Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Francois Diday Statistici privind popularitatea și vizitatorii

      1802 – 1877

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Francois Diday de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Francois Diday în cifre

      Mountain Landscape With Farmhouse And Figure este pictura lui Francois Diday pe care cititorii o deschid cel mai des: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 36% din totalul vizualizărilor. Apoi Paysage Des Alpes Suisses și A Swiss Lake Scene. Din un total de 900 vizite: 200 pe pagina pictorului, 700 pe tablouri. Lumina se stinge puțin: cu 50% vizitări mai puține în Oct 2026 față de Sep 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate: 300 vizite. O preferință indică: Nuanțe pământii (Paletă de culori) colectează 86% din vizitele pentru 50% din catalog.

      Francois Diday: cele 7 picturi deschise cel mai des de cititori

      Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Francois Diday.

      1. Mountain Landscape With Farmhouse And Figure 1 Mountain Landscape With Farmhouse And Figure 400 vizualizări · 36,4%
      2. Paysage Des Alpes Suisses 2 Paysage Des Alpes Suisses 200 vizualizări · 18,2%
      3. A Swiss Lake Scene 3 A Swiss Lake Scene 100 vizualizări · 9,1%
      4. Vue Du Glacier De Blockenstock Sur Le Seelisberg Canton D'uri En Suisse 4 Vue Du Glacier De Blockenstock Sur Le Seelisberg Canton D'uri En Suisse 100 vizualizări · 9,1%
      5. Interior Passage in the Colosseum 5 Interior Passage in the Colosseum, 1825 100 vizualizări · 9,1%
      6. Path From Grimsel To Handeck 6 Path From Grimsel To Handeck 100 vizualizări · 9,1%
      7. Paysage De Montagnes 7 Paysage De Montagnes 100 vizualizări · 9,1%

      Cum evoluează audiența lui Francois Diday de la lună la lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Afișează cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 20260300
      Aug 20260300
      Sep 2026100100
      Oct 20261000

      Cum sunt vizualizate picturile lui Francois Diday pe parcursul anului?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Cum se compară canvaele preferate ale lui Francois Diday pe parcursul anului?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Afișează cifrele
      Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      A Swiss Lake Scene000000000000
      Naples, Le Château de L'œuf…000000000000
      House on Lake Brienz with S…000000000000
      Rosenlaui000000000000
      Rosenlaui near Meiringen000000000000
      The Gelmerhorn000000000000
      At the Edge of the Lake000000000000
      View of Lake Lucerne and th…000000000000
      Views Sallanches000000000000
      Mountain Landscape With Far…0000000001001000

      Ce limbi folosesc cititorii lui Francois Diday?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Afișează cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Engleză100100,0%

      Cum arată vizitele zilnice la Francois Diday și ce urmează?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Afișează cifrele
      ZiuaVizite
      Lun 12 Oct0
      Mar 13 Oct0
      Mie 14 Oct0
      Joi 15 Oct0
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct0
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct0
      Mie 21 Oct0
      Joi 22 Oct0
      Vin 23 Oct0
      Sâm 24 Oct100
      Dum 25 Oct0
      Lun 26 Oct0
      Mar 27 Oct100
      Mie 28 Oct0
      Joi 29 Oct0
      Vin 30 Oct0
      Sâm 31 Oct0
      Dum 1 Noi0
      Lun 2 Noi (previzualizare)0
      Mar 3 Noi (previzualizare)100
      Mie 4 Noi (previzualizare)0
      Joi 5 Noi (previzualizare)0
      Vin 6 Noi (previzualizare)0
      Sâm 7 Noi (previzualizare)100
      Dum 8 Noi (previzualizare)0
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)100
      Mie 11 Noi (previzualizare)0
      Joi 12 Noi (previzualizare)0
      Vin 13 Noi (previzualizare)0
      Sâm 14 Noi (previzualizare)100
      Dum 15 Noi (previzualizare)0
      Lun 16 Noi (previzualizare)0
      Mar 17 Noi (previzualizare)100
      Mie 18 Noi (previzualizare)0
      Joi 19 Noi (previzualizare)0
      Vin 20 Noi (previzualizare)0
      Sâm 21 Noi (previzualizare)100
      Dum 22 Noi (previzualizare)0

      Francois Diday: răspunsuri scurte

      Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Francois Diday?

      Mountain Landscape With Farmhouse And Figure: 400 vizualizări, 36% din totalul vizualizărilor lui Francois Diday. Lista continuă până la locul 7.

      Câte vizite primește Francois Diday?

      900 în ultimele douăsprezece luni (200 pe pagina pictorului, 700 pe tablouri).

      Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Francois Diday?

      Da, Nuanțe pământii (Paletă de culori): 86% din vizitele pentru 50% din catalog.