Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Claude Parent de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Claude Parent: ce spune un an de vizite
Piesă cea mai vizualizată este Project for a New Museum: 100 vizualizări într-un an, 25% din tot ce s-a citit despre Claude Parent. Urmează Alaïa Fashion Drawing și Alaïa Fashion Drawing. Pagina pictorului: 400 vizualizări. Tablouri: 300. Total: 700. Cea mai bună lună: Iul 2026, 400 vizite. Aceștia aleg Romantic (Ton emoțional) mai mult decât sugerează catalogul: 100% din vizite, 42% din pânteze.
Cele 4 cele mai vizionate picturi ale lui Claude Parent
Cele 4 piese de Claude Parent pe care cititorii TopImpressionists.com le-au deschis cel mai des în ultimele douăsprezece luni, în ordinea vizitelor.
Când vizitează cititorii pagina lui Claude Parent?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
200
200
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Oct 2026
200
0
Când deschid cititorii pânzele lui Claude Parent?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii lui Claude Parent, comparativ cu opera pictorului?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Romantic
41,7%
100,0%
Contemplativă
50,0%
0,0%
Liniștit
8,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
0,0%
0,0%
Umbră difuză
0,0%
0,0%
Lumină moderată
0,0%
0,0%
Echilibru luminos
0,0%
0,0%
Luminos
100,0%
100,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
100,0%
100,0%
Culori discrete
0,0%
0,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
0,0%
0,0%
Culori clar saturate
0,0%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
52,9%
50,0%
Monocrom
35,3%
25,0%
Culori pastelate
11,8%
25,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
100,0%
100,0%
Echilibrat
0,0%
0,0%
Vibrant
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
35,3%
25,0%
Nuanțe blânde
5,9%
0,0%
Echilibrat
0,0%
0,0%
Contrast accentuat
5,9%
0,0%
Contrast maxim
52,9%
75,0%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
11,8%
25,0%
Paletă de culori delicate mixate
11,8%
0,0%
Armonie echilibrată
11,8%
0,0%
Unitate cromatică puternică
41,2%
75,0%
Paletă unitară
23,5%
0,0%
Care sunt picturile preferate ale lui Claude Parent, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Desene Fashion Alaïa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Competition for the display…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
În ce limbi este citit Claude Parent?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
Limbă
Vizite
Distribuie
Rusă
200
100,0%
Câte vizite zilnice primește Claude Parent și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
Ziua
Vizite
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
0
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
0
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
100
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
100
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
200
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
200
Întrebări despre Claude Parent
Care sunt cele mai vizualizate picturi ale lui Claude Parent?
Project for a New Museum pe primul loc: 100 vizualizări, 25% din totalul vizualizărilor. 4 picturi sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Claude Parent pe TopImpressionists.com?
700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 pe pagina pictorului, 300 pe tablouri.
Care dintre picturile lui Claude Parent se potrivesc cu gusturile cititorilor?
Pânzele care sunt identificate ca Romantic (Ton emoțional) reprezintă 100% din vizite pentru 42% din catalog.