Floris VersterStatistici privind popularitatea și vizitatorii
1861
–
1927
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Floris Verster de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Floris Verster în cifre
Study Of Roses este pictura lui Floris Verster pe care cititorii o deschid cel mai des: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor. Apoi Roses In A Clay Pot și Gemberpot Met Doronicums. Din un total de 900 vizite: 200 pe pagina pictorului, 700 pe tablouri. Iul 2026 a fost vârful de activitate: 800 vizite. O preferință indică: Natural (Atmosferă) colectează 100% din vizitele pentru 17% din catalog.
Floris Verster: cele 7 picturi deschise cel mai des de cititori
Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Floris Verster.
Cum evoluează audiența lui Floris Verster de la lună la lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
200
600
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Oct 2026
0
0
Cum sunt vizualizate picturile lui Floris Verster pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre picturile lui Floris Verster?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
66,7%
0,0%
Natural
16,7%
100,0%
Impactant
16,7%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Tranchil
16,7%
100,0%
Sobru
50,0%
0,0%
Pasionat
16,7%
0,0%
Contemplativă
16,7%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
46,0%
33,3%
Umbră difuză
28,0%
22,2%
Lumină moderată
16,0%
11,1%
Echilibru luminos
8,0%
0,0%
Luminos
2,0%
33,3%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
48,0%
22,2%
Culori discrete
32,0%
55,6%
Nuanțe echilibrate și lineare
18,0%
11,1%
Culori clar saturate
2,0%
11,1%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
70,7%
42,9%
Culori neutre
17,1%
42,9%
Nuanțe închise
4,9%
14,3%
Monocrom
7,3%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
52,0%
33,3%
Echilibrat
44,0%
55,6%
Vibrant
4,0%
11,1%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
32,0%
0,0%
Nuanțe blânde
30,0%
33,3%
Echilibrat
8,0%
33,3%
Contrast accentuat
14,0%
22,2%
Contrast maxim
16,0%
11,1%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
12,0%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
12,0%
22,2%
Armonie echilibrată
14,0%
0,0%
Unitate cromatică puternică
38,0%
33,3%
Paletă unitară
24,0%
44,4%
Cum se compară canvaele preferate ale lui Floris Verster pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Portrait of H.H. van Dam A.…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers and Leaves
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study Of Roses
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Artist's Garden at Rapenbur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Onions (on blue background)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flower Still Life with Anem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dead Swan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flower Still Life with Bego…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ce limbi folosesc cititorii lui Floris Verster?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Floris Verster și ce urmează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
Ziua
Vizite
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
0
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
0
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
0
Mie 4 Noi
0
Joi 5 Noi
100
Vin 6 Noi
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
100
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
200
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
0
Mie 25 Noi (previzualizare)
0
Joi 26 Noi (previzualizare)
200
Vin 27 Noi (previzualizare)
0
Floris Verster: răspunsuri scurte
Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Floris Verster?
Study Of Roses: 300 vizualizări, 33% din totalul vizualizărilor lui Floris Verster. Lista continuă până la locul 7.
Câte vizite primește Floris Verster?
900 în ultimele douăsprezece luni (200 pe pagina pictorului, 700 pe tablouri).
Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Floris Verster?
Da, Natural (Atmosferă): 100% din vizitele pentru 17% din catalog.