Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Gretchen Andrew Statistici privind popularitatea și vizitatorii

      1988

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Gretchen Andrew de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Gretchen Andrew în cifre

      Map of the EU este pictura lui Gretchen Andrew pe care cititorii o deschid cel mai des: 100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor. Apoi Cover of Artforum și Hartă UE. Din un total de 400 vizite: 200 pe pagina pictorului, 200 pe tablouri. Iul 2026 a fost vârful de activitate: 400 vizite. O preferință indică: Luminos (Luminanță) colectează 100% din vizitele pentru 26% din catalog.

      Gretchen Andrew: cele 3 picturi deschise cel mai des de cititori

      Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Gretchen Andrew.

      1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 vizualizări · 33,3%
      2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 vizualizări · 33,3%
      3. Hartă UE 3 Hartă UE, 2021 100 vizualizări · 33,3%

      Cum evoluează audiența lui Gretchen Andrew de la lună la lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Afișează cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Oct 202500
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 2026200200
      Aug 202600
      Sep 202600

      Cum sunt vizualizate picturile lui Gretchen Andrew pe parcursul anului?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Cum se compară canvaele preferate ale lui Gretchen Andrew pe parcursul anului?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Afișează cifrele
      Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
      Hartă UE00000000010000
      Map of the EU000000000000
      What is Ubuntu 09000000000000
      What is Ubuntu 11000000000000
      Bow New Hampshire 10000000000000
      What is Ubuntu 12000000000000
      Art Basel NFT000000000000
      What is Ubuntu 04000000000000
      What is Ubuntu 02000000000000
      Perfect Female Body 15000000000000

      Ce limbi folosesc cititorii lui Gretchen Andrew?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Cum arată vizitele zilnice la Gretchen Andrew și ce urmează?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Afișează cifrele
      ZiuaVizite
      Vin 2 Oct0
      Sâm 3 Oct0
      Dum 4 Oct0
      Lun 5 Oct0
      Mar 6 Oct0
      Mie 7 Oct0
      Joi 8 Oct0
      Vin 9 Oct0
      Sâm 10 Oct0
      Dum 11 Oct0
      Lun 12 Oct0
      Mar 13 Oct0
      Mie 14 Oct0
      Joi 15 Oct0
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct0
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct0
      Mie 21 Oct0
      Joi 22 Oct0
      Vin 23 Oct (previzualizare)0
      Sâm 24 Oct (previzualizare)0
      Dum 25 Oct (previzualizare)0
      Lun 26 Oct (previzualizare)0
      Mar 27 Oct (previzualizare)0
      Mie 28 Oct (previzualizare)0
      Joi 29 Oct (previzualizare)0
      Vin 30 Oct (previzualizare)0
      Sâm 31 Oct (previzualizare)0
      Dum 1 Noi (previzualizare)0
      Lun 2 Noi (previzualizare)0
      Mar 3 Noi (previzualizare)0
      Mie 4 Noi (previzualizare)0
      Joi 5 Noi (previzualizare)0
      Vin 6 Noi (previzualizare)0
      Sâm 7 Noi (previzualizare)0
      Dum 8 Noi (previzualizare)0
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)0
      Mie 11 Noi (previzualizare)0
      Joi 12 Noi (previzualizare)0

      Gretchen Andrew: răspunsuri scurte

      Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Gretchen Andrew?

      Map of the EU: 100 vizualizări, 33% din totalul vizualizărilor lui Gretchen Andrew. Lista continuă până la locul 3.

      Câte vizite primește Gretchen Andrew?

      400 în ultimele douăsprezece luni (200 pe pagina pictorului, 200 pe tablouri).

      Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Gretchen Andrew?

      Da, Luminos (Luminanță): 100% din vizitele pentru 26% din catalog.