Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Sheila Catherine Bownas Statystyki popularności i odwiedzin

      1925 – 2007

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Sheila Catherine Bownas w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Sheila Catherine Bownas w liczbach

      Pattern design SB 477 to dzieło Sheila Catherine Bownas, które czytelnicy otwierają najczęściej: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń. Następnie Pattern design SB 360 i Pattern design SB 1468. Wśród wszystkich 900 wizyt: 300 na stronie artysty, 600 na obrazach. Światło nieco przygasa: o 75% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Szczyt przypadł na Lip 2026: 400 wizyt. Preferencja pokazuje: Miękki cień (Jasność luminancji) generuje 67% wizyt w 26% katalogu.

      Sheila Catherine Bownas: 6 płócien najczęściej otwieranych przez czytelników

      Lista ta jest uszeregowana według liczby rzeczywistych wizyt w TopImpressionists.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Pierwsze miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane płótno artysty Sheila Catherine Bownas.

      1. Pattern design SB 477 1 Pattern design SB 477, 1970 200 wizyt · 22,2%
      2. Pattern design SB 360 2 Pattern design SB 360, 1970 200 wizyt · 22,2%
      3. Pattern design SB 1468 3 Pattern design SB 1468, 1975 200 wizyt · 22,2%
      4. Pattern design SB 330 4 Pattern design SB 330, 1970 100 wizyt · 11,1%
      5. Pattern design SB 208 5 Pattern design SB 208, 1960 100 wizyt · 11,1%
      6. Pattern design (untitled) 6 Pattern design (untitled), 1980 100 wizyt · 11,1%

      Jak zmienia się liczba czytelników Sheila Catherine Bownas z miesiąca na miesiąc?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Pokaż dane liczbowe
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 202600
      Lip 2026100300
      Sie 2026200200
      Wrz 20260100

      Jak często w ciągu roku oglądane są płótna artysty Sheila Catherine Bownas?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Jak zmieniała się popularność ulubionych płócien Sheila Catherine Bownas w ciągu roku?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Pokaż dane liczbowe
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Pattern design SB 301000000000000
      Pattern design (untitled)00000000010000
      Pattern design SB 1482000000000000
      Pattern design SB 471000000000000
      Pattern design SB 463000000000000
      Pattern design SB 33000000000001000
      Pattern design SB 14680000000001001000
      Pattern design SB 477000000000000
      Pattern design SB 1462000000000000
      Pattern design SB 3600000000001000100

      W jakich językach posługują się czytelnicy Sheila Catherine Bownas?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Jak wyglądają codzienne wizyty u Sheila Catherine Bownas i co przyniesie jutro?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Pokaż dane liczbowe
      DzieńOdwiedziny
      Śr 30 Wrz0
      Czw 1 Paź0
      Pt 2 Paź0
      So 3 Paź100
      Nd 4 Paź0
      Pon 5 Paź0
      Wt 6 Paź0
      Śr 7 Paź0
      Czw 8 Paź0
      Pt 9 Paź0
      So 10 Paź100
      Nd 11 Paź0
      Pon 12 Paź0
      Wt 13 Paź0
      Śr 14 Paź0
      Czw 15 Paź0
      Pt 16 Paź0
      So 17 Paź0
      Nd 18 Paź0
      Pon 19 Paź0
      Wt 20 Paź100
      Śr 21 Paź (prognoza)0
      Czw 22 Paź (prognoza)0
      Pt 23 Paź (prognoza)0
      So 24 Paź (prognoza)100
      Nd 25 Paź (prognoza)0
      Pon 26 Paź (prognoza)0
      Wt 27 Paź (prognoza)0
      Śr 28 Paź (prognoza)0
      Czw 29 Paź (prognoza)0
      Pt 30 Paź (prognoza)0
      So 31 Paź (prognoza)100
      Nd 1 Lis (prognoza)0
      Pon 2 Lis (prognoza)0
      Wt 3 Lis (prognoza)0
      Śr 4 Lis (prognoza)0
      Czw 5 Lis (prognoza)0
      Pt 6 Lis (prognoza)0
      So 7 Lis (prognoza)100
      Nd 8 Lis (prognoza)0
      Pon 9 Lis (prognoza)0
      Wt 10 Lis (prognoza)0

      Sheila Catherine Bownas: krótkie odpowiedzi

      Które płótno Sheila Catherine Bownas cieszy się największą oglądalnością?

      Pattern design SB 477: 200 odwiedzin, co stanowi 22% wszystkich wyświetleń artysty Sheila Catherine Bownas. Lista obejmuje miejsca aż do 6. rankingu.

      Ile wizyt otrzymuje Sheila Catherine Bownas?

      900 w ciągu dwunastu miesięcy (300 na stronie artysty, 600 na obrazach).

      Czy czytelnicy preferują rodzaj płótna autorstwa Sheila Catherine Bownas?

      Tak, Miękki cień (Jasność luminancji): 67% odwiedzin dla 26% katalogu.