Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Ian Macinnes Statistici privind popularitatea și vizitatorii

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ian Macinnes de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Ian Macinnes în cifre

      Stromness Harbour este pictura lui Ian Macinnes pe care cititorii o deschid cel mai des: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 43% din totalul vizualizărilor. Apoi Hoy from the Brough of Birsay, Orkney și Trawler in a Storm. Din un total de 1.400 vizite: 700 pe pagina pictorului, 700 pe tablouri. Iul 2026 a fost vârful de activitate: 1.400 vizite. O preferință indică: Nuanțe blânde (Contrast) colectează 100% din vizitele pentru 60% din catalog.

      Ian Macinnes: cele 3 picturi deschise cel mai des de cititori

      Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Ian Macinnes.

      1. Stromness Harbour 1 Stromness Harbour 300 vizualizări · 42,9%
      2. Hoy from the Brough of Birsay, Orkney 2 Hoy from the Brough of Birsay, Orkney 200 vizualizări · 28,6%
      3. Trawler in a Storm 3 Trawler in a Storm 200 vizualizări · 28,6%

      Cum evoluează audiența lui Ian Macinnes de la lună la lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Afișează cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 2026700700
      Aug 202600
      Sep 202600
      Oct 202600

      Cum sunt vizualizate picturile lui Ian Macinnes pe parcursul anului?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Cum se compară canvaele preferate ale lui Ian Macinnes pe parcursul anului?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Afișează cifrele
      Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      Hoy from the Brough of Birs…00000000200000
      Stromness Harbour00000000300000
      George S. Robertson, Provos…000000000000
      Norwegian Whalers in Stromn…000000000000
      Trawler in a Storm00000000200000

      Ce limbi folosesc cititorii lui Ian Macinnes?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Cum arată vizitele zilnice la Ian Macinnes și ce urmează?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Afișează cifrele
      ZiuaVizite
      Mar 13 Oct0
      Mie 14 Oct0
      Joi 15 Oct0
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct0
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct0
      Mie 21 Oct0
      Joi 22 Oct0
      Vin 23 Oct0
      Sâm 24 Oct0
      Dum 25 Oct0
      Lun 26 Oct0
      Mar 27 Oct0
      Mie 28 Oct0
      Joi 29 Oct0
      Vin 30 Oct0
      Sâm 31 Oct0
      Dum 1 Noi0
      Lun 2 Noi0
      Mar 3 Noi (previzualizare)0
      Mie 4 Noi (previzualizare)0
      Joi 5 Noi (previzualizare)0
      Vin 6 Noi (previzualizare)0
      Sâm 7 Noi (previzualizare)0
      Dum 8 Noi (previzualizare)0
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)0
      Mie 11 Noi (previzualizare)0
      Joi 12 Noi (previzualizare)0
      Vin 13 Noi (previzualizare)0
      Sâm 14 Noi (previzualizare)0
      Dum 15 Noi (previzualizare)0
      Lun 16 Noi (previzualizare)0
      Mar 17 Noi (previzualizare)0
      Mie 18 Noi (previzualizare)0
      Joi 19 Noi (previzualizare)0
      Vin 20 Noi (previzualizare)0
      Sâm 21 Noi (previzualizare)0
      Dum 22 Noi (previzualizare)0
      Lun 23 Noi (previzualizare)0

      Ian Macinnes: răspunsuri scurte

      Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Ian Macinnes?

      Stromness Harbour: 300 vizualizări, 43% din totalul vizualizărilor lui Ian Macinnes. Lista continuă până la locul 3.

      Câte vizite primește Ian Macinnes?

      1.400 în ultimele douăsprezece luni (700 pe pagina pictorului, 700 pe tablouri).

      Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Ian Macinnes?

      Da, Nuanțe blânde (Contrast): 100% din vizitele pentru 60% din catalog.