Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      István Nagy Cititori și cele mai vizualizate picturi pe pânză

      1873 – 1937

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui István Nagy de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      István Nagy și cititorii

      Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui István Nagy cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost Newspaper Reader: 200 vizualizări, reprezentând 5% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează Swiss-capped Self-portrait și Reader. István Nagy a generat în total 4.000 de vizite: 500 pe pagina pictorului și 3.500 pe tablourile individuale. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 3.400 vizite. Cititorii navighează pe dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%). Cititorii sunt atrași de Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 35% din vizite, pentru 22% din catalogul pictorului.

      Cele 10 picturi ale lui István Nagy care atrag cea mai mare atenție

      Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 10 piese de István Nagy pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.

      1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 vizualizări · 4,7%
      2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 vizualizări · 4,7%
      3. Reader 3 Reader 200 vizualizări · 4,7%
      4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 vizualizări · 4,7%
      5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 vizualizări · 4,7%
      6. Little Girl 6 Little Girl 100 vizualizări · 2,3%
      7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 vizualizări · 2,3%
      8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 vizualizări · 2,3%
      9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 vizualizări · 2,3%
      10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 vizualizări · 2,3%

      Câți cititori vizitează pagina lui István Nagy în fiecare lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Vezi cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 2026100100
      Iul 20262003.200
      Aug 2026100200
      Sep 202600
      Oct 20261000

      Câte ori sunt vizionate picturile lui István Nagy?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Care sunt picturile lui István Nagy care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Vezi cifrele
      Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      Transylvania Landscape -000000000000
      Little Girl000000000000
      Little Boy000000000000
      Old Woman00000000100000
      Self-portrait -000000000000
      Drinking Girl00000000200000
      Self-portrait -000000000000
      Little Girl With A Dolly00000000100000
      Little Girl With Yellow Bab…000000000000
      Meadow In Sunset000000000000

      Ce dispozitive folosesc cititorii pentru a-l urmări pe István Nagy?

      Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

      Vezi cifrele
      DispozitivViziteDistribuie
      dispozitive de navigare3.60090,0%
      telefoane mobile40010,0%

      În ce limbi este citit István Nagy?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Vezi cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Engleză100100,0%

      Câte vizite primește István Nagy în fiecare zi și care este prognoza?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Vezi cifrele
      ZiuaVizite
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct0
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct0
      Mie 21 Oct0
      Joi 22 Oct0
      Vin 23 Oct0
      Sâm 24 Oct0
      Dum 25 Oct0
      Lun 26 Oct0
      Mar 27 Oct0
      Mie 28 Oct0
      Joi 29 Oct0
      Vin 30 Oct0
      Sâm 31 Oct0
      Dum 1 Noi0
      Lun 2 Noi0
      Mar 3 Noi0
      Mie 4 Noi0
      Joi 5 Noi0
      Vin 6 Noi (previzualizare)0
      Sâm 7 Noi (previzualizare)0
      Dum 8 Noi (previzualizare)0
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)0
      Mie 11 Noi (previzualizare)0
      Joi 12 Noi (previzualizare)0
      Vin 13 Noi (previzualizare)0
      Sâm 14 Noi (previzualizare)0
      Dum 15 Noi (previzualizare)0
      Lun 16 Noi (previzualizare)0
      Mar 17 Noi (previzualizare)0
      Mie 18 Noi (previzualizare)0
      Joi 19 Noi (previzualizare)0
      Vin 20 Noi (previzualizare)0
      Sâm 21 Noi (previzualizare)0
      Dum 22 Noi (previzualizare)0
      Lun 23 Noi (previzualizare)0
      Mar 24 Noi (previzualizare)0
      Mie 25 Noi (previzualizare)0
      Joi 26 Noi (previzualizare)0

      Întrebări despre István Nagy

      Care sunt cele mai populare picturi ale lui István Nagy?

      Newspaper Reader ocupă prima poziție, cu 200 vizualizări (5% din totalul vizualizărilor lui István Nagy). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate opere.

      Câți oameni au citit despre István Nagy pe TopImpressionists.com?

      4.000 vizite în ultimele douăsprezece luni, 500 pe pagina pictorului și 3.500 pe tablourile individuale.

      Pe ce dispozitive îl urmăresc cititorii pe István Nagy?

      Cititorii îl urmăresc pe István Nagy de pe dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%); dispozitive de navigare reprezintă 90% din vizite.

      Ce tip de picturi preferă cititorii la István Nagy?

      Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 35% din vizite, față de 22% din catalog.