Pracownia — Bezpłatna wysyłka na cały świat — Czas dostawy: 2–6 tygodni

      Tytjan Ramsay Peale Ii Czytelnicy i najczęściej oglądane płótna

      1799 – 1885

      O czym jest ta strona?

      Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Tytjan Ramsay Peale Ii w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

      Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

      Tytjan Ramsay Peale Ii i czytelnicy

      W ciągu dwunastu miesięcy najbardziej oglądanym dziełem Tytjan Ramsay Peale Ii w serwisie TopImpressionists.com był obraz Diana i Aktajos: 2 100 wyświetleń, co stanowi 4% wszystkich odsłon tego malarza. Następni są Portret Jacopo Strada i Noli me Tangere. Tytjan Ramsay Peale Ii przyciągnął łącznie 66 100 wizyt: 23 300 na stronie artysty i 42 800 na pojedynczych płótnach. Zainteresowanie rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 8% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 34 900 wizyt. Czytelnicy przychodzą w językach: angielski (47%), hiszpański (9%) i bułgarski (8%). Czytelnicy przeglądają treści na urządzenia (73%), telefony (23%) i tablety (4%). Czytelnicy przyciąga Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 57% odwiedzin, przy 46% katalogu malarza.

      10 płócien Tytjan Ramsay Peale Ii, które przyciągają najwięcej uwagi

      Liczba odwiedzin w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy w serwisie TopImpressionists.com: 10 płócien Tytjan Ramsay Peale Ii najczęściej otwieranych przez czytelników, od miejsca pierwszego.

      1. Diana i Aktajos 1 Diana i Aktajos, 1556 2 100 wizyt · 4,5%
      2. Portret Jacopo Strada 2 Portret Jacopo Strada, 1568 1 800 wizyt · 3,8%
      3. Noli me Tangere 3 Noli me Tangere, 1514 1 800 wizyt · 3,8%
      4. Pieniężny Wydatek 4 Pieniężny Wydatek, 1560 1 700 wizyt · 3,6%
      5. Allegoria Rozsądku 5 Allegoria Rozsądku, 1550 1 700 wizyt · 3,6%
      6. Wenus Anadyomene 6 Wenus Anadyomene, 1520 1 300 wizyt · 2,8%
      7. Bachanale andryjskie 7 Bachanale andryjskie, 1524 1 200 wizyt · 2,5%
      8. Śmierć Aktaeaona 8 Śmierć Aktaeaona, 1559 1 200 wizyt · 2,5%
      9. Portret damy w bieli 9 Portret damy w bieli, 1561 1 100 wizyt · 2,3%
      10. Madonna Aldobrandini 10 Madonna Aldobrandini, 1530 1 000 wizyt · 2,1%

      Ilu czytelników odwiedza stronę Tytjan Ramsay Peale Ii każdego miesiąca?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

      Zobacz statystyki
      MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
      Paź 202500
      Lis 202500
      Gru 202500
      Sty 202600
      Lut 202600
      Mar 202600
      Kwi 202600
      Maj 202600
      Cze 20262001 700
      Lip 20267 60027 300
      Sie 20267 8006 300
      Wrz 20267 7007 500

      Jak często udostępniane są płótna artysty Tytjan Ramsay Peale Ii?

      Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

      Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

      Które płótna Tytjan Ramsay Peale Ii przyciągają najwięcej odwiedzin, miesiąc po miesiącu?

      Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

      Zobacz statystyki
      Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
      Rodzina Święta z Pasterzem0000000002000400
      Portret Jacopo Strada00000000400700500200
      Madonna Aldobrandini000000002006000100
      Mężczyzna z rękawicą000000000200200100
      Rodzina Vendramin000000000300100200
      Niewiędnia i pasterz0000000003000100
      Diana i Aktajos000000000700400900
      Pieniężny Wydatek000000000600300800
      Wenus przed lustrem000000000200400300
      Dziewczyna w futrze000000000300300100

      Z jakich urządzeń korzystają czytelnicy, aby śledzić Tytjan Ramsay Peale Ii?

      Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

      Zobacz statystyki
      UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
      urządzenia48 50073,4%
      telefony15 20023,0%
      tablety2 4003,6%

      W jakich językach czytany jest Tytjan Ramsay Peale Ii?

      Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

      Zobacz statystyki
      JęzykOdwiedzinyUdostępnij
      angielski3 50047,3%
      hiszpański7009,5%
      bułgarski6008,1%
      rosyjski6008,1%
      polski4005,4%
      koreański3004,1%
      arabski1001,4%
      niemiecki1001,4%
      perski1001,4%
      fiński1001,4%

      Ile dziennie odwiedzin ma Tytjan Ramsay Peale Ii i jaka jest prognoza?

      Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

      Zobacz statystyki
      DzieńOdwiedziny
      Wt 22 Wrz600
      Śr 23 Wrz600
      Czw 24 Wrz400
      Pt 25 Wrz600
      So 26 Wrz200
      Nd 27 Wrz600
      Pon 28 Wrz700
      Wt 29 Wrz600
      Śr 30 Wrz500
      Czw 1 Paź500
      Pt 2 Paź200
      So 3 Paź700
      Nd 4 Paź300
      Pon 5 Paź300
      Wt 6 Paź200
      Śr 7 Paź800
      Czw 8 Paź1 100
      Pt 9 Paź900
      So 10 Paź700
      Nd 11 Paź1 200
      Pon 12 Paź500
      Wt 13 Paź (prognoza)700
      Śr 14 Paź (prognoza)1 000
      Czw 15 Paź (prognoza)1 000
      Pt 16 Paź (prognoza)900
      So 17 Paź (prognoza)800
      Nd 18 Paź (prognoza)1 100
      Pon 19 Paź (prognoza)800
      Wt 20 Paź (prognoza)800
      Śr 21 Paź (prognoza)1 000
      Czw 22 Paź (prognoza)1 100
      Pt 23 Paź (prognoza)900
      So 24 Paź (prognoza)900
      Nd 25 Paź (prognoza)1 200
      Pon 26 Paź (prognoza)800
      Wt 27 Paź (prognoza)800
      Śr 28 Paź (prognoza)1 100
      Czw 29 Paź (prognoza)1 200
      Pt 30 Paź (prognoza)1 000
      So 31 Paź (prognoza)1 000
      Nd 1 Lis (prognoza)1 200
      Pon 2 Lis (prognoza)900

      Pytania o Tytjan Ramsay Peale Ii

      Które płótna Tytjan Ramsay Peale Ii są najpopularniejsze?

      Na pierwszym miejscu znajduje się Diana i Aktajos z wynikiem 2 100 odwiedzin (4% wszystkich wyświetleń Tytjan Ramsay Peale Ii). Powyższa lista przedstawia 10 najczęściej oglądanych dzieł.

      Ilu użytkowników przeczytało o Tytjan Ramsay Peale Ii w serwisie TopImpressionists.com?

      66 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, 23 300 na stronie artysty i 42 800 na pojedynczych płótnach.

      Na jakich urządzeniach czytelnicy śledzą Tytjan Ramsay Peale Ii?

      Czytelnicy śledzą Tytjan Ramsay Peale Ii na urządzenia (73%), telefony (23%) i tablety (4%); urządzenia stanowią 73% wszystkich wizyt.

      W jakich językach czytelnicy śledzą Tytjan Ramsay Peale Ii?

      W językach: angielski (47%), hiszpański (9%) i bułgarski (8%). Liderem jest angielski z wynikiem 47%.

      Jakie płótna preferują czytelnicy w Tytjan Ramsay Peale Ii?

      Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 57% odwiedzin, przy 46% w katalogu.