Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Coenraet Decker Cititori și cele mai vizualizate picturi pe pânză

      1650 – 1685

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Coenraet Decker de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Coenraet Decker și cititorii

      Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Coenraet Decker cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost Nine Images of Public Buildings of Delft: 200 vizualizări, reprezentând 29% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează Map and Profile of Delft și Exterior of the Oude Kerk in Delft. Coenraet Decker a generat în total 1.200 de vizite: 500 pe pagina pictorului și 700 pe tablourile individuale. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 1.000 vizite. Cititorii sunt atrași de Echilibru luminos (Luminanță): 100% din vizite, pentru 73% din catalogul pictorului.

      Cele 6 picturi ale lui Coenraet Decker care atrag cea mai mare atenție

      Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 6 piese de Coenraet Decker pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.

      1. Nine Images of Public Buildings of Delft 1 Nine Images of Public Buildings of Delft, 1729 200 vizualizări · 28,6%
      2. Map and Profile of Delft 2 Map and Profile of Delft, 1729 100 vizualizări · 14,3%
      3. Exterior of the Oude Kerk in Delft 3 Exterior of the Oude Kerk in Delft, 1667 100 vizualizări · 14,3%
      4. View of the Oude Gasthuis (Old Hospital) of Delft 4 View of the Oude Gasthuis (Old Hospital) of Delft, 1667 100 vizualizări · 14,3%
      5. Gemeenlandshuis on the Oude Delft in Delft 5 Gemeenlandshuis on the Oude Delft in Delft, 1667 100 vizualizări · 14,3%
      6. The Convent of St Agatha and Prinsenhof in Delft 6 The Convent of St Agatha and Prinsenhof in Delft, 1667 100 vizualizări · 14,3%

      Câți cititori vizitează pagina lui Coenraet Decker în fiecare lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Vezi cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 2026400600
      Aug 2026100100
      Sep 202600
      Oct 202600

      Câte ori sunt vizionate picturile lui Coenraet Decker?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Care sunt picturile lui Coenraet Decker care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Vezi cifrele
      Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      Nine Images of Public Build…0000000010010000
      The Tomb of William the Sil…000000000000
      Gemeenlandshuis on the Oude…00000000100000
      Exterior of the Nieuwe Kerk…000000000000
      View of the Oude Gasthuis (…00000000100000
      Exterior of the Oude Kerk i…00000000100000
      The Convent of St Agatha an…00000000100000
      View of the Stadhuis (Town…000000000000
      Profile of Delft000000000000
      Map and Profile of Delft00000000100000

      În ce limbi este citit Coenraet Decker?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Câte vizite primește Coenraet Decker în fiecare zi și care este prognoza?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Vezi cifrele
      ZiuaVizite
      Joi 15 Oct0
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct0
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct0
      Mie 21 Oct0
      Joi 22 Oct0
      Vin 23 Oct0
      Sâm 24 Oct0
      Dum 25 Oct0
      Lun 26 Oct0
      Mar 27 Oct0
      Mie 28 Oct0
      Joi 29 Oct0
      Vin 30 Oct0
      Sâm 31 Oct0
      Dum 1 Noi0
      Lun 2 Noi0
      Mar 3 Noi0
      Mie 4 Noi0
      Joi 5 Noi (previzualizare)0
      Vin 6 Noi (previzualizare)0
      Sâm 7 Noi (previzualizare)0
      Dum 8 Noi (previzualizare)0
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)0
      Mie 11 Noi (previzualizare)0
      Joi 12 Noi (previzualizare)0
      Vin 13 Noi (previzualizare)0
      Sâm 14 Noi (previzualizare)0
      Dum 15 Noi (previzualizare)0
      Lun 16 Noi (previzualizare)0
      Mar 17 Noi (previzualizare)0
      Mie 18 Noi (previzualizare)0
      Joi 19 Noi (previzualizare)0
      Vin 20 Noi (previzualizare)0
      Sâm 21 Noi (previzualizare)0
      Dum 22 Noi (previzualizare)0
      Lun 23 Noi (previzualizare)0
      Mar 24 Noi (previzualizare)0
      Mie 25 Noi (previzualizare)0

      Întrebări despre Coenraet Decker

      Care sunt cele mai populare picturi ale lui Coenraet Decker?

      Nine Images of Public Buildings of Delft ocupă prima poziție, cu 200 vizualizări (29% din totalul vizualizărilor lui Coenraet Decker). Clasamentul de mai sus enumeră cele 6 cele mai vizualizate opere.

      Câți oameni au citit despre Coenraet Decker pe TopImpressionists.com?

      1.200 vizite în ultimele douăsprezece luni, 500 pe pagina pictorului și 700 pe tablourile individuale.

      Ce tip de picturi preferă cititorii la Coenraet Decker?

      Echilibru luminos (Luminanță): 100% din vizite, față de 73% din catalog.