Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Paul Weber Statistici privind popularitatea și vizitatorii

      1823 – 1916

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paul Weber de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Paul Weber în cifre

      Extensive Landscape with Valley and Mountains este pictura lui Paul Weber pe care cititorii o deschid cel mai des: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 28% din totalul vizualizărilor. Apoi In the Catskills și Mountain Pools. Din un total de 2.500 vizite: 900 pe pagina pictorului, 1.600 pe tablouri. Lumina este în creștere: cu 800% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate: 1.200 vizite. O preferință indică: Echilibrat (Contrast) colectează 28% din vizitele pentru 9% din catalog.

      Paul Weber: cele 7 picturi deschise cel mai des de cititori

      Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Paul Weber.

      1. Extensive Landscape with Valley and Mountains 1 Extensive Landscape with Valley and Mountains, 1858 500 vizualizări · 27,8%
      2. In the Catskills 2 In the Catskills, 1859 300 vizualizări · 16,7%
      3. Mountain Pools 3 Mountain Pools 300 vizualizări · 16,7%
      4. View on the Hudson River Near Fishkill Creek 4 View on the Hudson River Near Fishkill Creek, 1855 300 vizualizări · 16,7%
      5. The Mountain Stream 5 The Mountain Stream, 1850 200 vizualizări · 11,1%
      6. Titti, Lake Como, Italy 6 Titti, Lake Como, Italy 100 vizualizări · 5,6%
      7. Forest Landscape 7 Forest Landscape 100 vizualizări · 5,6%

      Cum evoluează audiența lui Paul Weber de la lună la lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Afișează cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 2026400800
      Aug 2026200100
      Sep 20260100
      Oct 2026300600

      Cum sunt vizualizate picturile lui Paul Weber pe parcursul anului?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Cum se compară canvaele preferate ale lui Paul Weber pe parcursul anului?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Afișează cifrele
      Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      In the Catskills000000001001001000
      The Mountain Stream0000000010000100
      Scene in the Catskills000000000000
      View on the Hudson River Ne…00000000000200
      Mountain Landscape with Riv…000000000000
      Steep Coast (Mediterranean…000000000000
      Crater Lake in the Scottish…000000000000
      Pennsylvania Landscape000000000000
      Homeward Bound000000000000
      Extensive Landscape with Va…0000000020000300

      Ce limbi folosesc cititorii lui Paul Weber?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Afișează cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Engleză300100,0%

      Cum arată vizitele zilnice la Paul Weber și ce urmează?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Afișează cifrele
      ZiuaVizite
      Mar 13 Oct0
      Mie 14 Oct0
      Joi 15 Oct0
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct0
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct0
      Mie 21 Oct0
      Joi 22 Oct0
      Vin 23 Oct100
      Sâm 24 Oct0
      Dum 25 Oct0
      Lun 26 Oct600
      Mar 27 Oct100
      Mie 28 Oct0
      Joi 29 Oct0
      Vin 30 Oct0
      Sâm 31 Oct0
      Dum 1 Noi0
      Lun 2 Noi0
      Mar 3 Noi (previzualizare)0
      Mie 4 Noi (previzualizare)0
      Joi 5 Noi (previzualizare)0
      Vin 6 Noi (previzualizare)0
      Sâm 7 Noi (previzualizare)0
      Dum 8 Noi (previzualizare)0
      Lun 9 Noi (previzualizare)100
      Mar 10 Noi (previzualizare)0
      Mie 11 Noi (previzualizare)0
      Joi 12 Noi (previzualizare)0
      Vin 13 Noi (previzualizare)0
      Sâm 14 Noi (previzualizare)0
      Dum 15 Noi (previzualizare)0
      Lun 16 Noi (previzualizare)100
      Mar 17 Noi (previzualizare)0
      Mie 18 Noi (previzualizare)0
      Joi 19 Noi (previzualizare)0
      Vin 20 Noi (previzualizare)0
      Sâm 21 Noi (previzualizare)0
      Dum 22 Noi (previzualizare)0
      Lun 23 Noi (previzualizare)200

      Paul Weber: răspunsuri scurte

      Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Paul Weber?

      Extensive Landscape with Valley and Mountains: 500 vizualizări, 28% din totalul vizualizărilor lui Paul Weber. Lista continuă până la locul 7.

      Câte vizite primește Paul Weber?

      2.500 în ultimele douăsprezece luni (900 pe pagina pictorului, 1.600 pe tablouri).

      Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Paul Weber?

      Da, Echilibrat (Contrast): 28% din vizitele pentru 9% din catalog.