Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) Statistici privind popularitatea și vizitatorii

      1375 – 1444

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) în cifre

      Altarea Mérode este pictura lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) pe care cititorii o deschid cel mai des: 2.500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 18% din totalul vizualizărilor. Apoi Mérode Altarpiece (Nativity) și Portrait of a Woman. Din un total de 12.900 vizite: 3.700 pe pagina pictorului, 9.200 pe tablouri. Lumina este în creștere: cu 140% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate: 6.200 vizite. Dispozitivele cititorilor: dispozitive de navigare (78%), telefoane mobile (19%) și tablete (2%). O preferință indică: Serenitate (Atmosferă) colectează 45% din vizitele pentru 21% din catalog.

      Robert Campin (Maestrul Din Flémalle): cele 10 picturi deschise cel mai des de cititori

      Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle).

      1. Altarea Mérode 1 Altarea Mérode, 1427 2.500 vizualizări · 18,0%
      2. Mérode Altarpiece (Nativity) 2 Mérode Altarpiece (Nativity), 1427 900 vizualizări · 6,5%
      3. Portrait of a Woman 3 Portrait of a Woman, 1430 700 vizualizări · 5,0%
      4. Annunciation 4 Annunciation, 1430 600 vizualizări · 4,3%
      5. Madonna with the Child by a Fireplace 5 Madonna with the Child by a Fireplace, 1433 600 vizualizări · 4,3%
      6. Mérode Altarpiece 6 Mérode Altarpiece, 1427 600 vizualizări · 4,3%
      7. St Veronica (detail) 7 St Veronica (detail), 1410 500 vizualizări · 3,6%
      8. The Crucified Thief 8 The Crucified Thief, 1410 500 vizualizări · 3,6%
      9. The Nativity (detail) 9 The Nativity (detail), 1425 500 vizualizări · 3,6%
      10. Virgin and Child in an Interior 10 Virgin and Child in an Interior, 1435 400 vizualizări · 2,9%

      Cum evoluează audiența lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) de la lună la lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Afișează cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 2026300200
      Iul 20261.0005.200
      Aug 2026200900
      Sep 20263001.200
      Oct 20261.9001.700

      Cum sunt vizualizate picturile lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) pe parcursul anului?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Cum se compară canvaele preferate ale lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) pe parcursul anului?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Afișează cifrele
      Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
      Altarea Mérode00000000200300300300
      Mérode Altarpiece (Nativity)00000000100200100100
      The Mérode Altarpiece0000000010000100
      The Werl Altarpiece (detail)0000000010001000
      Mérode Altarpiece0000000030000100
      Mérode Altarpiece (detail)00000000200000
      Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
      Madonna with the Child (det…00000000000200
      Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
      Mérode Altarpiece (left win…000000000000

      Telefoane, tablete sau computere: cum este citit Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)?

      Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

      Afișează cifrele
      DispozitivViziteDistribuie
      dispozitive de navigare10.10078,3%
      telefoane mobile2.50019,4%
      tablete3002,3%

      Ce limbi folosesc cititorii lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Afișează cifrele
      LimbăViziteDistribuie
      Spaniolă70031,8%
      Engleză50022,7%
      Franceză2009,1%
      Cehă1004,5%
      Italiană1004,5%
      Japoneză1004,5%
      Koreană1004,5%
      Română1004,5%
      Suedeză1004,5%
      Chinese1004,5%

      Cum arată vizitele zilnice la Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) și ce urmează?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Afișează cifrele
      ZiuaVizite
      Dum 11 Oct600
      Lun 12 Oct100
      Mar 13 Oct300
      Mie 14 Oct900
      Joi 15 Oct400
      Vin 16 Oct100
      Sâm 17 Oct200
      Dum 18 Oct200
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct200
      Mie 21 Oct300
      Joi 22 Oct200
      Vin 23 Oct200
      Sâm 24 Oct0
      Dum 25 Oct700
      Lun 26 Oct100
      Mar 27 Oct100
      Mie 28 Oct100
      Joi 29 Oct600
      Vin 30 Oct100
      Sâm 31 Oct0
      Dum 1 Noi (previzualizare)400
      Lun 2 Noi (previzualizare)0
      Mar 3 Noi (previzualizare)100
      Mie 4 Noi (previzualizare)300
      Joi 5 Noi (previzualizare)300
      Vin 6 Noi (previzualizare)100
      Sâm 7 Noi (previzualizare)0
      Dum 8 Noi (previzualizare)300
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)100
      Mie 11 Noi (previzualizare)200
      Joi 12 Noi (previzualizare)200
      Vin 13 Noi (previzualizare)100
      Sâm 14 Noi (previzualizare)0
      Dum 15 Noi (previzualizare)200
      Lun 16 Noi (previzualizare)0
      Mar 17 Noi (previzualizare)100
      Mie 18 Noi (previzualizare)200
      Joi 19 Noi (previzualizare)200
      Vin 20 Noi (previzualizare)100
      Sâm 21 Noi (previzualizare)0

      Robert Campin (Maestrul Din Flémalle): răspunsuri scurte

      Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)?

      Altarea Mérode: 2.500 vizualizări, 18% din totalul vizualizărilor lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle). Lista continuă până la locul 10.

      Câte vizite primește Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)?

      12.900 în ultimele douăsprezece luni (3.700 pe pagina pictorului, 9.200 pe tablouri).

      Cititorii îl accesează pe Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) de pe un telefon sau de pe un computer?

      Pe ambele: dispozitive de navigare (78%), telefoane mobile (19%) și tablete (2%); dispozitive de navigare conduce cu 78%.

      Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)?

      Da, Serenitate (Atmosferă): 45% din vizitele pentru 21% din catalog.