Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Samuel Hirszenberg Statystyki popularności i odwiedzin

      1865 – 1908

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Samuel Hirszenberg w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Samuel Hirszenberg w liczbach

      The Black Banner to dzieło Samuel Hirszenberg, które czytelnicy otwierają najczęściej: 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 44% wszystkich wyświetleń. Następnie Landscape i Female Figure Study. Wśród wszystkich 1 300 wizyt: 500 na stronie artysty, 800 na obrazach. Szczyt przypadł na Lip 2026: 900 wizyt. Preferencja pokazuje: Przygaszone (Nasycenie kolorów) generuje 44% wizyt w 17% katalogu.

      Samuel Hirszenberg: 4 płócien najczęściej otwieranych przez czytelników

      Lista ta jest uszeregowana według liczby rzeczywistych wizyt w TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Pierwsze miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane płótno artysty Samuel Hirszenberg.

      1. The Black Banner 1 The Black Banner, 1905 400 wizyt · 44,4%
      2. Landscape 2 Landscape, 1895 200 wizyt · 22,2%
      3. Female Figure Study 3 Female Figure Study 200 wizyt · 22,2%
      4. The Sabbath Rest 4 The Sabbath Rest, 1894 100 wizyt · 11,1%

      Jak zmienia się liczba czytelników Samuel Hirszenberg z miesiąca na miesiąc?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 202600
      Lip 2026400500
      Sie 202600
      Wrz 2026100300

      Jak często w ciągu roku oglądane są płótna artysty Samuel Hirszenberg?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Jak zmieniała się popularność ulubionych płócien Samuel Hirszenberg w ciągu roku?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Pokaż dane liczbowe
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      The Black Banner0000000001000200
      Bust of Teresa Silberstein000000000000
      The Sabbath Rest00000000010000
      In Brittany000000000000
      Landscape00000000020000
      Female Figure Study0000000001000100

      W jakich językach posługują się czytelnicy Samuel Hirszenberg?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Pokaż dane liczbowe
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      niemiecki100100,0%

      Jak wyglądają codzienne wizyty u Samuel Hirszenberg i co przyniesie jutro?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Pokaż dane liczbowe
      DzieńOdwiedziny
      Pon 21 Wrz0
      Wt 22 Wrz0
      Śr 23 Wrz0
      Czw 24 Wrz0
      Pt 25 Wrz0
      So 26 Wrz0
      Nd 27 Wrz300
      Pon 28 Wrz0
      Wt 29 Wrz0
      Śr 30 Wrz0
      Czw 1 Paź0
      Pt 2 Paź0
      So 3 Paź0
      Nd 4 Paź0
      Pon 5 Paź0
      Wt 6 Paź0
      Śr 7 Paź0
      Czw 8 Paź0
      Pt 9 Paź0
      So 10 Paź0
      Nd 11 Paź0
      Pon 12 Paź (prognoza)0
      Wt 13 Paź (prognoza)0
      Śr 14 Paź (prognoza)0
      Czw 15 Paź (prognoza)0
      Pt 16 Paź (prognoza)0
      So 17 Paź (prognoza)0
      Nd 18 Paź (prognoza)0
      Pon 19 Paź (prognoza)0
      Wt 20 Paź (prognoza)0
      Śr 21 Paź (prognoza)0
      Czw 22 Paź (prognoza)0
      Pt 23 Paź (prognoza)0
      So 24 Paź (prognoza)0
      Nd 25 Paź (prognoza)0
      Pon 26 Paź (prognoza)0
      Wt 27 Paź (prognoza)0
      Śr 28 Paź (prognoza)0
      Czw 29 Paź (prognoza)0
      Pt 30 Paź (prognoza)0
      So 31 Paź (prognoza)0
      Nd 1 Lis (prognoza)0

      Samuel Hirszenberg: krótkie odpowiedzi

      Które płótno Samuel Hirszenberg cieszy się największą oglądalnością?

      The Black Banner: 400 odwiedzin, co stanowi 44% wszystkich wyświetleń artysty Samuel Hirszenberg. Lista obejmuje miejsca aż do 4. rankingu.

      Ile wizyt otrzymuje Samuel Hirszenberg?

      1 300 w ciągu dwunastu miesięcy (500 na stronie artysty, 800 na obrazach).

      Czy czytelnicy preferują rodzaj płótna autorstwa Samuel Hirszenberg?

      Tak, Przygaszone (Nasycenie kolorów): 44% odwiedzin dla 17% katalogu.