Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Theodoor Van Thulden de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Theodoor Van Thulden și cititorii
Pe parcursul a peste douăsprezece luni, pictura lui Theodoor Van Thulden cea mai vizionată pe TopImpressionists.com a fost Triumph der Galathea: 600 vizualizări, reprezentând 17% din totalul vizualizărilor pictorului. Urmează Time Reveals the Truth și Harmony and Marriage. Theodoor Van Thulden a generat în total 3.600 de vizite: 300 pe pagina pictorului și 3.300 pe tablourile individuale. Atenția a scăzut cu 50% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai activă lună a fost Iul 2026, cu 2.700 vizite. Cititorii navighează pe dispozitive de navigare (81%) și telefoane mobile (19%). Cititorii sunt atrași de Echilibrat (Intensitatea culorii): 80% din vizite, pentru 44% din catalogul pictorului.
Cele 10 picturi ale lui Theodoor Van Thulden care atrag cea mai mare atenție
Numărat după vizitele din ultimele douăsprezece luni pe TopImpressionists.com: cele 10 piese de Theodoor Van Thulden pe care cititorii le deschid cel mai des, în ordine descrescătoare.
Câți cititori vizitează pagina lui Theodoor Van Thulden în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
0
Iul 2026
300
2.400
Aug 2026
0
600
Sep 2026
0
300
Câte ori sunt vizionate picturile lui Theodoor Van Thulden?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de picturi alese de cititorii lui Theodoor Van Thulden?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Elegant
41,7%
47,1%
Dramatic
50,0%
17,6%
Eteric
8,3%
35,3%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Romantic
16,7%
47,1%
Dramatic
41,7%
11,8%
Contemplativă
16,7%
23,5%
Misterios
8,3%
17,6%
Speranță și lumină
8,3%
0,0%
Sacru
8,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
50,0%
54,3%
Umbră difuză
30,0%
28,6%
Lumină moderată
12,0%
17,1%
Echilibru luminos
4,0%
0,0%
Luminos
4,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
32,0%
22,9%
Culori discrete
34,0%
20,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
28,0%
57,1%
Culori clar saturate
6,0%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
83,3%
100,0%
Culori neutre
9,5%
0,0%
Nuanțe închise
7,1%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
48,0%
20,0%
Echilibrat
44,0%
80,0%
Vibrant
8,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
10,0%
2,9%
Nuanțe blânde
22,0%
8,6%
Echilibrat
16,0%
28,6%
Contrast accentuat
34,0%
45,7%
Contrast maxim
18,0%
14,3%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
4,0%
5,7%
Paletă de culori delicate mixate
6,0%
8,6%
Armonie echilibrată
4,0%
8,6%
Unitate cromatică puternică
50,0%
42,9%
Paletă unitară
36,0%
34,3%
Care sunt picturile lui Theodoor Van Thulden care atrag cele mai multe vizite, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Triumph der Galathea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
100
Time Reveals the Truth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
The Visitation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SAINT FRANCOIS DE PAULE GUE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Return of Peace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The provinces of Brabant, H…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Discovery of Purple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L'ALLIANCE DE LA FRANCE ET…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Saint François de Paule pro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Ce dispozitive folosesc cititorii pentru a-l urmări pe Theodoor Van Thulden?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
2.900
80,6%
telefoane mobile
700
19,4%
În ce limbi este citit Theodoor Van Thulden?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite primește Theodoor Van Thulden în fiecare zi și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
Ziua
Vizite
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
0
Lun 5 Oct
200
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
300
Vin 9 Oct
400
Sâm 10 Oct
300
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
100
Mie 14 Oct
0
Joi 15 Oct
100
Vin 16 Oct
0
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
100
Vin 23 Oct (previzualizare)
100
Sâm 24 Oct (previzualizare)
100
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
100
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
100
Vin 30 Oct (previzualizare)
100
Sâm 31 Oct (previzualizare)
100
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Lun 2 Noi (previzualizare)
100
Mar 3 Noi (previzualizare)
0
Mie 4 Noi (previzualizare)
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
100
Vin 6 Noi (previzualizare)
100
Sâm 7 Noi (previzualizare)
100
Întrebări despre Theodoor Van Thulden
Care sunt cele mai populare picturi ale lui Theodoor Van Thulden?
Triumph der Galathea ocupă prima poziție, cu 600 vizualizări (17% din totalul vizualizărilor lui Theodoor Van Thulden). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate opere.
Câți oameni au citit despre Theodoor Van Thulden pe TopImpressionists.com?
3.600 vizite în ultimele douăsprezece luni, 300 pe pagina pictorului și 3.300 pe tablourile individuale.
Pe ce dispozitive îl urmăresc cititorii pe Theodoor Van Thulden?
Cititorii îl urmăresc pe Theodoor Van Thulden de pe dispozitive de navigare (81%) și telefoane mobile (19%); dispozitive de navigare reprezintă 81% din vizite.
Ce tip de picturi preferă cititorii la Theodoor Van Thulden?
Echilibrat (Intensitatea culorii): 80% din vizite, față de 44% din catalog.