Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Lluís Dalmau Statistici privind popularitatea și vizitatorii

      1400 – 1460

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Lluís Dalmau de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Lluís Dalmau în cifre

      Altarpiece of the Councillors (detail) este pictura lui Lluís Dalmau pe care cititorii o deschid cel mai des: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor. Apoi Altarpiece of the Councillors și Virgin of the Consellers. Din un total de 1.700 vizite: 1.100 pe pagina pictorului, 600 pe tablouri. Iul 2026 a fost vârful de activitate: 1.100 vizite. O preferință indică: Lumină moderată (Luminanță) colectează 50% din vizitele pentru 20% din catalog.

      Lluís Dalmau: cele 5 picturi deschise cel mai des de cititori

      Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Lluís Dalmau.

      1. Altarpiece of the Councillors (detail) 1 Altarpiece of the Councillors (detail), 1445 200 vizualizări · 33,3%
      2. Altarpiece of the Councillors 2 Altarpiece of the Councillors, 1445 100 vizualizări · 16,7%
      3. Virgin of the Consellers 3 Virgin of the Consellers 100 vizualizări · 16,7%
      4. Sepulcre de Sança Ximenis de Cabrera (Catedral de Barcelona), escultura de Pere Oller i pintura de Lluís Dalmau 4 Sepulcre de Sança Ximenis de Cabrera (Catedral de Barcelona), escultura de Pere Oller i pintura de Lluís Dalmau 100 vizualizări · 16,7%
      5. Sepulcre De Sança Ximenis De Cabrera, A La Catedral De Barcelona; Escultura De Pere Oller, Pintura De Lluís Dalmau 5 Sepulcre De Sança Ximenis De Cabrera, A La Catedral De Barcelona; Escultura De Pere Oller, Pintura De Lluís Dalmau 100 vizualizări · 16,7%

      Cum evoluează audiența lui Lluís Dalmau de la lună la lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Afișează cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 2026600500
      Aug 2026200100
      Sep 202600
      Oct 20263000

      Cum sunt vizualizate picturile lui Lluís Dalmau pe parcursul anului?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Cum se compară canvaele preferate ale lui Lluís Dalmau pe parcursul anului?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Afișează cifrele
      Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      Altarpiece of the Councillo…00000000100000
      Altarpiece of the Councillo…00000000200000
      Sepulcre De Sança Ximenis D…00000000010000
      Sepulcre De Sanca Ximenis D…000000000000
      St. Baudilus, Painting By L…000000000000
      Virgin of the Consellers000000000000
      Sepulcre De Sança Ximenis D…000000000000
      Sepulcre de Sança Ximenis d…000000000000
      Sepulcre de Sança Ximenis d…00000000100000
      Virgin of the Consellers00000000100000

      Ce limbi folosesc cititorii lui Lluís Dalmau?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Afișează cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Spaniolă100100,0%

      Cum arată vizitele zilnice la Lluís Dalmau și ce urmează?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Afișează cifrele
      ZiuaVizite
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct0
      Mie 21 Oct0
      Joi 22 Oct0
      Vin 23 Oct0
      Sâm 24 Oct0
      Dum 25 Oct0
      Lun 26 Oct0
      Mar 27 Oct0
      Mie 28 Oct0
      Joi 29 Oct0
      Vin 30 Oct0
      Sâm 31 Oct0
      Dum 1 Noi0
      Lun 2 Noi0
      Mar 3 Noi0
      Mie 4 Noi0
      Joi 5 Noi0
      Vin 6 Noi0
      Sâm 7 Noi0
      Dum 8 Noi (previzualizare)0
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)0
      Mie 11 Noi (previzualizare)0
      Joi 12 Noi (previzualizare)0
      Vin 13 Noi (previzualizare)0
      Sâm 14 Noi (previzualizare)0
      Dum 15 Noi (previzualizare)0
      Lun 16 Noi (previzualizare)0
      Mar 17 Noi (previzualizare)0
      Mie 18 Noi (previzualizare)0
      Joi 19 Noi (previzualizare)0
      Vin 20 Noi (previzualizare)0
      Sâm 21 Noi (previzualizare)0
      Dum 22 Noi (previzualizare)0
      Lun 23 Noi (previzualizare)0
      Mar 24 Noi (previzualizare)0
      Mie 25 Noi (previzualizare)0
      Joi 26 Noi (previzualizare)0
      Vin 27 Noi (previzualizare)0
      Sâm 28 Noi (previzualizare)0

      Lluís Dalmau: răspunsuri scurte

      Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Lluís Dalmau?

      Altarpiece of the Councillors (detail): 200 vizualizări, 33% din totalul vizualizărilor lui Lluís Dalmau. Lista continuă până la locul 5.

      Câte vizite primește Lluís Dalmau?

      1.700 în ultimele douăsprezece luni (1.100 pe pagina pictorului, 600 pe tablouri).

      Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Lluís Dalmau?

      Da, Lumină moderată (Luminanță): 50% din vizitele pentru 20% din catalog.