Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca André Lhote na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
André Lhote v číslach
Rugby je plátno umelca André Lhote, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie: 900 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 35% všetkých zobrazení. Potom War: The Attack a Seville. Z celkového počtu 3 200 návštev: 1 500 na stránke maliara, 1 700 na plátnach. Svetlo mierne pohasína: o 25% menej návštev v Sep 2026 oproti Aug 2026. Vrchol nastal v mesiaci Júl 2026: 2 500 návštev. Zariadenia čitateľov: pou počítače (62%), tablety (25%) a telefóny (12%). Preferencia ukazuje: jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) má 42% návštev z 22% katalógu.
André Lhote: 10 pláten, ktoré čitatelia otvárajú najčastejšie
Tento zoznam je usporiadaný podľa skutočných návštev na TopImpressionists.com za posledných dvanásť mesiacov, nie podľa skóre katalógu. Na prvom mieste sa nachádza najčastejšie navštevované plátno od André Lhote.
Ako sa měsíca po mesiaci mení čítanosť u André Lhote?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 000
1 500
Aug 2026
300
100
Sep 2026
200
100
Ako sa v priebehu roka prezzerajú plátna od André Lhote?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z pláten André Lhote?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Výrazné
42,9%
55,6%
Elegantný
28,6%
22,2%
Prírodný
14,3%
11,1%
Nostalgický
14,3%
11,1%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Energický
42,9%
55,6%
Pokojná
28,6%
33,3%
Melancholický
14,3%
11,1%
Kontemplatívny
14,3%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
4,3%
0,0%
Mäkký tieň
43,5%
50,0%
Mierny jas
43,5%
42,3%
Svetlá rovnováha
8,7%
7,7%
Luminózny
0,0%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
0,0%
0,0%
Subtelné tóny farieb
17,4%
15,4%
Vyvážene jemná
52,2%
61,5%
Výrazná prítomnosť farieb
30,4%
23,1%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
47,1%
48,0%
Tmavé tóny
35,3%
48,0%
Neutrálne tóny
17,6%
4,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
4,3%
0,0%
Vyvážené
65,2%
73,1%
Sýte
30,4%
26,9%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
13,0%
7,7%
Výrazný
21,7%
11,5%
Vyhlásenie
65,2%
80,8%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
52,2%
26,9%
jemne prepojená paleta
21,7%
42,3%
Vyvážená harmónia
8,7%
0,0%
Silná farebná jednota
13,0%
23,1%
Jednotná paleta
4,3%
7,7%
Ako sa porovnávajú obľúbené plátna André Lhote v priebehu roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Two Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrét ženy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Roof Tops of Bordeaux in th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Procession
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still LIfe with Chicken
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Scottish Hat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Trees at Avignon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Seville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Woman in a Bonnet, Sulking
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Quarry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefóny, tablety alebo počítače: ako je André Lhote vnímaný?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
2 000
62,5%
tablety
800
25,0%
telefóny
400
12,5%
Aké jazyky používajú čitatelia umelca André Lhote?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
300
42,9%
francúzsky
200
28,6%
nemecky
100
14,3%
japonsky
100
14,3%
Ako vyzerajú denné návštevy umelca André Lhote a čo nás čaká ďalej?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť údaje
Deň
Návštevy
po 21 Sep
0
ut 22 Sep
300
st 23 Sep
0
št 24 Sep
0
pi 25 Sep
100
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
200
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
100
ut 6 Okt
200
st 7 Okt
100
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
100
ne 11 Okt
0
po 12 Okt (predpoveď)
100
ut 13 Okt (predpoveď)
200
st 14 Okt (predpoveď)
0
št 15 Okt (predpoveď)
0
pi 16 Okt (predpoveď)
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
200
ut 20 Okt (predpoveď)
300
st 21 Okt (predpoveď)
100
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
100
so 24 Okt (predpoveď)
100
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
200
ut 27 Okt (predpoveď)
300
st 28 Okt (predpoveď)
100
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
100
so 31 Okt (predpoveď)
100
ne 1 Nov (predpoveď)
0
André Lhote: krátke odpovede
Ktoré plátno od André Lhote má najviac videností?
Rugby: 900 návštev, čo predstavuje 35% celkového počtu zobrazení umelca André Lhote. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Koľko návštev získava André Lhote?
3 200 za dvanásť mesiacov (1 500 na stránke maliara, 1 700 na plátnach).
Otvárajú čitatelia André Lhote v mobile alebo v počítači?
Na oboch: pou počítače (62%), tablety (25%) a telefóny (12%); pou počítače dominuje s podielom 62%.
Preferujú čitatelia určitý druh plátna od André Lhote?