Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Sheila Catherine Bownas Statistici privind popularitatea și vizitatorii

      1925 – 2007

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Sheila Catherine Bownas de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Sheila Catherine Bownas în cifre

      Pattern design SB 477 este pictura lui Sheila Catherine Bownas pe care cititorii o deschid cel mai des: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 22% din totalul vizualizărilor. Apoi Pattern design SB 360 și Pattern design SB 1468. Din un total de 900 vizite: 300 pe pagina pictorului, 600 pe tablouri. Lumina se stinge puțin: cu 75% vizitări mai puține în Sep 2026 față de Aug 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate: 400 vizite. O preferință indică: Umbră difuză (Luminanță) colectează 67% din vizitele pentru 26% din catalog.

      Sheila Catherine Bownas: cele 6 picturi deschise cel mai des de cititori

      Această listă este clasată în funcție de vizitele reale de pe TopImpressionists.com, pe parcursul a doceize luni, nu în funcție de scorul catalogului. Prima poziție este ocupată de cea mai vizitată pictură a lui Sheila Catherine Bownas.

      1. Pattern design SB 477 1 Pattern design SB 477, 1970 200 vizualizări · 22,2%
      2. Pattern design SB 360 2 Pattern design SB 360, 1970 200 vizualizări · 22,2%
      3. Pattern design SB 1468 3 Pattern design SB 1468, 1975 200 vizualizări · 22,2%
      4. Pattern design SB 330 4 Pattern design SB 330, 1970 100 vizualizări · 11,1%
      5. Pattern design SB 208 5 Pattern design SB 208, 1960 100 vizualizări · 11,1%
      6. Pattern design (untitled) 6 Pattern design (untitled), 1980 100 vizualizări · 11,1%

      Cum evoluează audiența lui Sheila Catherine Bownas de la lună la lună?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Afișează cifrele
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Oct 202500
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 2026100300
      Aug 2026200200
      Sep 20260100

      Cum sunt vizualizate picturile lui Sheila Catherine Bownas pe parcursul anului?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Cum se compară canvaele preferate ale lui Sheila Catherine Bownas pe parcursul anului?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Afișează cifrele
      Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
      Pattern design SB 301000000000000
      Pattern design (untitled)00000000010000
      Pattern design SB 1482000000000000
      Pattern design SB 471000000000000
      Pattern design SB 463000000000000
      Pattern design SB 33000000000001000
      Pattern design SB 14680000000001001000
      Pattern design SB 477000000000000
      Pattern design SB 1462000000000000
      Pattern design SB 3600000000001000100

      Ce limbi folosesc cititorii lui Sheila Catherine Bownas?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Cum arată vizitele zilnice la Sheila Catherine Bownas și ce urmează?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Afișează cifrele
      ZiuaVizite
      Mie 30 Sep0
      Joi 1 Oct0
      Vin 2 Oct0
      Sâm 3 Oct100
      Dum 4 Oct0
      Lun 5 Oct0
      Mar 6 Oct0
      Mie 7 Oct0
      Joi 8 Oct0
      Vin 9 Oct0
      Sâm 10 Oct100
      Dum 11 Oct0
      Lun 12 Oct0
      Mar 13 Oct0
      Mie 14 Oct0
      Joi 15 Oct0
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct0
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct100
      Mie 21 Oct (previzualizare)0
      Joi 22 Oct (previzualizare)0
      Vin 23 Oct (previzualizare)0
      Sâm 24 Oct (previzualizare)100
      Dum 25 Oct (previzualizare)0
      Lun 26 Oct (previzualizare)0
      Mar 27 Oct (previzualizare)0
      Mie 28 Oct (previzualizare)0
      Joi 29 Oct (previzualizare)0
      Vin 30 Oct (previzualizare)0
      Sâm 31 Oct (previzualizare)100
      Dum 1 Noi (previzualizare)0
      Lun 2 Noi (previzualizare)0
      Mar 3 Noi (previzualizare)0
      Mie 4 Noi (previzualizare)0
      Joi 5 Noi (previzualizare)0
      Vin 6 Noi (previzualizare)0
      Sâm 7 Noi (previzualizare)100
      Dum 8 Noi (previzualizare)0
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)0

      Sheila Catherine Bownas: răspunsuri scurte

      Care este pictură pe pânză cea mai vizionată a lui Sheila Catherine Bownas?

      Pattern design SB 477: 200 vizualizări, 22% din totalul vizualizărilor lui Sheila Catherine Bownas. Lista continuă până la locul 6.

      Câte vizite primește Sheila Catherine Bownas?

      900 în ultimele douăsprezece luni (300 pe pagina pictorului, 600 pe tablouri).

      Cititorii preferă un anumit tip de pânză realizată de Sheila Catherine Bownas?

      Da, Umbră difuză (Luminanță): 67% din vizitele pentru 26% din catalog.