Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Javier Álvarez Mon de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Javier Álvarez Mon și cititorii
Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Javier Álvarez Mon cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost Kul-e Farah relief I: 200 vizualizări, reprezentând 13% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează Kul-e Farah relief III, vessel-bearer and orchestra on the northern face și Kul-e Farah relief III, northern face. Javier Álvarez Mon a generat în total 1.200 de vizite: 100 pe pagina pictorului și 1.100 pe tablourile individuale. Atenția a scăzut cu 100% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 1.100 vizite. Cititorii sunt atrași de Echilibrat (Intensitatea culorii): 53% din vizite, pentru 29% din catalogul pictorului.
Cele 10 picturi ale lui Javier Álvarez Mon care atrag cea mai mare atenție
Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 10 piese de Javier Álvarez Mon pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.
Câți cititori vizitează pagina lui Javier Álvarez Mon în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
0
1.100
Aug 2026
100
0
Sep 2026
0
0
Câte ori sunt vizionate picturile lui Javier Álvarez Mon?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi alese de cititorii lui Javier Álvarez Mon?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Terțoase
58,3%
70,0%
Inspirațional
8,3%
20,0%
Natural
8,3%
10,0%
Nostalgic
16,7%
0,0%
Mistic
8,3%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Misterios
41,7%
50,0%
Impunător
25,0%
20,0%
Contemplativă
25,0%
20,0%
Tranchil
8,3%
10,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
2,9%
6,7%
Umbră difuză
32,4%
33,3%
Lumină moderată
35,3%
33,3%
Echilibru luminos
14,7%
6,7%
Luminos
14,7%
20,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
64,7%
46,7%
Culori discrete
14,7%
33,3%
Nuanțe echilibrate și lineare
14,7%
20,0%
Culori clar saturate
5,9%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
53,6%
69,2%
Culori neutre
28,6%
7,7%
Culori pastelate
14,3%
23,1%
Nuanțe închise
3,6%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
61,8%
46,7%
Echilibrat
29,4%
53,3%
Vibrant
8,8%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
5,9%
0,0%
Nuanțe blânde
17,6%
33,3%
Echilibrat
5,9%
13,3%
Contrast accentuat
14,7%
0,0%
Contrast maxim
55,9%
53,3%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
20,6%
33,3%
Paletă de culori delicate mixate
5,9%
0,0%
Armonie echilibrată
17,6%
20,0%
Unitate cromatică puternică
29,4%
26,7%
Paletă unitară
26,5%
20,0%
Care sunt picturile lui Javier Álvarez Mon care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Kul-e Farah relief I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Kul-e Farah relief IV, deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View of Kul-e Farah relief…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah open-air sanctu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mr. Asadi, Bakhtiyari caret…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief I, detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shekaft-e Salman reliefs co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Kurangun open-air s…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Shekaft-e Salman cave with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kul-e Farah relief III, nor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
În ce limbi este citit Javier Álvarez Mon?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite primește Javier Álvarez Mon în fiecare zi și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
100
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
200
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Javier Álvarez Mon
Care sunt cele mai populare picturi ale lui Javier Álvarez Mon?
Kul-e Farah relief I ocupă prima poziție, cu 200 vizualizări (13% din totalul vizualizărilor lui Javier Álvarez Mon). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate opere.
Câți oameni au citit despre Javier Álvarez Mon pe TopImpressionists.com?
1.200 vizite în ultimele douăsprezece luni, 100 pe pagina pictorului și 1.100 pe tablourile individuale.
Ce tip de picturi preferă cititorii la Javier Álvarez Mon?
Echilibrat (Intensitatea culorii): 53% din vizite, față de 29% din catalog.