Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Emrys Williams Statistici privind popularitatea și vizitatorii

      1958

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Emrys Williams de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Emrys Williams în cifre

      Sheltering II este pictura lui Emrys Williams pe care cititorii o deschid cel mai des: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 40% din totalul vizualizărilor. Apoi To the Lighthouse, No.10 și Album. Din un total de 1.200 vizite: 700 pe pagina pictorului, 500 pe tablouri. Lumina este în creștere: cu 100% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate: 800 vizite. O preferință indică: Lumină moderată (Luminanță) colectează 40% din vizitele pentru 15% din catalog.

      Emrys Williams: cele 4 picturi deschise cel mai des de cititori

      Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Emrys Williams.

      1. Sheltering II 1 Sheltering II, 1994 200 vizualizări · 40,0%
      2. To the Lighthouse, No.10 2 To the Lighthouse, No.10, 1994 100 vizualizări · 20,0%
      3. Album 3 Album, 1997 100 vizualizări · 20,0%
      4. Bay Window 4 Bay Window 100 vizualizări · 20,0%

      Cum evoluează audiența lui Emrys Williams de la lună la lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Afișează cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 2026300500
      Aug 20261000
      Sep 20261000
      Oct 20262000

      Cum sunt vizualizate picturile lui Emrys Williams pe parcursul anului?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Cum se compară canvaele preferate ale lui Emrys Williams pe parcursul anului?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Afișează cifrele
      Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      Lighthouse with Boat and Ri…000000000000
      Bay Window00000000100000
      On the Pier II000000000000
      Sheltering I000000000000
      Sheltering II00000000200000
      To the Lighthouse, No.1000000000100000
      To the Lighthouse No.13, De…000000000000
      Album00000000100000
      Island No.1000000000000
      Lighthouse with Boat and Le…000000000000

      Ce limbi folosesc cititorii lui Emrys Williams?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Afișează cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Engleză200100,0%

      Cum arată vizitele zilnice la Emrys Williams și ce urmează?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Afișează cifrele
      ZiuaVizite
      Mie 14 Oct0
      Joi 15 Oct0
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct0
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct0
      Mie 21 Oct100
      Joi 22 Oct0
      Vin 23 Oct0
      Sâm 24 Oct100
      Dum 25 Oct0
      Lun 26 Oct0
      Mar 27 Oct0
      Mie 28 Oct0
      Joi 29 Oct0
      Vin 30 Oct0
      Sâm 31 Oct0
      Dum 1 Noi0
      Lun 2 Noi0
      Mar 3 Noi0
      Mie 4 Noi (previzualizare)0
      Joi 5 Noi (previzualizare)0
      Vin 6 Noi (previzualizare)0
      Sâm 7 Noi (previzualizare)0
      Dum 8 Noi (previzualizare)0
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)0
      Mie 11 Noi (previzualizare)0
      Joi 12 Noi (previzualizare)0
      Vin 13 Noi (previzualizare)0
      Sâm 14 Noi (previzualizare)0
      Dum 15 Noi (previzualizare)0
      Lun 16 Noi (previzualizare)0
      Mar 17 Noi (previzualizare)0
      Mie 18 Noi (previzualizare)0
      Joi 19 Noi (previzualizare)0
      Vin 20 Noi (previzualizare)0
      Sâm 21 Noi (previzualizare)0
      Dum 22 Noi (previzualizare)0
      Lun 23 Noi (previzualizare)0
      Mar 24 Noi (previzualizare)0

      Emrys Williams: răspunsuri scurte

      Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Emrys Williams?

      Sheltering II: 200 vizualizări, 40% din totalul vizualizărilor lui Emrys Williams. Lista continuă până la locul 4.

      Câte vizite primește Emrys Williams?

      1.200 în ultimele douăsprezece luni (700 pe pagina pictorului, 500 pe tablouri).

      Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Emrys Williams?

      Da, Lumină moderată (Luminanță): 40% din vizitele pentru 15% din catalog.