Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Frederick Childe Hassam Cititori și cele mai vizualizate picturi pe pânză

      1859 – 1935

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frederick Childe Hassam de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Frederick Childe Hassam și cititorii

      Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Frederick Childe Hassam cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost Couch on the Porch, Cos Cob: 2.100 vizualizări, reprezentând 3% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine și Mrs. Hassam in the Garden. Frederick Childe Hassam a generat în total 66.800 de vizite: 3.500 pe pagina pictorului și 63.300 pe tablourile individuale. Atenția a scăzut cu 45% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 53.600 vizite. Cititorii navighează pe dispozitive de navigare (97%), telefoane mobile (3%) și tablete (0%). Cititorii sunt atrași de Nuanțe blânde (Contrast): 24% din vizite, pentru 12% din catalogul pictorului.

      Cele 10 picturi ale lui Frederick Childe Hassam care atrag cea mai mare atenție

      Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 10 piese de Frederick Childe Hassam pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.

      1. Couch on the Porch, Cos Cob 1 Couch on the Porch, Cos Cob, 1914 2.100 vizualizări · 3,1%
      2. Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine 2 Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine, 1890 1.500 vizualizări · 2,2%
      3. Mrs. Hassam in the Garden 3 Mrs. Hassam in the Garden, 1896 1.500 vizualizări · 2,2%
      4. Apus de Soare pe Mare 4 Apus de Soare pe Mare, 1911 1.400 vizualizări · 2,0%
      5. Mount Vernon Street, Boston 5 Mount Vernon Street, Boston, 1890 1.400 vizualizări · 2,0%
      6. Gardena Apa 6 Gardena Apa, 1909 900 vizualizări · 1,3%
      7. Lady in the Park (also known as In the Garden) 7 Lady in the Park (also known as In the Garden), 1897 600 vizualizări · 0,9%
      8. Street in Pont Aven - Evening 8 Street in Pont Aven - Evening, 1897 600 vizualizări · 0,9%
      9. Reflections (Kitty Hughes) 9 Reflections (Kitty Hughes), 1917 500 vizualizări · 0,7%
      10. Tuileries Gardens 10 Tuileries Gardens, 1897 500 vizualizări · 0,7%

      Câți cititori vizitează pagina lui Frederick Childe Hassam în fiecare lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Vezi cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Oct 202500
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 20263001.300
      Iul 20261.90051.700
      Aug 20266006.900
      Sep 20267003.400

      Câte ori sunt vizionate picturile lui Frederick Childe Hassam?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Care sunt picturile lui Frederick Childe Hassam care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Vezi cifrele
      Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
      Apus de Soare pe Mare0000000005000500
      Celia thaxter's Garden, Isl…000000000800300200
      end of the trolley line, oa…00000000001000
      Mount Vernon Street, Boston00000000000800
      Outskirts of East Gloucester00000000001000
      Woman Sellillng Flowers0000000001001000
      Gloucester Harbor00000000010000
      Winter Nightfall in the City00000000003000
      The Quai St. Michel00000000020000
      Street Scene, Montmartre000000000000

      Ce dispozitive folosesc cititorii pentru a-l urmări pe Frederick Childe Hassam?

      Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

      Vezi cifrele
      DispozitivViziteDistribuie
      dispozitive de navigare64.70096,9%
      telefoane mobile1.9002,8%
      tablete2000,3%

      În ce limbi este citit Frederick Childe Hassam?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Vezi cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Germană30030,0%
      Engleză30030,0%
      Spaniolă20020,0%
      Franceză10010,0%
      Rusă10010,0%

      Câte vizite primește Frederick Childe Hassam în fiecare zi și care este prognoza?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Vezi cifrele
      ZiuaVizite
      Mar 6 Oct0
      Mie 7 Oct200
      Joi 8 Oct200
      Vin 9 Oct300
      Sâm 10 Oct100
      Dum 11 Oct700
      Lun 12 Oct200
      Mar 13 Oct200
      Mie 14 Oct300
      Joi 15 Oct300
      Vin 16 Oct600
      Sâm 17 Oct1.000
      Dum 18 Oct100
      Lun 19 Oct600
      Mar 20 Oct500
      Mie 21 Oct700
      Joi 22 Oct400
      Vin 23 Oct800
      Sâm 24 Oct400
      Dum 25 Oct500
      Lun 26 Oct1.200
      Mar 27 Oct (previzualizare)400
      Mie 28 Oct (previzualizare)700
      Joi 29 Oct (previzualizare)600
      Vin 30 Oct (previzualizare)1.000
      Sâm 31 Oct (previzualizare)900
      Dum 1 Noi (previzualizare)800
      Lun 2 Noi (previzualizare)1.200
      Mar 3 Noi (previzualizare)500
      Mie 4 Noi (previzualizare)900
      Joi 5 Noi (previzualizare)600
      Vin 6 Noi (previzualizare)1.200
      Sâm 7 Noi (previzualizare)1.100
      Dum 8 Noi (previzualizare)900
      Lun 9 Noi (previzualizare)1.400
      Mar 10 Noi (previzualizare)600
      Mie 11 Noi (previzualizare)1.000
      Joi 12 Noi (previzualizare)700
      Vin 13 Noi (previzualizare)1.400
      Sâm 14 Noi (previzualizare)1.200
      Dum 15 Noi (previzualizare)1.100
      Lun 16 Noi (previzualizare)1.600

      Întrebări despre Frederick Childe Hassam

      Care sunt cele mai populare picturi ale lui Frederick Childe Hassam?

      Couch on the Porch, Cos Cob ocupă prima poziție, cu 2.100 vizualizări (3% din totalul vizualizărilor lui Frederick Childe Hassam). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate opere.

      Câți oameni au citit despre Frederick Childe Hassam pe TopImpressionists.com?

      66.800 vizite în ultimele douăsprezece luni, 3.500 pe pagina pictorului și 63.300 pe tablourile individuale.

      Pe ce dispozitive îl urmăresc cititorii pe Frederick Childe Hassam?

      Cititorii îl urmăresc pe Frederick Childe Hassam de pe dispozitive de navigare (97%), telefoane mobile (3%) și tablete (0%); dispozitive de navigare reprezintă 97% din vizite.

      Ce tip de picturi preferă cititorii la Frederick Childe Hassam?

      Nuanțe blânde (Contrast): 24% din vizite, față de 12% din catalog.