Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Adriaen Brouwer Cititori și cele mai vizualizate picturi pe pânză

      1635 – 1638

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Adriaen Brouwer de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Adriaen Brouwer și cititorii

      Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Adriaen Brouwer cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost Feeling: 500 vizualizări, reprezentând 11% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează The Smokers și In the Tavern. Adriaen Brouwer a generat în total 5.200 de vizite: 1.000 pe pagina pictorului și 4.200 pe tablourile individuale. Atenția crește: vizitele au crescut cu 83% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 3.500 vizite. Cititorii navighează pe dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%). Cititorii sunt atrași de Melancolic (Ton emoțional): 32% din vizite, pentru 10% din catalogul pictorului.

      Cele 10 picturi ale lui Adriaen Brouwer care atrag cea mai mare atenție

      Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 10 piese de Adriaen Brouwer pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.

      1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 vizualizări · 10,6%
      2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 vizualizări · 10,6%
      3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 vizualizări · 8,5%
      4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 vizualizări · 6,4%
      5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 vizualizări · 6,4%
      6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 vizualizări · 4,3%
      7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 vizualizări · 4,3%
      8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 vizualizări · 4,3%
      9. Avarice 9 Avarice 200 vizualizări · 4,3%
      10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 vizualizări · 2,1%

      Câți cititori vizitează pagina lui Adriaen Brouwer în fiecare lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Vezi cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Oct 202500
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 20268002.700
      Aug 20260600
      Sep 2026200900

      Câte ori sunt vizionate picturile lui Adriaen Brouwer?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Care sunt picturile lui Adriaen Brouwer care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Vezi cifrele
      Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
      Twilight Landscape0000000002000100
      In the Tavern0000000001000300
      Brawling Peasants0000000001001000
      Smoking Men000000000000
      In the Tavern000000000000
      Interior of a Smoking Room00000000010000
      The Back Operation00000000000100
      The Smokers0000000003000100
      Interior of a Tavern00000000001000
      Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

      Ce dispozitive folosesc cititorii pentru a-l urmări pe Adriaen Brouwer?

      Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

      Vezi cifrele
      DispozitivViziteDistribuie
      dispozitive de navigare4.70090,4%
      telefoane mobile5009,6%

      În ce limbi este citit Adriaen Brouwer?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Vezi cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Cehă200100,0%

      Câte vizite primește Adriaen Brouwer în fiecare zi și care este prognoza?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Vezi cifrele
      ZiuaVizite
      Mar 22 Sep100
      Mie 23 Sep300
      Joi 24 Sep0
      Vin 25 Sep0
      Sâm 26 Sep0
      Dum 27 Sep100
      Lun 28 Sep0
      Mar 29 Sep0
      Mie 30 Sep100
      Joi 1 Oct0
      Vin 2 Oct0
      Sâm 3 Oct100
      Dum 4 Oct0
      Lun 5 Oct0
      Mar 6 Oct0
      Mie 7 Oct0
      Joi 8 Oct0
      Vin 9 Oct0
      Sâm 10 Oct100
      Dum 11 Oct0
      Lun 12 Oct100
      Mar 13 Oct (previzualizare)0
      Mie 14 Oct (previzualizare)0
      Joi 15 Oct (previzualizare)0
      Vin 16 Oct (previzualizare)0
      Sâm 17 Oct (previzualizare)0
      Dum 18 Oct (previzualizare)0
      Lun 19 Oct (previzualizare)0
      Mar 20 Oct (previzualizare)0
      Mie 21 Oct (previzualizare)0
      Joi 22 Oct (previzualizare)0
      Vin 23 Oct (previzualizare)0
      Sâm 24 Oct (previzualizare)0
      Dum 25 Oct (previzualizare)0
      Lun 26 Oct (previzualizare)0
      Mar 27 Oct (previzualizare)0
      Mie 28 Oct (previzualizare)0
      Joi 29 Oct (previzualizare)0
      Vin 30 Oct (previzualizare)0
      Sâm 31 Oct (previzualizare)0
      Dum 1 Noi (previzualizare)0
      Lun 2 Noi (previzualizare)0

      Întrebări despre Adriaen Brouwer

      Care sunt cele mai populare picturi ale lui Adriaen Brouwer?

      Feeling ocupă prima poziție, cu 500 vizualizări (11% din totalul vizualizărilor lui Adriaen Brouwer). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate opere.

      Câți oameni au citit despre Adriaen Brouwer pe TopImpressionists.com?

      5.200 vizite în ultimele douăsprezece luni, 1.000 pe pagina pictorului și 4.200 pe tablourile individuale.

      Pe ce dispozitive îl urmăresc cititorii pe Adriaen Brouwer?

      Cititorii îl urmăresc pe Adriaen Brouwer de pe dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%); dispozitive de navigare reprezintă 90% din vizite.

      Ce tip de picturi preferă cititorii la Adriaen Brouwer?

      Melancolic (Ton emoțional): 32% din vizite, față de 10% din catalog.