Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Briton Riviere Cititori și cele mai vizualizate picturi pe pânză

      1840 – 1920

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Briton Riviere de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Briton Riviere și cititorii

      Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Briton Riviere cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost Daniel In The Lions Den: 6.700 vizualizări, reprezentând 35% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează Prietenul său și Fidelity. Briton Riviere a generat în total 30.300 de vizite: 14.000 pe pagina pictorului și 16.300 pe tablourile individuale. Atenția crește: vizitele au crescut cu 1193% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai activă lună a fost Sep 2026, cu 18.100 vizite. Cititorii vin în Engleză (33%), Spaniolă (24%) și Rusă (11%). Cititorii vin din Statele Unite ale Americii (24%), Regatul Unit (9%) și Italia (7%). Cititorii navighează pe telefoane mobile (67%), dispozitive de navigare (30%) și tablete (3%). Cititorii sunt atrași de Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 36% din vizite, pentru 8% din catalogul pictorului.

      Cele 10 picturi ale lui Briton Riviere care atrag cea mai mare atenție

      Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 10 piese de Briton Riviere pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.

      1. Daniel In The Lions Den 1 Daniel In The Lions Den 6.700 vizualizări · 35,3%
      2. Prietenul său 2 Prietenul său, 1871 1.600 vizualizări · 8,4%
      3. Fidelity 3 Fidelity, 1869 1.500 vizualizări · 7,9%
      4. Sympathy 4 Sympathy 1.500 vizualizări · 7,9%
      5. The Last of the Garrison 5 The Last of the Garrison, 1875 1.200 vizualizări · 6,3%
      6. Mother Hubbard 6 Mother Hubbard, 1882 1.100 vizualizări · 5,8%
      7. An Exile of the '45 7 An Exile of the '45 900 vizualizări · 4,7%
      8. In Manus Tuas, Domine 8 In Manus Tuas, Domine, 1879 700 vizualizări · 3,7%
      9. The Long Sleep 9 The Long Sleep 500 vizualizări · 2,6%
      10. Pride Of Place 10 Pride Of Place 400 vizualizări · 2,1%

      Câți cititori vizitează pagina lui Briton Riviere în fiecare lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Vezi cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Oct 202500
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 20261.6009.200
      Aug 2026700700
      Sep 202611.7006.400

      Câte ori sunt vizionate picturile lui Briton Riviere?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Care sunt picturile lui Briton Riviere care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Vezi cifrele
      Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
      An Exile of the '450000000002000600
      Prietenul său0000000001.0000200
      Daniel In The Lions Den0000000004.0003001.800
      The Last of the Garrison0000000002000700
      The Long Sleep0000000002000200
      In Manus Tuas, Domine000000000500100100
      Mother Hubbard00000000000900
      Sympathy00000000040001.100
      An anxious moment00000000000200
      Stealing The Prize00000000020000

      Ce dispozitive folosesc cititorii pentru a-l urmări pe Briton Riviere?

      Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

      Vezi cifrele
      DispozitivViziteDistribuie
      telefoane mobile20.30067,0%
      dispozitive de navigare9.00029,7%
      tablete1.0003,3%

      În ce limbi este citit Briton Riviere?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Vezi cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Engleză5.90033,1%
      Spaniolă4.20023,6%
      Rusă1.90010,7%
      Franceză1.2006,7%
      Italiană1.2006,7%
      Germană1.0005,6%
      Portugheză8004,5%
      Koreană3001,7%
      Ungară2001,1%
      Olandeză2001,1%

      Câte vizite primește Briton Riviere în fiecare zi și care este prognoza?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Vezi cifrele
      ZiuaVizite
      Vin 25 Sep900
      Sâm 26 Sep700
      Dum 27 Sep1.200
      Lun 28 Sep1.600
      Mar 29 Sep200
      Mie 30 Sep500
      Joi 1 Oct1.200
      Vin 2 Oct100
      Sâm 3 Oct300
      Dum 4 Oct500
      Lun 5 Oct300
      Mar 6 Oct500
      Mie 7 Oct500
      Joi 8 Oct400
      Vin 9 Oct1.200
      Sâm 10 Oct900
      Dum 11 Oct900
      Lun 12 Oct1.900
      Mar 13 Oct700
      Mie 14 Oct300
      Joi 15 Oct900
      Vin 16 Oct (previzualizare)1.000
      Sâm 17 Oct (previzualizare)800
      Dum 18 Oct (previzualizare)1.200
      Lun 19 Oct (previzualizare)1.700
      Mar 20 Oct (previzualizare)600
      Mie 21 Oct (previzualizare)600
      Joi 22 Oct (previzualizare)1.100
      Vin 23 Oct (previzualizare)1.000
      Sâm 24 Oct (previzualizare)900
      Dum 25 Oct (previzualizare)1.200
      Lun 26 Oct (previzualizare)1.700
      Mar 27 Oct (previzualizare)600
      Mie 28 Oct (previzualizare)600
      Joi 29 Oct (previzualizare)1.100
      Vin 30 Oct (previzualizare)1.000
      Sâm 31 Oct (previzualizare)900
      Dum 1 Noi (previzualizare)1.200
      Lun 2 Noi (previzualizare)1.800
      Mar 3 Noi (previzualizare)700
      Mie 4 Noi (previzualizare)600
      Joi 5 Noi (previzualizare)1.200

      Întrebări despre Briton Riviere

      Care sunt cele mai populare picturi ale lui Briton Riviere?

      Daniel In The Lions Den ocupă prima poziție, cu 6.700 vizualizări (35% din totalul vizualizărilor lui Briton Riviere). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate opere.

      Câți oameni au citit despre Briton Riviere pe TopImpressionists.com?

      30.300 vizite în ultimele douăsprezece luni, 14.000 pe pagina pictorului și 16.300 pe tablourile individuale.

      Pe ce dispozitive îl urmăresc cititorii pe Briton Riviere?

      Cititorii îl urmăresc pe Briton Riviere de pe telefoane mobile (67%), dispozitive de navigare (30%) și tablete (3%); telefoane mobile reprezintă 67% din vizite.

      În ce limbi urmăresc cititorii pe Briton Riviere?

      În Engleză (33%), Spaniolă (24%) și Rusă (11%). Engleză conduce cu 33%.

      Ce tip de picturi preferă cititorii la Briton Riviere?

      Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 36% din vizite, față de 8% din catalog.