Atelier — Livrare gratuită în întreaga lume — Livrare în 2–6 săptămâni

      Su Xin Ping Cititorii și Canvases-urile

      1954

      Ce conține această pagină?

      Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Su Xin Ping de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

      Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

      Su Xin Ping: ce spune un an de vizite

      Piesă cea mai vizualizată este Tosting No.32: 100 vizualizări într-un an, 17% din tot ce s-a citit despre Su Xin Ping. Urmează Landscape No.5 și Tosting No.23. Pagina pictorului: 600 vizualizări. Tablouri: 300. Total: 900. Ritmul de lectură încetinește: cu 100% mai puține vizite între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026, 800 vizite. Aceștia aleg Contrast maxim (Contrast) mai mult decât sugerează catalogul: 83% din vizite, 53% din pânteze.

      Cele 6 cele mai vizionate picturi ale lui Su Xin Ping

      Cele 6 piese de Su Xin Ping pe care cititorii TopImpressionists.com le-au deschis cel mai des în ultimele douăsprezece luni, în ordinea vizitelor.

      1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 vizualizări · 16,7%
      2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 vizualizări · 16,7%
      3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 vizualizări · 16,7%
      4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 vizualizări · 16,7%
      5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 vizualizări · 16,7%
      6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 vizualizări · 16,7%

      Când vizitează cititorii pagina lui Su Xin Ping?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

      Cifrele într-un tabel
      LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
      Oct 202500
      Noi 202500
      Dec 202500
      Ian 202600
      Feb 202600
      Mar 202600
      Apr 202600
      Mai 202600
      Iun 202600
      Iul 2026600200
      Aug 20260100
      Sep 202600

      Când deschid cititorii pânzele lui Su Xin Ping?

      Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

      Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

      Care sunt picturile preferate ale lui Su Xin Ping, lună de lună?

      Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

      Cifrele într-un tabel
      Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
      Tosting No.25000000000000
      Landscape No.5000000000000
      Tosting No.3200000000010000
      Tosting No.2300000000010000
      Tosting No.27000000000000
      Tosting No.30000000000000
      Tosting No.26000000000000
      Landscape No.11000000000000
      Landscape No.1200000000001000
      Landscape No.9000000000000

      În ce limbi este citit Su Xin Ping?

      Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

      Cifrele într-un tabel
      LimbăViziteDistribuie
      Daneză100100,0%

      Câte vizite zilnice primește Su Xin Ping și care este următorul pas?

      Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

      Cifrele într-un tabel
      ZiuaVizite
      Vin 2 Oct0
      Sâm 3 Oct0
      Dum 4 Oct0
      Lun 5 Oct0
      Mar 6 Oct0
      Mie 7 Oct0
      Joi 8 Oct0
      Vin 9 Oct0
      Sâm 10 Oct100
      Dum 11 Oct0
      Lun 12 Oct0
      Mar 13 Oct0
      Mie 14 Oct0
      Joi 15 Oct0
      Vin 16 Oct0
      Sâm 17 Oct0
      Dum 18 Oct0
      Lun 19 Oct0
      Mar 20 Oct100
      Mie 21 Oct0
      Joi 22 Oct0
      Vin 23 Oct (previzualizare)0
      Sâm 24 Oct (previzualizare)100
      Dum 25 Oct (previzualizare)0
      Lun 26 Oct (previzualizare)0
      Mar 27 Oct (previzualizare)100
      Mie 28 Oct (previzualizare)0
      Joi 29 Oct (previzualizare)0
      Vin 30 Oct (previzualizare)0
      Sâm 31 Oct (previzualizare)100
      Dum 1 Noi (previzualizare)0
      Lun 2 Noi (previzualizare)0
      Mar 3 Noi (previzualizare)100
      Mie 4 Noi (previzualizare)0
      Joi 5 Noi (previzualizare)0
      Vin 6 Noi (previzualizare)0
      Sâm 7 Noi (previzualizare)100
      Dum 8 Noi (previzualizare)0
      Lun 9 Noi (previzualizare)0
      Mar 10 Noi (previzualizare)100
      Mie 11 Noi (previzualizare)0
      Joi 12 Noi (previzualizare)0

      Întrebări despre Su Xin Ping

      Care sunt cele mai vizualizate picturi ale lui Su Xin Ping?

      Tosting No.32 pe primul loc: 100 vizualizări, 17% din totalul vizualizărilor. 6 picturi sunt clasate mai sus.

      Cât de mare este audiența lui Su Xin Ping pe TopImpressionists.com?

      900 vizite în ultimele douăsprezece luni: 600 pe pagina pictorului, 300 pe tablouri.

      Care dintre picturile lui Su Xin Ping se potrivesc cu gusturile cititorilor?

      Pânzele care sunt identificate ca Contrast maxim (Contrast) reprezintă 83% din vizite pentru 53% din catalog.