Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Eustache Le Sueur de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Eustache Le Sueur și cititorii
Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Eustache Le Sueur cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost MESSE DE SAINT MARTIN: 500 vizualizări, reprezentând 14% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX și Saint Paul preaching at Ephesus. Eustache Le Sueur a generat în total 4.800 de vizite: 1.500 pe pagina pictorului și 3.300 pe tablourile individuale. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 3.600 vizite. Cititorii navighează pe dispozitive de navigare (94%) și telefoane mobile (6%). Cititorii sunt atrași de Sacru (Ton emoțional): 65% din vizite, pentru 42% din catalogul pictorului.
Cele 10 picturi ale lui Eustache Le Sueur care atrag cea mai mare atenție
Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 10 piese de Eustache Le Sueur pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.
Câți cititori vizitează pagina lui Eustache Le Sueur în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
200
0
Iul 2026
1.200
2.400
Aug 2026
100
400
Sep 2026
0
500
Câte ori sunt vizionate picturile lui Eustache Le Sueur?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi alese de cititorii lui Eustache Le Sueur?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
50,0%
70,0%
Clasic
16,7%
30,0%
Elegant
25,0%
0,0%
Romantic
8,3%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Sacru
41,7%
65,0%
Liniștit
25,0%
5,0%
Dramatic
16,7%
10,0%
Sobru
8,3%
15,0%
Plin de bucurie
8,3%
5,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
18,0%
14,3%
Umbră difuză
44,0%
54,3%
Lumină moderată
24,0%
28,6%
Echilibru luminos
14,0%
2,9%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
8,0%
8,6%
Culori discrete
36,0%
28,6%
Nuanțe echilibrate și lineare
46,0%
31,4%
Culori clar saturate
10,0%
31,4%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
70,5%
70,6%
Nuanțe închise
11,4%
26,5%
Culori neutre
18,2%
2,9%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
22,0%
14,3%
Echilibrat
66,0%
54,3%
Vibrant
12,0%
31,4%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
8,0%
5,7%
Nuanțe blânde
12,0%
14,3%
Echilibrat
10,0%
14,3%
Contrast accentuat
34,0%
20,0%
Contrast maxim
36,0%
45,7%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
8,0%
5,7%
Paletă de culori delicate mixate
12,0%
2,9%
Armonie echilibrată
10,0%
5,7%
Unitate cromatică puternică
50,0%
71,4%
Paletă unitară
20,0%
14,3%
Care sunt picturile lui Eustache Le Sueur care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
DESCENTE DE CROIX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Ce dispozitive folosesc cititorii pentru a-l urmări pe Eustache Le Sueur?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
4.500
93,8%
telefoane mobile
300
6,2%
În ce limbi este citit Eustache Le Sueur?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Japoneză
300
100,0%
Câte vizite primește Eustache Le Sueur în fiecare zi și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
Ziua
Vizite
Vin 25 Sep
0
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
100
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
500
Mie 7 Oct
100
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
100
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct (previzualizare)
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
100
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
100
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
100
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Eustache Le Sueur
Care sunt cele mai populare picturi ale lui Eustache Le Sueur?
MESSE DE SAINT MARTIN ocupă prima poziție, cu 500 vizualizări (14% din totalul vizualizărilor lui Eustache Le Sueur). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate opere.
Câți oameni au citit despre Eustache Le Sueur pe TopImpressionists.com?
4.800 vizite în ultimele douăsprezece luni, 1.500 pe pagina pictorului și 3.300 pe tablourile individuale.
Pe ce dispozitive îl urmăresc cititorii pe Eustache Le Sueur?
Cititorii îl urmăresc pe Eustache Le Sueur de pe dispozitive de navigare (94%) și telefoane mobile (6%); dispozitive de navigare reprezintă 94% din vizite.
Ce tip de picturi preferă cititorii la Eustache Le Sueur?
Sacru (Ton emoțional): 65% din vizite, față de 42% din catalog.