Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Paula Figueiroa Rego Statistici privind popularitatea și vizitatorii

      1935 – 2022

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paula Figueiroa Rego de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Paula Figueiroa Rego în cifre

      The Dance este pictura lui Paula Figueiroa Rego pe care cititorii o deschid cel mai des: 1.000 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 29% din totalul vizualizărilor. Apoi The Familly și Untitled (388). Din un total de 2.600 vizite: 800 pe pagina pictorului, 1.800 pe tablouri. Lumina se stinge puțin: cu 88% vizitări mai puține în Sep 2026 față de Aug 2026. Aug 2026 a fost vârful de activitate: 1.700 vizite. O preferință indică: Sobru (Saturație culoare) colectează 60% din vizitele pentru 14% din catalog.

      Paula Figueiroa Rego: cele 10 picturi deschise cel mai des de cititori

      Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Paula Figueiroa Rego.

      1. The Dance 1 The Dance, 1988 1.000 vizualizări · 28,6%
      2. The Familly 2 The Familly 1.000 vizualizări · 28,6%
      3. Untitled (388) 3 Untitled (388) 400 vizualizări · 11,4%
      4. Self-portrait in red 4 Self-portrait in red, 1962 300 vizualizări · 8,6%
      5. Untitled (532) 5 Untitled (532) 200 vizualizări · 5,7%
      6. Sleeping 6 Sleeping, 1986 100 vizualizări · 2,9%
      7. The Princess and the Pea 7 The Princess and the Pea, 1978 100 vizualizări · 2,9%
      8. Nanny, Small Bears and Bogeyman 8 Nanny, Small Bears and Bogeyman, 1982 100 vizualizări · 2,9%
      9. Untitled (755) 9 Untitled (755) 100 vizualizări · 2,9%
      10. Untitled (221) 10 Untitled (221) 100 vizualizări · 2,9%

      Cum evoluează audiența lui Paula Figueiroa Rego de la lună la lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Afișează cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Oct 202500
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 20261000
      Iul 2026200400
      Aug 20264001.300
      Sep 2026100100

      Cum sunt vizualizate picturile lui Paula Figueiroa Rego pe parcursul anului?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Cum se compară canvaele preferate ale lui Paula Figueiroa Rego pe parcursul anului?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Afișează cifrele
      Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
      Sleeping000000000000
      Self-portrait in red000000000000
      Untitled (388)00000000002000
      Untitled (532)000000000000
      Untitled (223)000000000000
      Untitled (236)000000000000
      The Dance000000000300100100
      Untitled (342)000000000000
      Study for 'Crivelli's Garde…000000000000
      Untitled (659)000000000000

      Ce limbi folosesc cititorii lui Paula Figueiroa Rego?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Afișează cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Franceză80057,1%
      Italiană40028,6%
      Engleză20014,3%

      Cum arată vizitele zilnice la Paula Figueiroa Rego și ce urmează?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Afișează cifrele
      ZiuaVizite
      Mar 22 Sep600
      Mie 23 Sep0
      Joi 24 Sep0
      Vin 25 Sep0
      Sâm 26 Sep0
      Dum 27 Sep0
      Lun 28 Sep0
      Mar 29 Sep0
      Mie 30 Sep0
      Joi 1 Oct400
      Vin 2 Oct0
      Sâm 3 Oct0
      Dum 4 Oct100
      Lun 5 Oct0
      Mar 6 Oct400
      Mie 7 Oct200
      Joi 8 Oct0
      Vin 9 Oct0
      Sâm 10 Oct0
      Dum 11 Oct900
      Lun 12 Oct400
      Mar 13 Oct (previzualizare)800
      Mie 14 Oct (previzualizare)200
      Joi 15 Oct (previzualizare)300
      Vin 16 Oct (previzualizare)0
      Sâm 17 Oct (previzualizare)0
      Dum 18 Oct (previzualizare)800
      Lun 19 Oct (previzualizare)300
      Mar 20 Oct (previzualizare)1.000
      Mie 21 Oct (previzualizare)200
      Joi 22 Oct (previzualizare)400
      Vin 23 Oct (previzualizare)0
      Sâm 24 Oct (previzualizare)0
      Dum 25 Oct (previzualizare)1.000
      Lun 26 Oct (previzualizare)400
      Mar 27 Oct (previzualizare)1.100
      Mie 28 Oct (previzualizare)200
      Joi 29 Oct (previzualizare)400
      Vin 30 Oct (previzualizare)0
      Sâm 31 Oct (previzualizare)0
      Dum 1 Noi (previzualizare)1.100
      Lun 2 Noi (previzualizare)400

      Paula Figueiroa Rego: răspunsuri scurte

      Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Paula Figueiroa Rego?

      The Dance: 1.000 vizualizări, 29% din totalul vizualizărilor lui Paula Figueiroa Rego. Lista continuă până la locul 10.

      Câte vizite primește Paula Figueiroa Rego?

      2.600 în ultimele douăsprezece luni (800 pe pagina pictorului, 1.800 pe tablouri).

      Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Paula Figueiroa Rego?

      Da, Sobru (Saturație culoare): 60% din vizitele pentru 14% din catalog.