Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Glover de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
John Glover: ce spune un an de vizite
Piesă cea mai vizualizată este Natives on the Ouse River, Van Diemen: 900 vizualizări într-un an, 69% din tot ce s-a citit despre John Glover. Urmează Patterdale farm și A view of the artist's house and garden, in Mills Plains, Van Diemen's Land. Pagina pictorului: 800 vizualizări. Tablouri: 800. Total: 1.600. Cea mai bună lună: Iul 2026, 900 vizite. Aceștia aleg Nuanțe închise (Paletă de culori) mai mult decât sugerează catalogul: 75% din vizite, 8% din pânteze.
Cele 5 cele mai vizionate picturi ale lui John Glover
Cele 5 piese de John Glover pe care cititorii TopImpressionists.com le-au deschis cel mai des în ultimele douăsprezece luni, în ordinea vizitelor.
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
600
300
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Oct 2026
200
400
Când deschid cititorii pânzele lui John Glover?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii lui John Glover, comparativ cu opera pictorului?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Liniște
25,0%
90,0%
Romantic
50,0%
0,0%
Serenitate
25,0%
10,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Tranchil
50,0%
100,0%
Misterios
25,0%
0,0%
Nostalgic
25,0%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
6,1%
0,0%
Umbră difuză
45,5%
7,7%
Lumină moderată
45,5%
92,3%
Echilibru luminos
3,0%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
18,2%
7,7%
Culori discrete
57,6%
7,7%
Nuanțe echilibrate și lineare
18,2%
15,4%
Culori clar saturate
6,1%
69,2%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
66,7%
16,7%
Nuanțe închise
8,3%
75,0%
Culori neutre
25,0%
8,3%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
39,4%
7,7%
Echilibrat
60,6%
92,3%
Vibrant
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
6,1%
0,0%
Nuanțe blânde
15,2%
7,7%
Echilibrat
18,2%
7,7%
Contrast accentuat
9,1%
0,0%
Contrast maxim
51,5%
84,6%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
6,1%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
12,1%
7,7%
Armonie echilibrată
9,1%
0,0%
Unitate cromatică puternică
48,5%
15,4%
Paletă unitară
24,2%
76,9%
Care sunt picturile preferate ale lui John Glover, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
The Artist's House and Gard…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Corroboree in Van Diemen'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Natives on the Ouse River,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
300
Patterdale farm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Conway, North Wales
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with Trees and Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mountain Stream
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Patterdale, Westmor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A View of Calke Park with a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boathouse in Calke Park
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
În ce limbi este citit John Glover?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
200
100,0%
Câte vizite zilnice primește John Glover și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
Ziua
Vizite
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
200
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
200
Mie 28 Oct
200
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
500
Mie 4 Noi
100
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
100
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
500
Mie 11 Noi (previzualizare)
200
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
200
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
600
Mie 18 Noi (previzualizare)
300
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
200
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
700
Mie 25 Noi (previzualizare)
300
Întrebări despre John Glover
Care sunt cele mai vizualizate picturi ale lui John Glover?
Natives on the Ouse River, Van Diemen pe primul loc: 900 vizualizări, 69% din totalul vizualizărilor. 5 picturi sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui John Glover pe TopImpressionists.com?
1.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 800 pe pagina pictorului, 800 pe tablouri.
Care dintre picturile lui John Glover se potrivesc cu gusturile cititorilor?
Pânzele care sunt identificate ca Nuanțe închise (Paletă de culori) reprezintă 75% din vizite pentru 8% din catalog.