Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Marina Abramović Czytelnicy i najczęściej oglądane płótna

      1946

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Marina Abramović w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Marina Abramović i czytelnicy

      W ciągu dwunastu miesięcy najbardziej oglądanym dziełem Marina Abramović w serwisie TopImpressionists.com był obraz The Hero: 200 wyświetleń, co stanowi 33% wszystkich odsłon tego malarza. Następni są The Communicator i Green Dragon Lying. Marina Abramović przyciągnął łącznie 600 wizyt: 200 na stronie artysty i 400 na pojedynczych płótnach. Najlepszym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 500 wizyt. Czytelnicy przyciąga Delikatna luminancja (Jasność luminancji): 50% odwiedzin, przy 33% katalogu malarza.

      4 płócien Marina Abramović, które przyciągają najwięcej uwagi

      Liczba odwiedzin w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w serwisie TopImpressionists.com: 4 płócien Marina Abramović najczęściej otwieranych przez czytelników, od miejsca pierwszego.

      1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 wizyt · 33,3%
      2. The Communicator 2 The Communicator 200 wizyt · 33,3%
      3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 wizyt · 16,7%
      4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 wizyt · 16,7%

      Ilu czytelników odwiedza stronę Marina Abramović każdego miesiąca?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Zobacz statystyki
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 202600
      Lip 2026200300
      Sie 202600
      Wrz 20260100

      Jak często udostępniane są płótna artysty Marina Abramović?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Które płótna Marina Abramović przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Zobacz statystyki
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      The Hero00000000000100
      Rhythm 5000000000000
      Green Dragon Lying00000000010000
      The Communicator00000000020000
      Black Dragon000000000000
      Chair for Man and His Spirit000000000000

      W jakich językach czytany jest Marina Abramović?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Zobacz statystyki
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      hiszpański100100,0%

      Ile dziennie odwiedzin ma Marina Abramović i jaka jest prognoza?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Zobacz statystyki
      DzieńOdwiedziny
      Pt 2 Paź0
      So 3 Paź0
      Nd 4 Paź0
      Pon 5 Paź0
      Wt 6 Paź0
      Śr 7 Paź0
      Czw 8 Paź0
      Pt 9 Paź0
      So 10 Paź0
      Nd 11 Paź0
      Pon 12 Paź0
      Wt 13 Paź0
      Śr 14 Paź0
      Czw 15 Paź1 500
      Pt 16 Paź0
      So 17 Paź0
      Nd 18 Paź0
      Pon 19 Paź0
      Wt 20 Paź0
      Śr 21 Paź0
      Czw 22 Paź100
      Pt 23 Paź (prognoza)0
      So 24 Paź (prognoza)0
      Nd 25 Paź (prognoza)0
      Pon 26 Paź (prognoza)0
      Wt 27 Paź (prognoza)0
      Śr 28 Paź (prognoza)0
      Czw 29 Paź (prognoza)100
      Pt 30 Paź (prognoza)0
      So 31 Paź (prognoza)0
      Nd 1 Lis (prognoza)0
      Pon 2 Lis (prognoza)0
      Wt 3 Lis (prognoza)0
      Śr 4 Lis (prognoza)0
      Czw 5 Lis (prognoza)200
      Pt 6 Lis (prognoza)0
      So 7 Lis (prognoza)0
      Nd 8 Lis (prognoza)0
      Pon 9 Lis (prognoza)0
      Wt 10 Lis (prognoza)0
      Śr 11 Lis (prognoza)0
      Czw 12 Lis (prognoza)200

      Pytania o Marina Abramović

      Które płótna Marina Abramović są najpopularniejsze?

      Na pierwszym miejscu znajduje się The Hero z wynikiem 200 odwiedzin (33% wszystkich wyświetleń Marina Abramović). Powyższa lista przedstawia 4 najczęściej oglądanych dzieł.

      Ilu użytkowników przeczytało o Marina Abramović w serwisie TopImpressionists.com?

      600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, 200 na stronie artysty i 400 na pojedynczych płótnach.

      Jakie płótna preferują czytelnicy w Marina Abramović?

      Delikatna luminancja (Jasność luminancji): 50% odwiedzin, przy 33% w katalogu.