Laurent GarnierCititori și cele mai vizualizate picturi pe pânză
1967
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Laurent Garnier de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Laurent Garnier și cititorii
Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Laurent Garnier cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost Șoapte de Salcie Plângătoare în Mijlocul unei Neguri Montane Monocromatice și Tacite: 2.300 vizualizări, reprezentând 77% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează Umbrele Tăcute ale Salviei: O Studie Meditativă în Ceață și Piatră și Solitude in Ochre: A Meditative Study of the Weeping Willow and Silent Waters. Laurent Garnier a generat în total 2.700 de vizite: 0 pe pagina pictorului și 2.700 pe tablourile individuale. Atenția a scăzut cu 17% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 1.500 vizite. Cititorii sunt atrași de Echilibrat (Intensitatea culorii): 93% din vizite, pentru 25% din catalogul pictorului.
Cele 5 picturi ale lui Laurent Garnier care atrag cea mai mare atenție
Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 5 piese de Laurent Garnier pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.
Câți cititori vizitează pagina lui Laurent Garnier în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
100
Iul 2026
0
1.500
Aug 2026
0
600
Sep 2026
0
500
Câte ori sunt vizionate picturile lui Laurent Garnier?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi alese de cititorii lui Laurent Garnier?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Melancolic
56,2%
86,2%
Tranchil
37,5%
13,8%
Contemplativă
6,2%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
4,2%
0,0%
Umbră difuză
0,0%
0,0%
Lumină moderată
8,3%
13,3%
Echilibru luminos
29,2%
3,3%
Luminos
58,3%
83,3%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
91,7%
86,7%
Culori discrete
4,2%
13,3%
Nuanțe echilibrate și lineare
4,2%
0,0%
Culori clar saturate
0,0%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
87,0%
100,0%
Culori pastelate
8,7%
0,0%
Monocrom
4,3%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
75,0%
6,7%
Echilibrat
25,0%
93,3%
Vibrant
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
16,7%
76,7%
Nuanțe blânde
25,0%
0,0%
Echilibrat
16,7%
16,7%
Contrast accentuat
12,5%
3,3%
Contrast maxim
29,2%
3,3%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
4,2%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
8,3%
0,0%
Armonie echilibrată
4,2%
0,0%
Unitate cromatică puternică
4,2%
0,0%
Paletă unitară
79,2%
100,0%
Care sunt picturile lui Laurent Garnier care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Șoapte de Salcie Plângătoar…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
800
600
500
Umbrele Tăcute ale Salviei:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Singurătate în ceață monocr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tăcerea Monolitică: O Călăt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seven Echoes of Viscosity:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vârfuri de Cărbune Sub o Ne…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Solitary Echoes Amidst the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ethereal Solitude: The Sile…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Solitude in Ochre: A Medita…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Golden Ochre Cascades: A Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
În ce limbi este citit Laurent Garnier?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Engleză
300
100,0%
Câte vizite primește Laurent Garnier în fiecare zi și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
100
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
200
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
200
Mar 13 Oct
100
Mie 14 Oct
100
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
100
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
200
Mar 20 Oct (previzualizare)
100
Mie 21 Oct (previzualizare)
100
Joi 22 Oct (previzualizare)
200
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
100
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
200
Mar 27 Oct (previzualizare)
100
Mie 28 Oct (previzualizare)
100
Joi 29 Oct (previzualizare)
200
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
100
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
200
Mar 3 Noi (previzualizare)
100
Mie 4 Noi (previzualizare)
100
Joi 5 Noi (previzualizare)
200
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Laurent Garnier
Care sunt cele mai populare picturi ale lui Laurent Garnier?
Șoapte de Salcie Plângătoare în Mijlocul unei Neguri Montane Monocromatice și Tacite ocupă prima poziție, cu 2.300 vizualizări (77% din totalul vizualizărilor lui Laurent Garnier). Clasamentul de mai sus enumeră cele 5 cele mai vizualizate opere.
Câți oameni au citit despre Laurent Garnier pe TopImpressionists.com?
2.700 vizite în ultimele douăsprezece luni, 0 pe pagina pictorului și 2.700 pe tablourile individuale.
Ce tip de picturi preferă cititorii la Laurent Garnier?
Echilibrat (Intensitatea culorii): 93% din vizite, față de 25% din catalog.