Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Jean-Louis Ernest Meissonier Cititorii și Canvases-urile

      1815 – 1891

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Jean-Louis Ernest Meissonier de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Jean-Louis Ernest Meissonier: ce spune un an de vizite

      Piesă cea mai vizualizată este La barricadă, cunoscută și drept Amintire de război civil: 1.200 vizualizări într-un an, 7% din tot ce s-a citit despre Jean-Louis Ernest Meissonier. Urmează The hired assassins și Pictorul Connoștințelor. Pagina pictorului: 1.600 vizualizări. Tablouri: 15.500. Total: 17.100. Ritmul de lectură încetinește: cu 48% mai puține vizite între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026, 12.300 vizite. Cititorii navighează pe dispozitive de navigare (77%), telefoane mobile (19%) și tablete (4%). Aceștia aleg Clasic (Atmosferă) mai mult decât sugerează catalogul: 27% din vizite, 10% din pânteze.

      Cele 10 cele mai vizionate picturi ale lui Jean-Louis Ernest Meissonier

      Cele 10 piese de Jean-Louis Ernest Meissonier pe care cititorii TopImpressionists.com le-au deschis cel mai des în ultimele douăsprezece luni, în ordinea vizitelor.

      1. La barricadă, cunoscută și drept Amintire de război civil 1 La barricadă, cunoscută și drept Amintire de război civil 1.200 vizualizări · 7,1%
      2. The hired assassins 2 The hired assassins 800 vizualizări · 4,7%
      3. Pictorul Connoștințelor 3 Pictorul Connoștințelor, 1860 700 vizualizări · 4,1%
      4. Cuirassier 4 Cuirassier 700 vizualizări · 4,1%
      5. Sunday in Poissy 5 Sunday in Poissy, 1850 600 vizualizări · 3,6%
      6. The siege of Paris in 1870 6 The siege of Paris in 1870, 1884 500 vizualizări · 3,0%
      7. Polichinelle 7 Polichinelle, 1860 500 vizualizări · 3,0%
      8. The French Campaign 8 The French Campaign, 1861 400 vizualizări · 2,4%
      9. The Hired Assassins 9 The Hired Assassins, 1852 400 vizualizări · 2,4%
      10. Dragon à cheval portant le manteau en bandoulière 10 Dragon à cheval portant le manteau en bandoulière 400 vizualizări · 2,4%

      Când vizitează cititorii pagina lui Jean-Louis Ernest Meissonier?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Cifrele într-un tabel
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Oct 202500
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 20260100
      Iul 20261.10011.200
      Aug 20261003.000
      Sep 20264001.200

      Când deschid cititorii pânzele lui Jean-Louis Ernest Meissonier?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Care sunt picturile preferate ale lui Jean-Louis Ernest Meissonier, lună de lună?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Cifrele într-un tabel
      Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
      Portrait of Marquesa de Man…00000000010000
      Pictorul Connoștințelor0000000000400100
      Napoleon and his Staff0000000002000100
      The siege of Paris in 18700000000004001000
      Isaiah00000000020000
      The Hired Assassins0000000002000100
      Cuirassier0000000005001000
      1814. Campagne de France (N…00000000010000
      Young Man with a Book00000000010000
      A Cavalier Time of Louis XI…0000000002000100

      Ce dispozitive folosesc cititorii lui Jean-Louis Ernest Meissonier?

      Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

      Cifrele într-un tabel
      DispozitivViziteDistribuie
      dispozitive de navigare13.20077,2%
      telefoane mobile3.20018,7%
      tablete7004,1%

      În ce limbi este citit Jean-Louis Ernest Meissonier?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Cifrele într-un tabel
      LimbăViziteDistribuie
      Engleză10020,0%
      Spaniolă10020,0%
      Franceză10020,0%
      Italiană10020,0%
      Chinese10020,0%

      Câte vizite zilnice primește Jean-Louis Ernest Meissonier și care este următorul pas?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Cifrele într-un tabel
      ZiuaVizite
      Dum 20 Sep0
      Lun 21 Sep100
      Mar 22 Sep100
      Mie 23 Sep0
      Joi 24 Sep0
      Vin 25 Sep200
      Sâm 26 Sep100
      Dum 27 Sep0
      Lun 28 Sep100
      Mar 29 Sep100
      Mie 30 Sep0
      Joi 1 Oct1.000
      Vin 2 Oct0
      Sâm 3 Oct0
      Dum 4 Oct400
      Lun 5 Oct100
      Mar 6 Oct100
      Mie 7 Oct200
      Joi 8 Oct300
      Vin 9 Oct0
      Sâm 10 Oct500
      Dum 11 Oct (previzualizare)300
      Lun 12 Oct (previzualizare)200
      Mar 13 Oct (previzualizare)200
      Mie 14 Oct (previzualizare)100
      Joi 15 Oct (previzualizare)800
      Vin 16 Oct (previzualizare)100
      Sâm 17 Oct (previzualizare)400
      Dum 18 Oct (previzualizare)300
      Lun 19 Oct (previzualizare)200
      Mar 20 Oct (previzualizare)200
      Mie 21 Oct (previzualizare)100
      Joi 22 Oct (previzualizare)1.000
      Vin 23 Oct (previzualizare)100
      Sâm 24 Oct (previzualizare)400
      Dum 25 Oct (previzualizare)300
      Lun 26 Oct (previzualizare)300
      Mar 27 Oct (previzualizare)300
      Mie 28 Oct (previzualizare)200
      Joi 29 Oct (previzualizare)1.100
      Vin 30 Oct (previzualizare)200
      Sâm 31 Oct (previzualizare)500

      Întrebări despre Jean-Louis Ernest Meissonier

      Care sunt cele mai vizualizate picturi ale lui Jean-Louis Ernest Meissonier?

      La barricadă, cunoscută și drept Amintire de război civil pe primul loc: 1.200 vizualizări, 7% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.

      Cât de mare este audiența lui Jean-Louis Ernest Meissonier pe TopImpressionists.com?

      17.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.600 pe pagina pictorului, 15.500 pe tablouri.

      Ce dispozitive folosesc cititorii lui Jean-Louis Ernest Meissonier?

      Aceștia folosesc dispozitive de navigare (77%), telefoane mobile (19%) și tablete (4%); dispozitive de navigare generează 77% din vizite.

      Care dintre picturile lui Jean-Louis Ernest Meissonier se potrivesc cu gusturile cititorilor?

      Pânzele care sunt identificate ca Clasic (Atmosferă) reprezintă 27% din vizite pentru 10% din catalog.