Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Maurice Cullen Cititori și cele mai vizualizate picturi pe pânză

      1866 – 1934

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Maurice Cullen de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Maurice Cullen și cititorii

      Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Maurice Cullen cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost Log Cutters, Winter, Quebec: 400 vizualizări, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează Ice Harvest și Misty Morning, Fishing Boats at Harbour. Maurice Cullen a generat în total 1.500 de vizite: 500 pe pagina pictorului și 1.000 pe tablourile individuale. Atenția crește: vizitele au crescut cu 33% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 700 vizite. Cititorii sunt atrași de Monocromatic (Intensitatea culorii): 83% din vizite, pentru 38% din catalogul pictorului.

      Cele 6 picturi ale lui Maurice Cullen care atrag cea mai mare atenție

      Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 6 piese de Maurice Cullen pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.

      1. Log Cutters, Winter, Quebec 1 Log Cutters, Winter, Quebec, 1905 400 vizualizări · 33,3%
      2. Ice Harvest 2 Ice Harvest, 1914 300 vizualizări · 25,0%
      3. Misty Morning, Fishing Boats at Harbour 3 Misty Morning, Fishing Boats at Harbour, 1910 200 vizualizări · 16,7%
      4. Ice Cutters, Longueil 4 Ice Cutters, Longueil, 1923 100 vizualizări · 8,3%
      5. Fishing Stages, Newfoundland 5 Fishing Stages, Newfoundland, 1911 100 vizualizări · 8,3%
      6. Lifting Fog, St. John's, Newfoundland 6 Lifting Fog, St. John's, Newfoundland, 1912 100 vizualizări · 8,3%

      Câți cititori vizitează pagina lui Maurice Cullen în fiecare lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Vezi cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Oct 202500
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 20261000
      Iul 2026400300
      Aug 20260300
      Sep 20260400

      Câte ori sunt vizionate picturile lui Maurice Cullen?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Care sunt picturile lui Maurice Cullen care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Vezi cifrele
      Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
      March on the Cache River000000000000
      The Mill Stream000000000000
      Log Cutters, Winter, Quebec0000000001000200
      Logging in Winter, Beaupré000000000000
      Misty Afternoon, St. John's…000000000000
      Fishing Stages, Newfoundland00000000010000
      Ice Breaking, L'Assomption000000000000
      The Ice Cutting on the St.…000000000000
      Ice Cutters, Longueil00000000010000
      Ice Harvest00000000000200

      În ce limbi este citit Maurice Cullen?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Câte vizite primește Maurice Cullen în fiecare zi și care este prognoza?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Vezi cifrele
      ZiuaVizite
      Lun 21 Sep300
      Mar 22 Sep0
      Mie 23 Sep0
      Joi 24 Sep0
      Vin 25 Sep0
      Sâm 26 Sep0
      Dum 27 Sep0
      Lun 28 Sep0
      Mar 29 Sep0
      Mie 30 Sep0
      Joi 1 Oct0
      Vin 2 Oct0
      Sâm 3 Oct0
      Dum 4 Oct0
      Lun 5 Oct0
      Mar 6 Oct0
      Mie 7 Oct0
      Joi 8 Oct0
      Vin 9 Oct0
      Sâm 10 Oct100
      Dum 11 Oct0
      Lun 12 Oct (previzualizare)0
      Mar 13 Oct (previzualizare)0
      Mie 14 Oct (previzualizare)0
      Joi 15 Oct (previzualizare)0
      Vin 16 Oct (previzualizare)0
      Sâm 17 Oct (previzualizare)0
      Dum 18 Oct (previzualizare)0
      Lun 19 Oct (previzualizare)0
      Mar 20 Oct (previzualizare)0
      Mie 21 Oct (previzualizare)0
      Joi 22 Oct (previzualizare)0
      Vin 23 Oct (previzualizare)0
      Sâm 24 Oct (previzualizare)0
      Dum 25 Oct (previzualizare)0
      Lun 26 Oct (previzualizare)0
      Mar 27 Oct (previzualizare)0
      Mie 28 Oct (previzualizare)0
      Joi 29 Oct (previzualizare)0
      Vin 30 Oct (previzualizare)0
      Sâm 31 Oct (previzualizare)0
      Dum 1 Noi (previzualizare)0

      Întrebări despre Maurice Cullen

      Care sunt cele mai populare picturi ale lui Maurice Cullen?

      Log Cutters, Winter, Quebec ocupă prima poziție, cu 400 vizualizări (33% din totalul vizualizărilor lui Maurice Cullen). Clasamentul de mai sus enumeră cele 6 cele mai vizualizate opere.

      Câți oameni au citit despre Maurice Cullen pe TopImpressionists.com?

      1.500 vizite în ultimele douăsprezece luni, 500 pe pagina pictorului și 1.000 pe tablourile individuale.

      Ce tip de picturi preferă cititorii la Maurice Cullen?

      Monocromatic (Intensitatea culorii): 83% din vizite, față de 38% din catalog.