Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Luigi Mayer Statistici privind popularitatea și vizitatorii

      1755 – 1803

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Luigi Mayer de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Luigi Mayer în cifre

      View Of The Ruins Of Selinunte este pictura lui Luigi Mayer pe care cititorii o deschid cel mai des: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 22% din totalul vizualizărilor. Apoi Crater In The Island Of Stromboli și View Of An Ancient Temple At Agrigentum. Din un total de 1.700 vizite: 0 pe pagina pictorului, 1.700 pe tablouri. Lumina este în creștere: cu 50% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate: 1.000 vizite. O preferință indică: Echilibru luminos (Luminanță) colectează 72% din vizitele pentru 43% din catalog.

      Luigi Mayer: cele 10 picturi deschise cel mai des de cititori

      Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Luigi Mayer.

      1. View Of The Ruins Of Selinunte 1 View Of The Ruins Of Selinunte 400 vizualizări · 22,2%
      2. Crater In The Island Of Stromboli 2 Crater In The Island Of Stromboli 400 vizualizări · 22,2%
      3. View Of An Ancient Temple At Agrigentum 3 View Of An Ancient Temple At Agrigentum 200 vizualizări · 11,1%
      4. Pitesti 4 Pitesti 200 vizualizări · 11,1%
      5. Views In Egypt 5 Views In Egypt 100 vizualizări · 5,6%
      6. Temple of Castor and Pollux 6 Temple of Castor and Pollux 100 vizualizări · 5,6%
      7. Ponte Piccolo in Romania 7 Ponte Piccolo in Romania 100 vizualizări · 5,6%
      8. Alexandrie Et Phare 8 Alexandrie Et Phare 100 vizualizări · 5,6%
      9. A Maronite Monk And Pilgrims 9 A Maronite Monk And Pilgrims 100 vizualizări · 5,6%
      10. Bucuresti Punte 10 Bucuresti Punte 100 vizualizări · 5,6%

      Cum evoluează audiența lui Luigi Mayer de la lună la lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Afișează cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 20260200
      Iul 202601.000
      Aug 202600
      Sep 20260200
      Oct 20260300

      Cum sunt vizualizate picturile lui Luigi Mayer pe parcursul anului?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Cum se compară canvaele preferate ale lui Luigi Mayer pe parcursul anului?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Afișează cifrele
      Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      Crater In The Island Of Str…0000000000100300
      View Of An Ancient Temple A…0000000010001000
      View Of Villa Scabrosa, Cat…000000000000
      Paliki-baths000000000000
      View Of A Greek Orthodox Ch…000000000000
      Bucuresti Punte00000000100000
      Entrance Of The Village Of…000000000000
      Mosque at Latachia000000000000
      View of rhodes from the sea000000000000
      A Maronite Monk And Pilgrims000000000000

      Ce limbi folosesc cititorii lui Luigi Mayer?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Cum arată vizitele zilnice la Luigi Mayer și ce urmează?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Afișează cifrele
      ZiuaVizite
      Joi 15 Oct0
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct0
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct0
      Mie 21 Oct0
      Joi 22 Oct0
      Vin 23 Oct0
      Sâm 24 Oct0
      Dum 25 Oct0
      Lun 26 Oct0
      Mar 27 Oct0
      Mie 28 Oct0
      Joi 29 Oct100
      Vin 30 Oct0
      Sâm 31 Oct0
      Dum 1 Noi300
      Lun 2 Noi100
      Mar 3 Noi0
      Mie 4 Noi0
      Joi 5 Noi (previzualizare)100
      Vin 6 Noi (previzualizare)0
      Sâm 7 Noi (previzualizare)0
      Dum 8 Noi (previzualizare)400
      Lun 9 Noi (previzualizare)100
      Mar 10 Noi (previzualizare)0
      Mie 11 Noi (previzualizare)0
      Joi 12 Noi (previzualizare)200
      Vin 13 Noi (previzualizare)0
      Sâm 14 Noi (previzualizare)0
      Dum 15 Noi (previzualizare)500
      Lun 16 Noi (previzualizare)200
      Mar 17 Noi (previzualizare)0
      Mie 18 Noi (previzualizare)0
      Joi 19 Noi (previzualizare)200
      Vin 20 Noi (previzualizare)0
      Sâm 21 Noi (previzualizare)0
      Dum 22 Noi (previzualizare)600
      Lun 23 Noi (previzualizare)200
      Mar 24 Noi (previzualizare)0
      Mie 25 Noi (previzualizare)0

      Luigi Mayer: răspunsuri scurte

      Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Luigi Mayer?

      View Of The Ruins Of Selinunte: 400 vizualizări, 22% din totalul vizualizărilor lui Luigi Mayer. Lista continuă până la locul 10.

      Câte vizite primește Luigi Mayer?

      1.700 în ultimele douăsprezece luni (0 pe pagina pictorului, 1.700 pe tablouri).

      Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Luigi Mayer?

      Da, Echilibru luminos (Luminanță): 72% din vizitele pentru 43% din catalog.