Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Eugène Samuel Grasset Cititori și cele mai vizualizate picturi pe pânză

      1845 – 1917

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Eugène Samuel Grasset de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Eugène Samuel Grasset și cititorii

      Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Eugène Samuel Grasset cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost Three Women And Three Wolves: 400 vizualizări, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează Woman With A Fan și December. Eugène Samuel Grasset a generat în total 2.300 de vizite: 1.600 pe pagina pictorului și 700 pe tablourile individuale. Atenția crește: vizitele au crescut cu 267% de la Sep 2026 la Oct 2026. Cea mai activă lună a fost Oct 2026, cu 1.100 vizite. Cititorii sunt atrași de Lumină moderată (Luminanță): 75% din vizite, pentru 45% din catalogul pictorului.

      Cele 9 picturi ale lui Eugène Samuel Grasset care atrag cea mai mare atenție

      Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 9 piese de Eugène Samuel Grasset pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.

      1. Three Women And Three Wolves 1 Three Women And Three Wolves 400 vizualizări · 33,3%
      2. Woman With A Fan 2 Woman With A Fan 100 vizualizări · 8,3%
      3. December 3 December 100 vizualizări · 8,3%
      4. Exhibition Poster 4 Exhibition Poster 100 vizualizări · 8,3%
      5. April 5 April 100 vizualizări · 8,3%
      6. In The Woods 6 In The Woods 100 vizualizări · 8,3%
      7. The Conquest Of The Air 7 The Conquest Of The Air 100 vizualizări · 8,3%
      8. July 8 July 100 vizualizări · 8,3%
      9. June 9 June 100 vizualizări · 8,3%

      Câți cititori vizitează pagina lui Eugène Samuel Grasset în fiecare lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Vezi cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 2026200600
      Aug 20260100
      Sep 20263000
      Oct 20261.1000

      Câte ori sunt vizionate picturile lui Eugène Samuel Grasset?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Care sunt picturile lui Eugène Samuel Grasset care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Vezi cifrele
      Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      Eviradnus000000000000
      Poster Study000000000000
      Symphonie000000000000
      January000000000000
      A Musician000000000000
      Young Girl In A Garden000000000000
      In The Woods00000000100000
      March000000000000
      German Advertisement For 'g…000000000000
      Exhibition Poster00000000100000

      În ce limbi este citit Eugène Samuel Grasset?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Vezi cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Spaniolă50041,7%
      Japoneză30025,0%
      Engleză20016,7%
      Italiană20016,7%

      Câte vizite primește Eugène Samuel Grasset în fiecare zi și care este prognoza?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Vezi cifrele
      ZiuaVizite
      Joi 15 Oct0
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct100
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct0
      Mie 21 Oct0
      Joi 22 Oct100
      Vin 23 Oct0
      Sâm 24 Oct100
      Dum 25 Oct100
      Lun 26 Oct0
      Mar 27 Oct200
      Mie 28 Oct100
      Joi 29 Oct200
      Vin 30 Oct100
      Sâm 31 Oct300
      Dum 1 Noi200
      Lun 2 Noi0
      Mar 3 Noi0
      Mie 4 Noi0
      Joi 5 Noi (previzualizare)200
      Vin 6 Noi (previzualizare)100
      Sâm 7 Noi (previzualizare)400
      Dum 8 Noi (previzualizare)200
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)100
      Mie 11 Noi (previzualizare)100
      Joi 12 Noi (previzualizare)300
      Vin 13 Noi (previzualizare)100
      Sâm 14 Noi (previzualizare)500
      Dum 15 Noi (previzualizare)300
      Lun 16 Noi (previzualizare)0
      Mar 17 Noi (previzualizare)200
      Mie 18 Noi (previzualizare)100
      Joi 19 Noi (previzualizare)300
      Vin 20 Noi (previzualizare)100
      Sâm 21 Noi (previzualizare)500
      Dum 22 Noi (previzualizare)300
      Lun 23 Noi (previzualizare)0
      Mar 24 Noi (previzualizare)200
      Mie 25 Noi (previzualizare)100

      Întrebări despre Eugène Samuel Grasset

      Care sunt cele mai populare picturi ale lui Eugène Samuel Grasset?

      Three Women And Three Wolves ocupă prima poziție, cu 400 vizualizări (33% din totalul vizualizărilor lui Eugène Samuel Grasset). Clasamentul de mai sus enumeră cele 9 cele mai vizualizate opere.

      Câți oameni au citit despre Eugène Samuel Grasset pe TopImpressionists.com?

      2.300 vizite în ultimele douăsprezece luni, 1.600 pe pagina pictorului și 700 pe tablourile individuale.

      Ce tip de picturi preferă cititorii la Eugène Samuel Grasset?

      Lumină moderată (Luminanță): 75% din vizite, față de 45% din catalog.