Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Laurent De La Hyre de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Laurent De La Hyre și cititorii
Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Laurent De La Hyre cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost The Children of Bethel Mourned by their Mothers: 300 vizualizări, reprezentând 19% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează Laban Searching Jacob's Bagagge for the Stolen Idols și Hyre laurent de la landscape with shepherds watering their flocks. Laurent De La Hyre a generat în total 1.300 de vizite: 500 pe pagina pictorului și 800 pe tablourile individuale. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 900 vizite. Cititorii sunt atrași de Contrast maxim (Contrast): 75% din vizite, pentru 38% din catalogul pictorului.
Cele 10 picturi ale lui Laurent De La Hyre care atrag cea mai mare atenție
Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 10 piese de Laurent De La Hyre pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.
Câți cititori vizitează pagina lui Laurent De La Hyre în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
100
Iul 2026
400
500
Aug 2026
0
0
Sep 2026
100
200
Câte ori sunt vizionate picturile lui Laurent De La Hyre?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi alese de cititorii lui Laurent De La Hyre?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
57,1%
50,0%
Elegant
21,4%
30,0%
Liniște
14,3%
20,0%
Serenitate
7,1%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Melancolic
14,3%
20,0%
Impunător
21,4%
10,0%
Sobru
7,1%
30,0%
Tranchil
14,3%
10,0%
Liniștit
7,1%
10,0%
Contemplativă
7,1%
10,0%
Sacru
7,1%
10,0%
Tensiune și neliniște
14,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
22,0%
18,8%
Umbră difuză
50,0%
37,5%
Lumină moderată
26,0%
43,8%
Echilibru luminos
2,0%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
22,0%
12,5%
Culori discrete
32,0%
62,5%
Nuanțe echilibrate și lineare
34,0%
18,8%
Culori clar saturate
12,0%
6,2%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
85,7%
100,0%
Nuanțe închise
11,9%
0,0%
Culori neutre
2,4%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
32,0%
43,8%
Echilibrat
54,0%
50,0%
Vibrant
14,0%
6,2%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
4,0%
0,0%
Nuanțe blânde
18,0%
6,2%
Echilibrat
18,0%
12,5%
Contrast accentuat
22,0%
6,2%
Contrast maxim
38,0%
75,0%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
4,0%
12,5%
Paletă de culori delicate mixate
6,0%
12,5%
Armonie echilibrată
10,0%
0,0%
Unitate cromatică puternică
64,0%
68,8%
Paletă unitară
16,0%
6,2%
Care sunt picturile lui Laurent De La Hyre care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Laban Searching Jacob's Bag…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mercury Takes Bacchus to be…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Christ The Judge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St John of Matha, Founder o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cyrus Announcing to Araspas…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegory of the Regency
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegorical Figure of Gramm…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Jesus Appearing to the Thre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cornelia Rejecting the Crow…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cornelia Refusses the Crown…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
În ce limbi este citit Laurent De La Hyre?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Cehă
100
50,0%
Suedeză
100
50,0%
Câte vizite primește Laurent De La Hyre în fiecare zi și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
Ziua
Vizite
Vin 25 Sep
100
Sâm 26 Sep
100
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
100
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
100
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
100
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
200
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
100
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
100
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct (previzualizare)
100
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
100
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Laurent De La Hyre
Care sunt cele mai populare picturi ale lui Laurent De La Hyre?
The Children of Bethel Mourned by their Mothers ocupă prima poziție, cu 300 vizualizări (19% din totalul vizualizărilor lui Laurent De La Hyre). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate opere.
Câți oameni au citit despre Laurent De La Hyre pe TopImpressionists.com?
1.300 vizite în ultimele douăsprezece luni, 500 pe pagina pictorului și 800 pe tablourile individuale.
Ce tip de picturi preferă cititorii la Laurent De La Hyre?
Contrast maxim (Contrast): 75% din vizite, față de 38% din catalog.