Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Yann Lambert de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Yann Lambert: ce spune un an de vizite
Piesă cea mai vizualizată este Convergență Cromatică în Cobalt și Cremene: O Studie Monumentală a unui Canion Urban: 1.100 vizualizări într-un an, 31% din tot ce s-a citit despre Yann Lambert. Urmează Orizont Fragmentat în Salvie și Ardezie: O Studiere Monumentală a Tensiunii Atmosferice și Strălucire Cerească: O Expansiune Eterică a Albastrului Nocturn și a Florilor Albe Radiante. Pagina pictorului: 500 vizualizări. Tablouri: 3.400. Total: 3.900. Audiența crește: cu 125% mai multe vizite între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026, 2.300 vizite. Cititorii navighează pe telefoane mobile (56%), dispozitive de navigare (41%) și tablete (3%). Aceștia aleg Echilibrat (Intensitatea culorii) mai mult decât sugerează catalogul: 91% din vizite, 40% din pânteze.
Cele 5 cele mai vizionate picturi ale lui Yann Lambert
Cele 5 piese de Yann Lambert pe care cititorii TopImpressionists.com le-au deschis cel mai des în ultimele douăsprezece luni, în ordinea vizitelor.
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Cifrele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
300
Iul 2026
400
1.900
Aug 2026
0
400
Sep 2026
100
800
Când deschid cititorii pânzele lui Yann Lambert?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg cititorii lui Yann Lambert, comparativ cu opera pictorului?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Cifrele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
33,3%
71,4%
Eteric
6,7%
28,6%
Impactant
33,3%
0,0%
Terțoase
6,7%
0,0%
Mistic
6,7%
0,0%
Jucăuș
6,7%
0,0%
Serenitate
6,7%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Energic
53,3%
60,0%
Melancolic
6,7%
31,4%
Misterios
13,3%
5,7%
Dramatic
6,7%
2,9%
Plin de bucurie
13,3%
0,0%
Tranchil
6,7%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
0,0%
0,0%
Umbră difuză
20,0%
31,4%
Lumină moderată
6,7%
0,0%
Echilibru luminos
46,7%
68,6%
Luminos
26,7%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
26,7%
37,1%
Culori discrete
20,0%
31,4%
Nuanțe echilibrate și lineare
20,0%
28,6%
Culori clar saturate
33,3%
2,9%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
53,8%
96,0%
Nuanțe închise
15,4%
4,0%
Culori pastelate
15,4%
0,0%
Nuanțe pământii
7,7%
0,0%
Natură
7,7%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
20,0%
5,7%
Echilibrat
40,0%
91,4%
Vibrant
40,0%
2,9%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
0,0%
0,0%
Nuanțe blânde
0,0%
0,0%
Echilibrat
20,0%
2,9%
Contrast accentuat
13,3%
31,4%
Contrast maxim
66,7%
65,7%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
20,0%
31,4%
Paletă de culori delicate mixate
20,0%
31,4%
Armonie echilibrată
26,7%
0,0%
Unitate cromatică puternică
20,0%
37,1%
Paletă unitară
13,3%
0,0%
Care sunt picturile preferate ale lui Yann Lambert, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Cifrele într-un tabel
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Convergență Cromatică în Co…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
Orizont Fragmentat în Salvi…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
900
0
0
Strălucire Cerească: O Expa…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
400
Rezonanță Primordială: O Si…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Serene Path Through Verdant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Ochre Spires Amid…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Electric Discord in the Cri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Celestial Vortex Over the S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Crimson Fragments and Calli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolithic Blue Fragments:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Ce dispozitive folosesc cititorii lui Yann Lambert?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Cifrele într-un tabel
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
telefoane mobile
2.200
56,4%
dispozitive de navigare
1.600
41,0%
tablete
100
2,6%
În ce limbi este citit Yann Lambert?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite zilnice primește Yann Lambert și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Cifrele într-un tabel
Ziua
Vizite
Lun 21 Sep
0
Mar 22 Sep
100
Mie 23 Sep
100
Joi 24 Sep
100
Vin 25 Sep
0
Sâm 26 Sep
400
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
0
Mar 29 Sep
0
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
0
Sâm 3 Oct
100
Dum 4 Oct
100
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
0
Joi 8 Oct
200
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
0
Dum 11 Oct
0
Lun 12 Oct (previzualizare)
0
Mar 13 Oct (previzualizare)
0
Mie 14 Oct (previzualizare)
0
Joi 15 Oct (previzualizare)
0
Vin 16 Oct (previzualizare)
0
Sâm 17 Oct (previzualizare)
0
Dum 18 Oct (previzualizare)
0
Lun 19 Oct (previzualizare)
0
Mar 20 Oct (previzualizare)
0
Mie 21 Oct (previzualizare)
0
Joi 22 Oct (previzualizare)
0
Vin 23 Oct (previzualizare)
0
Sâm 24 Oct (previzualizare)
0
Dum 25 Oct (previzualizare)
0
Lun 26 Oct (previzualizare)
0
Mar 27 Oct (previzualizare)
0
Mie 28 Oct (previzualizare)
0
Joi 29 Oct (previzualizare)
0
Vin 30 Oct (previzualizare)
0
Sâm 31 Oct (previzualizare)
0
Dum 1 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Yann Lambert
Care sunt cele mai vizualizate picturi ale lui Yann Lambert?
Convergență Cromatică în Cobalt și Cremene: O Studie Monumentală a unui Canion Urban pe primul loc: 1.100 vizualizări, 31% din totalul vizualizărilor. 5 picturi sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Yann Lambert pe TopImpressionists.com?
3.900 vizite în ultimele douăsprezece luni: 500 pe pagina pictorului, 3.400 pe tablouri.
Ce dispozitive folosesc cititorii lui Yann Lambert?
Aceștia folosesc telefoane mobile (56%), dispozitive de navigare (41%) și tablete (3%); telefoane mobile generează 56% din vizite.
Care dintre picturile lui Yann Lambert se potrivesc cu gusturile cititorilor?
Pânzele care sunt identificate ca Echilibrat (Intensitatea culorii) reprezintă 91% din vizite pentru 40% din catalog.