Jan MostaertStatistici privind popularitatea și vizitatorii
1475
–
1555
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Jan Mostaert de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Jan Mostaert în cifre
The Holy Family at Table este pictura lui Jan Mostaert pe care cititorii o deschid cel mai des: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 15% din totalul vizualizărilor. Apoi West Indian Landscape și Adoration of the Magi. Din un total de 1.200 vizite: 400 pe pagina pictorului, 800 pe tablouri. Lumina se stinge puțin: cu 50% vizitări mai puține în Oct 2026 față de Sep 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate: 700 vizite. O preferință indică: Echilibrat (Intensitatea culorii) colectează 100% din vizitele pentru 63% din catalog.
Jan Mostaert: cele 10 picturi deschise cel mai des de cititori
Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Jan Mostaert.
Cum evoluează audiența lui Jan Mostaert de la lună la lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
100
Iul 2026
300
400
Aug 2026
0
100
Sep 2026
100
100
Oct 2026
0
100
Cum sunt vizualizate picturile lui Jan Mostaert pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii dintre picturile lui Jan Mostaert?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Clasic
36,1%
8,3%
Dramatic
25,0%
16,7%
Elegant
11,1%
33,3%
Mistic
11,1%
8,3%
Serenitate
8,3%
16,7%
Liniște
2,8%
16,7%
Eteric
2,8%
0,0%
Luxuos
2,8%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Sobru
47,2%
16,7%
Sacru
19,4%
16,7%
Tranchil
8,3%
33,3%
Contemplativă
13,9%
8,3%
Liniștit
5,6%
25,0%
Dramatic
5,6%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
28,9%
30,8%
Umbră difuză
47,4%
53,8%
Lumină moderată
18,4%
15,4%
Echilibru luminos
5,3%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
21,1%
0,0%
Culori discrete
39,5%
46,2%
Nuanțe echilibrate și lineare
39,5%
53,8%
Culori clar saturate
0,0%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
34,2%
0,0%
Echilibrat
63,2%
100,0%
Vibrant
2,6%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
5,3%
0,0%
Nuanțe blânde
7,9%
7,7%
Echilibrat
7,9%
15,4%
Contrast accentuat
28,9%
30,8%
Contrast maxim
50,0%
46,2%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
7,9%
7,7%
Paletă de culori delicate mixate
7,9%
15,4%
Armonie echilibrată
18,4%
0,0%
Unitate cromatică puternică
60,5%
76,9%
Paletă unitară
5,3%
0,0%
Cum se compară canvaele preferate ale lui Jan Mostaert pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Christ sitting on the cold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Joseph Explaining the Dream…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wing of a Diptych with the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Prophet Isaiah
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Jacob Jansz van…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man Putting O…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Prophet Jeremiah
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ Shown to the People
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ Shown to the People
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wing of a Diptych with the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ce limbi folosesc cititorii lui Jan Mostaert?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
100
100,0%
Cum arată vizitele zilnice la Jan Mostaert și ce urmează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
Ziua
Vizite
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
100
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
200
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
0
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
0
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
100
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
100
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
100
Mie 4 Noi
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
100
Vin 6 Noi (previzualizare)
100
Sâm 7 Noi (previzualizare)
100
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
100
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
100
Vin 13 Noi (previzualizare)
200
Sâm 14 Noi (previzualizare)
200
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
100
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
100
Vin 20 Noi (previzualizare)
200
Sâm 21 Noi (previzualizare)
200
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
100
Mie 25 Noi (previzualizare)
0
Jan Mostaert: răspunsuri scurte
Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Jan Mostaert?
The Holy Family at Table: 200 vizualizări, 15% din totalul vizualizărilor lui Jan Mostaert. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Jan Mostaert?
1.200 în ultimele douăsprezece luni (400 pe pagina pictorului, 800 pe tablouri).
Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Jan Mostaert?
Da, Echilibrat (Intensitatea culorii): 100% din vizitele pentru 63% din catalog.