedziny
Refleksyjny
40,0%
45,5%
Mroczny i poważny
30,0%
36,4%
Duchowy
30,0%
18,2%
Jasność luminancji
Jasność luminancji
Dzieła artysty
Odwiedziny
Najciemniejszy
28,2%
59,3%
Miękki cień
46,2%
25,9%
Delikatna luminancja
25,6%
14,8%
Jasna luminancja
0,0%
0,0%
Rozświetlony
0,0%
0,0%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Przygaszone
7,7%
3,7%
Subtelna kolorystyka
30,8%
3,7%
Umiarkowane i łagodne nasycenie
53,8%
66,7%
Wyraźne nasycenie barw
7,7%
25,9%
Żywy kolor
0,0%
0,0%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Monochromatyczność
17,9%
3,7%
Zrównoważony
76,9%
96,3%
Żywy i nasycony
5,1%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen spokoju
2,6%
0,0%
Delikatny
15,4%
29,6%
Zrównoważony kontrast
12,8%
33,3%
Wyrazisty kontrast
38,5%
22,2%
Oświadczenie
30,8%
14,8%
Harmonia kolorów
Harmonia kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Niespójna paleta barw
20,5%
14,8%
Subtelnie wymieszana paleta barw
23,1%
29,6%
Zrównoważona harmonia
17,9%
11,1%
Silna spójność kolorystyczna
28,2%
40,7%
Spójna paleta barw
10,3%
3,7%
Jakie płótna Justus Z Gandawy lubi najbardziej miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Dane w tabeli
Dzieło sztuki
Lis 2025
Gru 2025
Sty 2026
Lut 2026
Mar 2026
Kwi 2026
Maj 2026
Cze 2026
Lip 2026
Sie 2026
Wrz 2026
Paź 2026
Solon
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Saint Thomas Aquinas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Bessarione
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
0
Rhetoric
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (right win…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Federico da Montefeltro, Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The astronomy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
W jakich językach czytany jest Justus Z Gandawy?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Dane w tabeli
Język
Odwiedziny
Udostępnij
czeski
100
50,0%
angielski
100
50,0%
Ile dziennie odwiedzin ma Justus Z Gandawy i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Dane w tabeli
Dzień
Odwiedziny
Pt 16 Paź
0
So 17 Paź
0
Nd 18 Paź
0
Pon 19 Paź
0
Wt 20 Paź
0
Śr 21 Paź
0
Czw 22 Paź
0
Pt 23 Paź
0
So 24 Paź
0
Nd 25 Paź
0
Pon 26 Paź
0
Wt 27 Paź
300
Śr 28 Paź
400
Czw 29 Paź
0
Pt 30 Paź
0
So 31 Paź
300
Nd 1 Lis
0
Pon 2 Lis
0
Wt 3 Lis
0
Śr 4 Lis
100
Czw 5 Lis
0
Pt 6 Lis (prognoza)
0
So 7 Lis (prognoza)
200
Nd 8 Lis (prognoza)
0
Pon 9 Lis (prognoza)
0
Wt 10 Lis (prognoza)
200
Śr 11 Lis (prognoza)
300
Czw 12 Lis (prognoza)
0
Pt 13 Lis (prognoza)
0
So 14 Lis (prognoza)
200
Nd 15 Lis (prognoza)
0
Pon 16 Lis (prognoza)
0
Wt 17 Lis (prognoza)
200
Śr 18 Lis (prognoza)
300
Czw 19 Lis (prognoza)
0
Pt 20 Lis (prognoza)
0
So 21 Lis (prognoza)
200
Nd 22 Lis (prognoza)
0
Pon 23 Lis (prognoza)
0
Wt 24 Lis (prognoza)
200
Śr 25 Lis (prognoza)
400
Czw 26 Lis (prognoza)
0
O co czytelnicy pytają o Justus Z Gandawy
Które płótna Justus Z Gandawy są najczęściej otwierane?
Pio II Pont Max zajmuje pierwsze miejsce: 600 odwiedzin, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 płócien.
Jak dużą grupę czytelników ma Justus Z Gandawy na TopImpressionists.com?
2 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 200 na stronie artysty, 2 000 na obrazach.
Które płótna Justus Z Gandawy odpowiadają gustom czytelników?
Płótna o charakterystyce Najciemniejszy (Jasność luminancji) generują 59% odwiedzin dla 28% katalogu.