Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Nicolas de Staël Statystyki popularności i odwiedzin

      1914 – 1955

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Nicolas de Staël w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Nicolas de Staël w liczbach

      Honfleur to dzieło Nicolas de Staël, które czytelnicy otwierają najczęściej: 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 39% wszystkich wyświetleń. Następnie Composition i Landschaft. Wśród wszystkich 2 300 wizyt: 600 na stronie artysty, 1 700 na obrazach. Światło nieco przygasa: o 67% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026: 1 000 wizyt. Preferencja pokazuje: Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów) generuje 89% wizyt w 50% katalogu.

      Nicolas de Staël: 4 płócien najczęściej otwieranych przez czytelników

      Lista ta jest uszeregowana według liczby rzeczywistych wizyt w TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Pierwsze miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane płótno artysty Nicolas de Staël.

      1. Honfleur 1 Honfleur 700 wizyt · 38,9%
      2. Composition 2 Composition 600 wizyt · 33,3%
      3. Landschaft 3 Landschaft 300 wizyt · 16,7%
      4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 wizyt · 11,1%

      Jak zmienia się liczba czytelników Nicolas de Staël z miesiąca na miesiąc?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 20261000
      Lip 2026400600
      Sie 20260900
      Wrz 2026100200

      Jak często w ciągu roku oglądane są płótna artysty Nicolas de Staël?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Jak zmieniała się popularność ulubionych płócien Nicolas de Staël w ciągu roku?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Pokaż dane liczbowe
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Landschaft00000000030000
      Composition00000000005000
      Composition en Bleu00000000002000
      Composition000000000000
      Honfleur000000000300200200
      Ballet000000000000

      W jakich językach posługują się czytelnicy Nicolas de Staël?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Pokaż dane liczbowe
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      francuski10050,0%
      włoski10050,0%

      Jak wyglądają codzienne wizyty u Nicolas de Staël i co przyniesie jutro?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Pokaż dane liczbowe
      DzieńOdwiedziny
      Czw 24 Wrz100
      Pt 25 Wrz0
      So 26 Wrz0
      Nd 27 Wrz0
      Pon 28 Wrz0
      Wt 29 Wrz0
      Śr 30 Wrz0
      Czw 1 Paź0
      Pt 2 Paź100
      So 3 Paź0
      Nd 4 Paź100
      Pon 5 Paź0
      Wt 6 Paź0
      Śr 7 Paź0
      Czw 8 Paź100
      Pt 9 Paź0
      So 10 Paź0
      Nd 11 Paź0
      Pon 12 Paź0
      Wt 13 Paź0
      Śr 14 Paź0
      Czw 15 Paź (prognoza)0
      Pt 16 Paź (prognoza)0
      So 17 Paź (prognoza)0
      Nd 18 Paź (prognoza)0
      Pon 19 Paź (prognoza)0
      Wt 20 Paź (prognoza)0
      Śr 21 Paź (prognoza)0
      Czw 22 Paź (prognoza)0
      Pt 23 Paź (prognoza)0
      So 24 Paź (prognoza)0
      Nd 25 Paź (prognoza)0
      Pon 26 Paź (prognoza)0
      Wt 27 Paź (prognoza)0
      Śr 28 Paź (prognoza)0
      Czw 29 Paź (prognoza)0
      Pt 30 Paź (prognoza)0
      So 31 Paź (prognoza)0
      Nd 1 Lis (prognoza)0
      Pon 2 Lis (prognoza)0
      Wt 3 Lis (prognoza)0
      Śr 4 Lis (prognoza)0

      Nicolas de Staël: krótkie odpowiedzi

      Które płótno Nicolas de Staël cieszy się największą oglądalnością?

      Honfleur: 700 odwiedzin, co stanowi 39% wszystkich wyświetleń artysty Nicolas de Staël. Lista obejmuje miejsca aż do 4. rankingu.

      Ile wizyt otrzymuje Nicolas de Staël?

      2 300 w ciągu dwunastu miesięcy (600 na stronie artysty, 1 700 na obrazach).

      Czy czytelnicy preferują rodzaj płótna autorstwa Nicolas de Staël?

      Tak, Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów): 89% odwiedzin dla 50% katalogu.