Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Justus Van Gent de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Justus Van Gent: ce spune un an de vizite
Piesă cea mai vizualizată este Pio II Pont Max: 600 vizualizări într-un an, 22% din tot ce s-a citit despre Justus Van Gent. Urmează Cardinal Bessarione și Solon. Pagina pictorului: 200 vizualizări. Tablouri: 2.000. Total: 2.200. Cea mai bună lună: Iul 2026, 1.500 vizite. Aceștia aleg Întunecată (Luminanță) mai mult decât sugerează catalogul: 59% din vizite, 28% din pânteze.
Cele 10 cele mai vizionate picturi ale lui Justus Van Gent
Cele 10 piese de Justus Van Gent pe care cititorii TopImpressionists.com le-au deschis cel mai des în ultimele douăsprezece luni, în ordinea vizitelor.
Când vizitează cititorii pagina lui Justus Van Gent?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
200
Iul 2026
100
1.400
Aug 2026
0
0
Sep 2026
0
0
Oct 2026
100
400
Când deschid cititorii pânzele lui Justus Van Gent?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii lui Justus Van Gent, comparativ cu opera pictorului?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Clasic
65,0%
81,8%
Dramatic
30,0%
18,2%
Elegant
5,0%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Contemplativă
40,0%
45,5%
Sobru
30,0%
36,4%
Sacru
30,0%
18,2%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
28,2%
59,3%
Umbră difuză
46,2%
25,9%
Lumină moderată
25,6%
14,8%
Echilibru luminos
0,0%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
7,7%
3,7%
Culori discrete
30,8%
3,7%
Nuanțe echilibrate și lineare
53,8%
66,7%
Culori clar saturate
7,7%
25,9%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
17,9%
3,7%
Echilibrat
76,9%
96,3%
Vibrant
5,1%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
2,6%
0,0%
Nuanțe blânde
15,4%
29,6%
Echilibrat
12,8%
33,3%
Contrast accentuat
38,5%
22,2%
Contrast maxim
30,8%
14,8%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
20,5%
14,8%
Paletă de culori delicate mixate
23,1%
29,6%
Armonie echilibrată
17,9%
11,1%
Unitate cromatică puternică
28,2%
40,7%
Paletă unitară
10,3%
3,7%
Care sunt picturile preferate ale lui Justus Van Gent, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Solon
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Saint Thomas Aquinas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Bessarione
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
0
Rhetoric
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (right win…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Federico da Montefeltro, Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The astronomy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
În ce limbi este citit Justus Van Gent?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
Limbă
Vizite
Distribuie
Cehă
100
50,0%
Engleză
100
50,0%
Câte vizite zilnice primește Justus Van Gent și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
Ziua
Vizite
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
0
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
300
Mie 28 Oct
400
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
300
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
0
Mie 4 Noi
100
Joi 5 Noi
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
200
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
200
Mie 11 Noi (previzualizare)
300
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
200
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
200
Mie 18 Noi (previzualizare)
300
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
200
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
200
Mie 25 Noi (previzualizare)
400
Joi 26 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Justus Van Gent
Care sunt cele mai vizualizate picturi ale lui Justus Van Gent?
Pio II Pont Max pe primul loc: 600 vizualizări, 22% din totalul vizualizărilor. 10 picturi sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Justus Van Gent pe TopImpressionists.com?
2.200 vizite în ultimele douăsprezece luni: 200 pe pagina pictorului, 2.000 pe tablouri.
Care dintre picturile lui Justus Van Gent se potrivesc cu gusturile cititorilor?
Pânzele care sunt identificate ca Întunecată (Luminanță) reprezintă 59% din vizite pentru 28% din catalog.