Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Marina Abramović Cititori și cele mai vizualizate picturi pe pânză

      1946

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Marina Abramović de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Marina Abramović și cititorii

      Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Marina Abramović cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost The Hero: 200 vizualizări, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează The Communicator și Green Dragon Lying. Marina Abramović a generat în total 600 de vizite: 200 pe pagina pictorului și 400 pe tablourile individuale. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 500 vizite. Cititorii sunt atrași de Lumină moderată (Luminanță): 50% din vizite, pentru 33% din catalogul pictorului.

      Cele 4 picturi ale lui Marina Abramović care atrag cea mai mare atenție

      Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 4 piese de Marina Abramović pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.

      1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 vizualizări · 33,3%
      2. The Communicator 2 The Communicator 200 vizualizări · 33,3%
      3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 vizualizări · 16,7%
      4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 vizualizări · 16,7%

      Câți cititori vizitează pagina lui Marina Abramović în fiecare lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Vezi cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Oct 202500
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 2026200300
      Aug 202600
      Sep 20260100

      Câte ori sunt vizionate picturile lui Marina Abramović?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Care sunt picturile lui Marina Abramović care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Vezi cifrele
      Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
      The Hero00000000000100
      Rhythm 5000000000000
      Green Dragon Lying00000000010000
      The Communicator00000000020000
      Black Dragon000000000000
      Chair for Man and His Spirit000000000000

      În ce limbi este citit Marina Abramović?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Vezi cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Spaniolă100100,0%

      Câte vizite primește Marina Abramović în fiecare zi și care este prognoza?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Vezi cifrele
      ZiuaVizite
      Joi 1 Oct0
      Vin 2 Oct0
      Sâm 3 Oct0
      Dum 4 Oct0
      Lun 5 Oct0
      Mar 6 Oct0
      Mie 7 Oct0
      Joi 8 Oct0
      Vin 9 Oct0
      Sâm 10 Oct0
      Dum 11 Oct0
      Lun 12 Oct0
      Mar 13 Oct0
      Mie 14 Oct0
      Joi 15 Oct1.500
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct0
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct0
      Mie 21 Oct0
      Joi 22 Oct (previzualizare)2.100
      Vin 23 Oct (previzualizare)0
      Sâm 24 Oct (previzualizare)0
      Dum 25 Oct (previzualizare)0
      Lun 26 Oct (previzualizare)0
      Mar 27 Oct (previzualizare)0
      Mie 28 Oct (previzualizare)0
      Joi 29 Oct (previzualizare)2.700
      Vin 30 Oct (previzualizare)0
      Sâm 31 Oct (previzualizare)0
      Dum 1 Noi (previzualizare)0
      Lun 2 Noi (previzualizare)0
      Mar 3 Noi (previzualizare)0
      Mie 4 Noi (previzualizare)0
      Joi 5 Noi (previzualizare)3.100
      Vin 6 Noi (previzualizare)0
      Sâm 7 Noi (previzualizare)0
      Dum 8 Noi (previzualizare)0
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)0
      Mie 11 Noi (previzualizare)0

      Întrebări despre Marina Abramović

      Care sunt cele mai populare picturi ale lui Marina Abramović?

      The Hero ocupă prima poziție, cu 200 vizualizări (33% din totalul vizualizărilor lui Marina Abramović). Clasamentul de mai sus enumeră cele 4 cele mai vizualizate opere.

      Câți oameni au citit despre Marina Abramović pe TopImpressionists.com?

      600 vizite în ultimele douăsprezece luni, 200 pe pagina pictorului și 400 pe tablourile individuale.

      Ce tip de picturi preferă cititorii la Marina Abramović?

      Lumină moderată (Luminanță): 50% din vizite, față de 33% din catalog.