Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Tessa Barlin de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Tessa Barlin: ce spune un an de vizite
Piesă cea mai vizualizată este Tjivita, Trimming the stem: 200 vizualizări într-un an, 20% din tot ce s-a citit despre Tessa Barlin. Urmează The Beaded Pouch și San Woman. Pagina pictorului: 300 vizualizări. Tablouri: 800. Total: 1.100. Ritmul de lectură încetinește: cu 100% mai puține vizite între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026, 1.000 vizite. Aceștia aleg Lumină moderată (Luminanță) mai mult decât sugerează catalogul: 100% din vizite, 51% din pânteze.
Cele 9 cele mai vizionate picturi ale lui Tessa Barlin
Cele 9 piese de Tessa Barlin pe care cititorii TopImpressionists.com le-au deschis cel mai des în ultimele douăsprezece luni, în ordinea vizitelor.
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
300
700
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
0
Când deschid cititorii pânzele lui Tessa Barlin?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii lui Tessa Barlin, comparativ cu opera pictorului?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Contemplativă
46,2%
33,3%
Liniștit
7,7%
33,3%
Plin de bucurie
15,4%
0,0%
Tranchil
7,7%
33,3%
Reconfortant
7,7%
0,0%
Energic
7,7%
0,0%
Misterios
7,7%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
15,6%
0,0%
Umbră difuză
22,2%
0,0%
Lumină moderată
51,1%
100,0%
Echilibru luminos
11,1%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
0,0%
0,0%
Culori discrete
20,0%
10,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
40,0%
40,0%
Culori clar saturate
40,0%
50,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
53,3%
60,0%
Nuanțe închise
37,8%
40,0%
Culori neutre
8,9%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
11,1%
0,0%
Echilibrat
48,9%
40,0%
Vibrant
40,0%
60,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
4,4%
0,0%
Nuanțe blânde
22,2%
10,0%
Echilibrat
11,1%
10,0%
Contrast accentuat
24,4%
40,0%
Contrast maxim
37,8%
40,0%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
0,0%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
0,0%
0,0%
Armonie echilibrată
4,4%
0,0%
Unitate cromatică puternică
35,6%
60,0%
Paletă unitară
60,0%
40,0%
Care sunt picturile preferate ale lui Tessa Barlin, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Hand Beaded Necklace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ready to Heal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pointed Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mastering the Beadwork
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shaping the arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cutting into Half
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Continued Singing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kxaosha: An Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beaded Pouch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Foraging nuts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
În ce limbi este citit Tessa Barlin?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cifrele într-un tabel
Limbă
Vizite
Distribuie
Chinese
100
100,0%
Câte vizite zilnice primește Tessa Barlin și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
Ziua
Vizite
Mie 23 Sep
0
Joi 24 Sep
0
Vin 25 Sep
0
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
100
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
0
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
0
Mie 14 Oct (previzualizare)
0
Joi 15 Oct (previzualizare)
0
Vin 16 Oct (previzualizare)
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
0
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Tessa Barlin
Care sunt cele mai vizualizate picturi ale lui Tessa Barlin?
Tjivita, Trimming the stem pe primul loc: 200 vizualizări, 20% din totalul vizualizărilor. 9 picturi sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Tessa Barlin pe TopImpressionists.com?
1.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 300 pe pagina pictorului, 800 pe tablouri.
Care dintre picturile lui Tessa Barlin se potrivesc cu gusturile cititorilor?
Pânzele care sunt identificate ca Lumină moderată (Luminanță) reprezintă 100% din vizite pentru 51% din catalog.