Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Frans Hals Cititori și cele mai vizualizate picturi pe pânză

      1580 – 1666

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frans Hals de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Frans Hals și cititorii

      Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Frans Hals cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost Cavalierul Zâmbind: 900 vizualizări, reprezentând 4% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează The Meagre Company (detail) și Copilul cu Flaut. Frans Hals a generat în total 27.000 de vizite: 4.800 pe pagina pictorului și 22.200 pe tablourile individuale. Atenția crește: vizitele au crescut cu 120% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 20.400 vizite. Cititorii vin în Chinese (20%), Spaniolă (15%) și Engleză (12%). Cititorii navighează pe dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%). Cititorii sunt atrași de Elegant (Atmosferă): 48% din vizite, pentru 26% din catalogul pictorului.

      Cele 10 picturi ale lui Frans Hals care atrag cea mai mare atenție

      Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 10 piese de Frans Hals pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.

      1. Cavalierul Zâmbind 1 Cavalierul Zâmbind, 1624 900 vizualizări · 3,7%
      2. The Meagre Company (detail) 2 The Meagre Company (detail), 1633 900 vizualizări · 3,7%
      3. Copilul cu Flaut 3 Copilul cu Flaut 700 vizualizări · 2,9%
      4. Oficialii și Sergentii Gardei Civice Hadrian 4 Oficialii și Sergentii Gardei Civice Hadrian, 1633 600 vizualizări · 2,4%
      5. Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company 5 Banquet of the Officers of the St Hadrian Civic Guard Company, 1627 500 vizualizări · 2,0%
      6. The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624 6 The Lute Player, Frans Hals (copy after), c. 1623 - c. 1624, 1624 500 vizualizări · 2,0%
      7. Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen) 7 Banquet of the Officers of the St Adrian Civic Guard (the Calivermen), 1627 500 vizualizări · 2,0%
      8. Portrait of a Young Man Holding a Glove 8 Portrait of a Young Man Holding a Glove, 1650 400 vizualizări · 1,6%
      9. Портрет мъж в разкопчана шапка 9 Портрет мъж в разкопчана шапка, 1660 400 vizualizări · 1,6%
      10. Malle Babbe 10 Malle Babbe, 1635 400 vizualizări · 1,6%

      Câți cititori vizitează pagina lui Frans Hals în fiecare lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Vezi cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Oct 202500
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 20264001.400
      Iul 20262.20018.200
      Aug 20265001.000
      Sep 20261.7001.600

      Câte ori sunt vizionate picturile lui Frans Hals?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Care sunt picturile lui Frans Hals care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Vezi cifrele
      Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
      Cavalierul Zâmbind0000000004000400
      gypsy girl000000000000
      Malle Babbe000000000000
      Laughing Child00000000010000
      The Smoker00000000020000
      Malle Babbe000000002001000100
      Buffoon Playing a Lute0000000002001000
      Family Group in a Landscape00000000010000
      Portrait of a Seated Woman00000000020000
      Group of Children00000000030000

      Ce dispozitive folosesc cititorii pentru a-l urmări pe Frans Hals?

      Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

      Vezi cifrele
      DispozitivViziteDistribuie
      dispozitive de navigare23.70087,8%
      telefoane mobile3.10011,5%
      tablete2000,7%

      În ce limbi este citit Frans Hals?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Vezi cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Chinese80019,5%
      Spaniolă60014,6%
      Engleză50012,2%
      Lituaniană50012,2%
      Franceză3007,3%
      Italiană3007,3%
      Koreană2004,9%
      Olandeză2004,9%
      Bulgară1002,4%
      Cehă1002,4%

      Câte vizite primește Frans Hals în fiecare zi și care este prognoza?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Vezi cifrele
      ZiuaVizite
      Dum 4 Oct100
      Lun 5 Oct100
      Mar 6 Oct300
      Mie 7 Oct200
      Joi 8 Oct100
      Vin 9 Oct100
      Sâm 10 Oct400
      Dum 11 Oct200
      Lun 12 Oct100
      Mar 13 Oct300
      Mie 14 Oct400
      Joi 15 Oct1.400
      Vin 16 Oct800
      Sâm 17 Oct300
      Dum 18 Oct300
      Lun 19 Oct200
      Mar 20 Oct700
      Mie 21 Oct800
      Joi 22 Oct400
      Vin 23 Oct600
      Sâm 24 Oct400
      Dum 25 Oct (previzualizare)300
      Lun 26 Oct (previzualizare)200
      Mar 27 Oct (previzualizare)700
      Mie 28 Oct (previzualizare)700
      Joi 29 Oct (previzualizare)1.000
      Vin 30 Oct (previzualizare)800
      Sâm 31 Oct (previzualizare)600
      Dum 1 Noi (previzualizare)400
      Lun 2 Noi (previzualizare)200
      Mar 3 Noi (previzualizare)800
      Mie 4 Noi (previzualizare)900
      Joi 5 Noi (previzualizare)1.200
      Vin 6 Noi (previzualizare)900
      Sâm 7 Noi (previzualizare)700
      Dum 8 Noi (previzualizare)400
      Lun 9 Noi (previzualizare)300
      Mar 10 Noi (previzualizare)900
      Mie 11 Noi (previzualizare)1.000
      Joi 12 Noi (previzualizare)1.300
      Vin 13 Noi (previzualizare)1.000
      Sâm 14 Noi (previzualizare)800

      Întrebări despre Frans Hals

      Care sunt cele mai populare picturi ale lui Frans Hals?

      Cavalierul Zâmbind ocupă prima poziție, cu 900 vizualizări (4% din totalul vizualizărilor lui Frans Hals). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate opere.

      Câți oameni au citit despre Frans Hals pe TopImpressionists.com?

      27.000 vizite în ultimele douăsprezece luni, 4.800 pe pagina pictorului și 22.200 pe tablourile individuale.

      Pe ce dispozitive îl urmăresc cititorii pe Frans Hals?

      Cititorii îl urmăresc pe Frans Hals de pe dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (11%) și tablete (1%); dispozitive de navigare reprezintă 88% din vizite.

      În ce limbi urmăresc cititorii pe Frans Hals?

      În Chinese (20%), Spaniolă (15%) și Engleză (12%). Chinese conduce cu 20%.

      Ce tip de picturi preferă cititorii la Frans Hals?

      Elegant (Atmosferă): 48% din vizite, față de 26% din catalog.